Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestes pewny, nie sprawdziles, nie przekonales sie to sie nie wypowiadaj, temat od kilku dni walkowany i sprawdzzilem to osobiscie i jest tak jak pisza inni...
otwieraja okienka zgodnie z data i na drugi dzien lub kilka dni nastepnych wyskakuja okienka ze starszych dat nie otwarte.
Potwierdzam to na 100%


Co do kalendarza i ponownie zamkniętych okienek które już otwarliśmy tak jak już kilka osób pisało potwierdzam, że jakiś bug musi być gdyż sprawdzając dzisiaj kalendarz odkryłem, że na s8 mam nieotwarte okienka z dnia dzisiejszego i wczorajszego czyli 22 i 23 grudnia. Nie wiedząc co jest grane otworzyłem to dzisiejsze i ponownie dostałem prezenty (ciasteczka). Okienka od początku grudnia regularnie otwieram na wszystkich światach w jednym czasie i na każdym z pozostałych (1,2,3,10 i Arizona) mam wszystkie poza 24 grudnia otwarte. Dzisiaj również klikałem rano na każdym świecie okienko z kalendarza i żeby ktoś znów głupio nie odpisał NIE, NIE ZAPOMNIAŁEM na tym jednym świecie kliknąć. Inna sprawa, że na s8 gram na innym koncie niż na pozostałych światach z racji tego że postać tam stworzona jest żeńską odmianą żołnierza i nick z pozostałych światów zwyczajnie do niej nie pasował. Oczywiście gram z tego konta tylko na tym konkretnym świecie i na żadnych innych gdzie są moje pozostałe postacie więc o żadnym multikoncie nie może być mowy - to tak dla zasady żeby mi zaraz ktoś nie wyjechał z zarzutami o multikonto i łamanie regulaminu gry :) Więc przypuszczam że dlatego tylko na tym jednym świecie mi się pojawiły te okienka. Gdyby bug się ujawnił na tym drugim koncie to pewnie na każdym z tych 5 pozostałych światów miałbym jakieś okienka z poprzednich dni ponownie zamknięte.

A co do linka do tych prezentów to raczej żadnej blokady z tego tytułu być nie powinno gdyż link ten otrzymałem bezpośrednio od administracji the-west na mój adres e-mail, który podałem przy rejestracji i z niego skorzystałem żeby otrzymać te ekskluzywne czy inne (w zależności od poziomu postaci) prezenty. Także jeśli wysłali ten link na maila to i osoby które korzystały z niego inną drogą raczej żadnych konsekwencji ponieść nie powinny ;p

A na koniec co ciekawe zamknięte okienka w kalendarzu na s8 pojawiły mi się dopiero dzisiaj i właśnie po skorzystaniu z przesłanego przez the west linku do prezentów (wcześniej żadnych problemów nie miałem) więc możliwe, że bug ten ma z tym linkiem jakieś powiązania (to tylko domysł)

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja też miłem ten bug z okienkiem nie zaliczyło mi okienka z 188 grudnia, choć je odklikłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na s2 i s11 także pojawiły mi się ponownie zamknięte okienka nr 18. Z tym, że na s11 było to następnego dnia (19.12) więc pomyślałem, że po prostu zapomniałem otworzyć, a na s2 pojawiło się dzisiaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ahm, jeszcze ok. 40 min. do 24.12. Ale ja nie obstawiałbym, że jutro otworzycie to będzie coś dobrego.

JA OTWIERAM 25.12, PONIEWAŻ WG. TRADYCJI W USA OTWIERA SIĘ PREZENTY RANO 25.12.

Tyle ode mnie byście widzieli podtłuszczyłem.
 

DeletedUser14699

Gość
Gość
Ale my nie jesteśmy w USA, tylko w Polsce i prezenty otwieramy po Wieczerzy Wigilijnej ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ahm, jeszcze ok. 40 min. do 24.12. Ale ja nie obstawiałbym, że jutro otworzycie to będzie coś dobrego.

JA OTWIERAM 25.12, PONIEWAŻ WG. TRADYCJI W USA OTWIERA SIĘ PREZENTY RANO 25.12.

Tyle ode mnie byście widzieli podtłuszczyłem.

gdybysmy mieli otworzyc 25 to by napisali... logiczne. szczytem debilstwa byloby dac nam cos powiedziec ze mamy otworzyc we wtorek a tak naprawde dostaniemy niespodzianke jak otworzymy w czwartek... ale jak tam sobie chcesz otwieraj jak uwazasz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdybysmy mieli otworzyc 25 to by napisali... logiczne. szczytem debilstwa byloby dac nam cos powiedziec ze mamy otworzyc we wtorek a tak naprawde dostaniemy niespodzianke jak otworzymy w czwartek... ale jak tam sobie chcesz otwieraj jak uwazasz :D

A czy ktoś coś mówił w jaki dzień należy otworzyć ? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy ktoś coś mówił w jaki dzień należy otworzyć ? ;)

wiesz jak ja zawsze dostawalem kalendarz adwentowy to mamcia powtarzala zebym jadl w poszczegolne dni a ja i tak wszystko w jeden dzien wsuwalem :D nie nikt nic nie mowil ale no wez pomysl bo doszukujecie sie seku w banalnej sprawie ludzie tak maja jak cos jest za proste dla nich to musza znalezc cos nad czym beda sie 4h zastanawiac a na koncu i tak do niczego nie dojda... masz jak byl napisane otworzyc 01.12 - 24.12 i jeszcze nawet jak otwierasz nie ten dzien to wyskakuje ostrzezenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Warto też wspomnieć, że pod koniec serii zadań świątecznych nie dostaje się kapelusza bałwana, tylko czapkę bożonarodzeniową.
 

DeletedUser

Gość
Gość
każdy kto otworzył dzisiaj dostał ekskluzywny prezent.. fajnie lecz z drugiej strony szkoda bo myślałem że sanie będą
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
A to po rozpakowaniu ekskluzywnego prezentu:
33wm5fl.jpg


Co wy na to ?

PS.
Myślałem że jakiś ciuszek z setu świątecznego a tu masz babo placek :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi sie nie pojawiło zadanie u szeryfa z kapeluszem bałwana, podobnie zresztą jak u większości moich znajomych.. jakiś błąd ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak Pomarańcz- masz rację. Czapeczka jest z serii "Drobiazgi". Zadanie na kapelusz mi się nie pojawiło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry