Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.
hmerologio.png
 

KozaK69

Elitarny Tester
A ja dodam jakikolwiek komentarz bo wkleić obrazek z bety to każdy głupi może.

Kalendarz Adwentowy będzie dostępny dzisiaj o północy jednakże za otwarcie okienka przed czasem dostajemy bryłkę węgla.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A powie ktos po co on i do czego? i dlaczego tak numerki sa porozrzucane...?
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh, chcialem to dac w produkt a tu niespodziewanka o_O

pod kazdym okienkiem jest jakis prezent, teraz pytanie co jest pod czym :gwizd:
 

DeletedUser21853

Gość
Gość
Te numerki sa tak po rozrzucane wg mnie jak w normalnym kalendarzu adwentowym w ktorym byly czekoladki co sie dostawało za małego :D he no i od 1 grudnia pewnie mozna klikac w nr 1 i cos sie pojawi i 2 grudnia klikamy w 2 i tak dalej ... ale tego nie wiem tak tylko dedukuje :)

edit no admin mnie wyprzedził i tylko potwierdził moje spostrzezenie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też już go mam, i przypuszczam, że będą w nim ukryte dodatkowe zadania, albo za przestrzeganie zasad, i otwieranie codziennie od 1.12. do 24.12 po jednym okienku, dostaniemy od Marii sanie do zestawu Świątecznego :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
już mnie boli to ostrzeżenie by nie otwierać all na starcie jak byłem mały po 2 dniach all okienka były pootwierane xD
 

DeletedUser11555

Gość
Gość
Pootwierałem wszystkie okienka, w rezultacie 24 kawałki węgla, u Marii nic się nie pokazało, liczyłem chociaż na jakiś medal :D Może trzeba dłużej poczekać, aby Maria to zauważyła :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Pootwierałem wszystkie okienka, w rezultacie 24 kawałki węgla, u Marii nic się nie pokazało, liczyłem chociaż na jakiś medal :D Może trzeba dłużej poczekać, aby Maria to zauważyła :)

teraz przynajmniej nie muszę zakładać konta na jakimś świecie na którym nie gram by sprawdzić :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
niby w epilogu maria mowi ze jak otworzysz wszystkie na raz to czeka cie kara wiec moze jak sie bedzie pokolei otwierac beda jakies prezety zamiast wegla
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Bryłkę węgla się dawało niegrzecznym dzieciom z tego co się orientuję :mel:
 

DeletedUser5257

Gość
Gość
dobrze Was miec pod reka :)

tez mnie kusilo jak diabli, tez myslalem o zalozeniu gdzies postaci by zgarnac kalendarz i wszystko pootwierac.
rzeczywiscie wegiel, "obierki" z ziemniakow i rozgi - dostawaly kiedys pod choinke niegrzeczne dzieci... reczej wiec nic dobrego z braku cierpliwosci tu nie wyniknie, moze jedynie dorobicie sie na zalozeniu skladu opalu :)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dzisiaj to nie 1.12.!
Oczywiście mógłbyś otworzyć okienko, ale czy tego chcesz? Nie mów, że nie ostrzegaliśmy...


czyli przez 24 dni !! od 1 grudnia do 24 grudnia otwieramy po kolei okieneczka i może w ostatnim oknienku dostaniemy sanie ::D:



Ps.Od 1 grudnia w każdym okienku ukryty był prezent. Jako dziecko uwielbiałam otwierać te okienka i wyciągać prezenty. Sprawiało to że święta Bożego Narodzenia nadchodziły szybciej. Pomyślałam że też ci się to spodoba. Zrobiłam ci taki kalendarz!



To kluczowe słowa !ukryty był prezent. czyli im bliżej świąt tym lepsze prezenty !!
Jeszcze wpadłem na takie coś
6grudnia mikołajki może wtedy dostaniemy rudolfa ?
a co możemy dostać bardziej świątecznego niż Bożonarodzeniowe sanie w Wigilię ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pootwierałem wszystkie okienka, w rezultacie 24 kawałki węgla, u Marii nic się nie pokazało, liczyłem chociaż na jakiś medal :D Może trzeba dłużej poczekać, aby Maria to zauważyła :)

Węgiel dla niegrzecznych chłopców! Węgiel i rózga! ::DD:

Może będzie coś innego. Tylko za nie przestrzeganie zasad za karę dostaje się węgiel?
 

DeletedUser23918

Gość
Gość
Ta gra jest najlepsza w jaką grałem.
Zawsze mnie zaskakuje ::):
5 dni to nie tak dużo więc poczekam :I:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Już wiem o co chodzi w słowach Marii: "Jeżeli dowiem się że okienka zostały otwarte za wcześnie, to nie tylko ze mną będziesz mieć do czynienia i możesz tego bardzo, ale to bardzo pożałować..."

Otworzyłem 6 okienek. Spojrzałem na ekwipunek i zobaczyłem tam 6 kawałków węgla.

Przypadkowo otworzyłem swój profil i kliknąłem na avatara, a tam.... poszukiwany 6 razy za: był niegrzeczny!

Teraz już wszystko rozumiem. Będziemy mieli do czynienia nie tylko z Marią, ale i z graczami :traper:

Tak więc pozostaje tylko czekać na karę od Marii ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po ile nagroda :)

Edit: Już wiem: po 1250 za 1 kawałek
Edit2: Poprawka wzór brzmi: (level*50)* ilość otwartych kawałków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry