Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zakończyłem już zadanie z 3 jajkami i zostało mi jeszcze 5 indyków,gdzie mogę dostać zgniłe jajka
 

DeletedUser

Gość
Gość
u szeryfa, jak skończysz wszystkie questy.
jak ten raport na s4 zobaczyłem, to mnie zatkało:

zawadiaka bez premium i modlitwy;]
 

DeletedUser3516

Gość
Gość
Zagraj Ty lepiej w totka :p
Ja drugi dzień steki zbieram ....
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Wielkanoc (Wielkanocny baranek)
Potrzeba: Wypasanie owiec (4 godziny)
Nagroda: + 25 punktów doświadczenia , + $ 0
2. Wielkanoc (Polowanie na indyka)
Potrzeba: Indyk 0/5
Nagroda: + 50 punktów doświadczenia , + $ 50
3. Wielkanoc (Stek z kością)
Potrzeba: Stek 0/5 Nagroda: + 50 punktów doświadczenia , + $ 50
4.Wielkanoc (Połów ryb)
Potrzeba: Pstrąg 0/3 , Łosoś 0/2 Nagroda: + 100 punktów doświadczenia ,+ $ 50

i tego do końca nie jestem pewny czy te questy też są potrzebne do odblokowania ostatniego z questów wielkanocnych bo wykonałem je wcześniej

Wielkanoc (Zajączek wielkanocny)
Potrzeba: Eksploracja kontynentu (4 godziny) Nagroda: + 200 punktów doświadczenia
Wielkanoc (Wielkanocne ognisko)
Potrzeba: Drewno 0/15 Nagroda: + 100 punktów doświadczenia

ale u szeryfa pojawiło się w końcu
2r4natk.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zrobiłem zadanie od indiańca i żadnego nowego po nim nie daje. Może trzeba zrobić wszystkie te od postaci i dopiero wtedy to trzecie jajko pojawi się quest na trzecie jajko?

na zachodzie (zachodni punkt połączenia).
A nagrody są takie (by przeczytać zaznacz se dalszy ciąg):
1 Siła, 1 Charyzma ( za te jaja)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde szkoda, że te zadania można wykonać do 7 kwietnia... bo niektórzy wyjechali na święta i wrócili dopiero dzisiaj - tak jak ja :mad:

Może by się przekonało adminów, żeby wydłużyli to zadanie? Kiedyś wydłużyli czasowe zadanie to może teraz by tak zrobili...
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde szkoda, że te zadania można wykonać do 7 kwietnia... bo niektórzy wyjechali na święta i wrócili dopiero dzisiaj - tak jak ja :mad:

Może by się przekonało adminów, żeby wydłużyli to zadanie? Kiedyś wydłużyli czasowe zadanie to może teraz by tak zrobili...

Dokładnie. Kto mógłby coś napisać do administracji (jakiś list od wszystkich :D) ?? Te dwa dni były by zbawieniem dla wielu ludzi. Każdy ma prawo do seta świątecznego :) I nie każdy całe święta ( jak ja) siedzi przed komputerem !
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Ja już 2 dzień na indykach siedzę, wykonałem już pozostałe ale nie wiem czy dam rade to ze stekami ( a takie pytanie to te zadania są do 6 kwietnia 23:59 czy 7 kwietnia 23:59).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12207

Gość
Gość
do 7 kwietnia tuż przed północą ale o tym już było :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Więc mozna powiedziec ze do 8 kwietnia :p Ja specjalnie na te questy kupilem dwie premki xD Mam jeden dzien do panteonu (jutro) i musze sie zmiescic w czasie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
[wyraz nieczytelny]!!!
Calutki dzień nie znalazłem ani jednego steku!!
[wyraz nieczytelny]!!!
Jak tak dalej pójdzie, to ie skończę tego przez steki!!!
[wyraz nieczytelny]!!!
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
i ja mam problem ze stekami, a konkretnie brakuje mi jednego... energia się skończyła, motywacja spadła do 68% żenada :rolleyes: jutro zajmę się łososiami, na szczęście pstrągi mam, więc w sumie niewiele mi brakuje, ja na bank zdążę, może dlatego że robiłam trochę inaczej niż użytkownicy forum podpowiadali... szkoda mi było czasu na łażenie w te i wewte to sobie po drodze zbierałam indyki i tak jakoś przyjemniej mi droga zleciała :) poza tym jakieś dziwne mam wrażenie że jak się robi tą samą pracę non stop w tym samym miejscu to nic nie wpada przez długi czas :rolleyes:
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Musze koniecznie zrobić to na s7. Zostały mi 2 steki i to następne zadanie z rybami...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja byłem 4h na polowaniu na indyki i nic a co mowa o stekach
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ja miałem zajebi***stego farta bo indyki zdobyłem jednego dnia, drewno w 3dni a teraz męcze się ze stekami od 4h, mam już jednego
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ciężko idą te zadanka, ja mam jeszcze 1 indyka i 2-3 steki do zdobycia.
Rybki na szczęście juz wcześniej miałem w plecaku :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry