Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser11900

Gość
Gość
A mi jest przykro, po prostu przykro, że tak nas potratowano ::(: Sanie powinny być na święta (już pal licho tę aktualizację).

Rozumiem milczących polskich adminów, bo nic nie mogą wskórać... Aktualka ma być po 6 stycznia? No to w super świątecznym nastroju te sanie będę odbierał pif paf

to tylko gra ziom, nie wczuwaj się ;dd
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
akurat tej grze towarzyszą najmniejsze emocje. tu jedyne czym się można denerwować to strata kasy w pojedynku, bądź strata fortu. Jak gra się bez miasta to praktycznie jedynym powodem do stresu są zadania terminowe.
 
Chyba żartujesz? Pominąłeś całkowicie aspekt społecznościowy. Nierzadko mocniej rozwinięty w grze, niż u niejednego w realu ;)
 
Pokonałem tego Mikołaja, jak zwykle przerobiona postać. Gdzie, do Fućki jasnej są te sanie? Jak pootwierałem dwa prezenty, to najpierw wszystko w plecaku mi znikło oprócz Czapki Bożonarodzeniowej, a przy drugim nic się nie zmieniło. Oczywiście dodało mi słodyczy, ale nie było tego okienka, w którym były te słodycze. Jakiś błąd.

Quest z Fałszywym Mikołajem jest stary jak świat, wykonałem go chyba 2 lata temu. Denerwuje mnie już ten kalendarz. To wchodzenie, sprawdzanie, dylemat : otworzyć czy nie (oto jest pytanie :D) zaczyna mnie nużyć, a nawet denerwować. Sanie chyba za rok będą u nas. Zresztą ten cały set świąteczny też mnie zaczyna działać mi na nerwy. Saniom mówimy pa pa i do zobaczenia za rok. Jeżeli wprowadzą to np. w styczniu to już straci magię świąt. No i te słodycze! Jak czytałem Mapę Drogową myślałem że to "jedzenie" to będzie prawdziwa uczta rodem z dzikiego zachodu. Whiskey, Tequila, stek bizoni, polędwica i szynka z niedźwiedzia, łososie i pstrągi których w rzeczkach USA nie brakuje. A tu dają nam cukierki! Spore rozczarowanie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś wie co się stanie jak się otworzy okienko nie w terminie? (sorki jeśli było wcześniej ale nie chce mi się tematu przetrząsać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli za wcześnie to węgiel, jak za póżno to szklany marmur.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Zadanie na sanie już wygasło...
Może warto byłoby napisać do adminów, żeby umożliwili nam wykonanie go? ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wie ktoś dokładnie o co chodzi z tym questem na sanie?
Zadania na nie dalej nie widać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem co się stanie w związku z tym ale napisałem e-maila do Innogames, zastanawiam się co odpiszą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy wiadomo, czy jeśli ktoś dostał teraz worek z kulkami, to za rok bedzie mogl wziac udzial w quescie znow i dostać sanie? Wrocilem do gry w polowie grudnia i juz nie mialem zadnych szans dostac sanii, bo zaczalem otwierac kalendarz z opoznieniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja chciałbym się dowiedzieć co mam począć z opróżnionym kalendarzem adwentowym, który nadal mam w ekwipie, a z różnych powodów nie zdobyłem szklanych kulek rozkoszy dla mary i teraz gdy ten quest już wygasł nie mam jak pozbyć się kalendarza, przy próbie sprzedaży nadal pojawia się, że nie można sprzedać. :huh:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja chciałbym się dowiedzieć co mam począć z opróżnionym kalendarzem adwentowym, który nadal mam w ekwipie, a z różnych powodów nie zdobyłem szklanych kulek rozkoszy dla mary i teraz gdy ten quest już wygasł nie mam jak pozbyć się kalendarza, przy próbie sprzedaży nadal pojawia się, że nie można sprzedać. :huh:


Pozostaje ci poczekać rok na odnowienie questu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry