Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam pszeca sanie ,renifera i szalik idzie zdobyć w zadaniach to będą jakieś zadania na expa choć to dobry pomysł czasami jak się otworzy wszystkie numerki można zarobić około 60k kasiory kwestia dogadania się z przeciwnikiem i kasiora lub czekanie ;]

Dr Boli Desperados wins the duel, gains 174 experience points and steals $333 from xxxx. Dr Boli Desperados receives a bounty of $ 63600.

Moze w tym zarcie jest sens, moze nam renifera dadza.::)):::DD:

Zdaje mi sie, ze zeby dostac super nagrode trzeba je otwierac po koleji kazdego dnia, ciekawe czy za spóznienie bedzie medal: "Przegapiles prezenty, na szczescie admini sie zlitowali i dali ci ten medal..."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A ja myślę, że nagrody będą bardzo ciekawe i jedyne w swoim rodzaju ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myśle, że każdy będzie dostawał co innego, że by nie wszyscy mieli to samo :p

Będzie ciekawie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej wszyscy beda mieli to samo, zeby uczciwie bylo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może być ciekawie. Admini chcą sprawdzić naszą cierpliwość. Ciekawy ten kalendarz i można spooro zarobić jeśli ktoś otworzy przed czasem.pif paf Wydaje mi się, że trzeba będzie coś zbierać, aby oddać to 24grudnia i dostać coś fajnego.::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy też event świąteczny.
A ja tam wolę poczekać do grudnia i po kolei otwierać.
Bo nie będę przedmiotem eventu wydającym kasę za przegrany pojedynek.
I może w grudniu jak się poprawnie to będzie otwierało będzie coś innego od węgla wypadać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślałem,że jak otworzę wszystkie okienka to mnie ktoś zaatakuje i omdleje::D:,ale nie otworzyłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak otworzyles to dzie cie do szeryfa daja, do najblizszego czy do wszystkich:?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może to będzie tak, że 12/24 dni to będą renifery (wiecie 12 reniferów kometa strzała i spółka) a potem trzeba znależć 13 lasso, rudolfa i sanie i bedzie o do zestawu świątecznego sdawało 200% szybkości :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może to będzie tak, że 12/24 dni to będą renifery (wiecie 12 reniferów kometa strzała i spółka) a potem trzeba znależć 13 lasso, rudolfa i sanie i bedzie o do zestawu świątecznego sdawało 200% szybkości :D

A może nagrodą będzie rakieta kosmiczna, dająca 999% szybkości? :)
Wymyślacie jakieś mongolskie teorie ;P

Wszystko się okaże na pewno nie wcześniej niż 1 grudnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jak ktoś pootwiera te okienka za wcześnie to nie pokaże się mu quest na święta za karę :p
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
A może nagrodą będzie rakieta kosmiczna, dająca 999% szybkości? :)
Wymyślacie jakieś mongolskie teorie ;P

Wszystko się okaże na pewno nie wcześniej niż 1 grudnia.



Omg gdzie ty jesteś ?? Tu mówimy na serio a ten wyjedża z jakimiś mongołami
to nie ma nic wspólnego z kalendarzem:&:
To sobie tematy pomyliłeś !!hmpf

Taki przedmiot może być WYŁĄCZNIE DLA ADMINÓW BETY

szkoda mi cie

Nagroda prawdopodobnie będzie związana ze samymi świętami Bożego narodzenia a nie jakaś rakieta kosmiczna !! To jest The-West , a nie gra o kosmosie:huh:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie sie wydaje ze to moze byc cos z falszywych zlotych broni, ktore mają dmg mniej od ich prawdziwych odpowiedników.
Ale to tylko przypuszczenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe,szukałem po rankingu kogoś kto by to otworzył,ale nikogo nie znalazłem ;p::)):

Przyszło mi do głowy,że w 23 będą bombki w 24 choinka i że w święta przyjdzie mikołaj i coś pod nią da :p::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba rozumiem ... Na przykład jak dziś jest 26 to trzeba kliknąć na 26 w tym Kalendarzu, ale od Grudnia ::P:

Czyli czekamy do 1 Grudnia :eek:kul:

Admini się postarali ::):

Edit: Tam jest tylko do 24, czyli do Wigilii ... Proste
 
Status
Zamknięty.
Do góry