Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser10152

Gość
Gość
A ja będę uczciwy i otworzę jedno dziennie :)
Innogames widzę że się stara w te święta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za bycie niegrzeczym bycze kary sa :)
To dobra wiadomosc dla pojedynkowiczow
 

DeletedUser

Gość
Gość
no raczej z tym otwieraniem tych kostek po kolei od 1.12 do 24.12
to jest pewniak :

Maria Roalstad: Masz, proszę! Mam nadzieję że ci się spodoba, ale obiecaj że nie otworzysz wszystkich okienek naraz, tylko każde w odpowiednim dniu. Jeżeli dowiem się że okienka zostały otwarte za wcześnie, to nie tylko ze mną będziesz mieć do czynienia i możesz tego bardzo, ale to bardzo pożałować... ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jeśli będzie tak .... ?

Zastanawiam się - nie bez powodu :) - czy możliwe będzie np otworzenie okienka z numerem 4 dnia 6 grudnia. Dlaczego o to pytam, gram głównie w pracy w tygodniu a w weekendy nie zawsze mam dostęp i możliwość zajrzenia do gry a nie chciałbym żeby mi przepadły jakieś okienka :D bo może to mieć różne efekty....
Jeśli ktoś mi może odpowiedzieć czy można otwierać okienka później ( bo wiadomo tylko że wcześniej nie można ) i np kilka zaległych jednego dnia, to będę bardzo wdzięczny za pomoc ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
w to szczerzę wątpię
oczywiście się moge mylić ale już sama Maria nam mówi:
tylko każde w odpowiednim dniu
 

KozaK69

Elitarny Tester
XXX wygrywa pojedynek i otrzymuje 31 punktów doświadczenia. KozaK69 nie miał pieniędzy przy sobie, dlatego XXX nic nie otrzymuje. XXX otrzymuje nagrodę 45600

(nick wycięty)


24 okienka na S14. To wygląda prawie jak nielegalne użycie szeryfa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jak sie kogoś omdli, to dostaje sie za niego ta nagrode u szeryfa?
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Oby nagrodami nie było tylko exp bo 99 lvl leżą :D Jakieś przedmioty kasa itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajny pomysł. Mnie też ręka świerzbi, ale się powstrzymam. To tylko ponad trzy tygodnie otwierania, a wcześniej tydzień czekania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem w paru będą jakieś itemki (może sanie , rudolf , szalik )
a reszta to czekoladki ^^ ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra zaczęła robić się naprawdę fajna, gdy wzięli się za nią, i zaczęli z każdą aktualką wprowadzać coś nowego, a już od tego roku stanęli na wysokości zadania, i gratki i chwała im za to :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam nadzieje ze w kazdym dniu Nagrody beda wybierane losowo - tak aby kazdemu co innego wpadalo:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam nadzieje ze w kazdym dniu Nagrody beda wybierane losowo - tak aby kazdemu co innego wpadalo:)

Nie wydaję mi się. Najprawdopodobniej będą to jakieś produkty(słabe jakieś), bo przecież jest ich 24. Może nawiązujące do świąt, jakieś śmieszne itp.
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
adwentowy kalendaż

a na przykład nie może to być czekoladka::D:::D: a potem jakiś item za wszystkie czekolady
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ewentualnie czekoladki dające energię.
Lub Kawałki sań (takie drewniane patyczki, deseczki, gwoździe...) i na końcu sam składasz sobie sanie :)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Coś mi się wydaje że nagrodą na końcu czyli 24 grudnia będzie odzież do zestawu świątecznego :D Oby zadania były łatwe i dla każdego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam nadzieję że nie trzeba się będzie codziennie modlić ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam pszeca sanie ,renifera i szalik idzie zdobyć w zadaniach to będą jakieś zadania na expa choć to dobry pomysł czasami jak się otworzy wszystkie numerki można zarobić około 60k kasiory kwestia dogadania się z przeciwnikiem i kasiora lub czekanie ;]

Dr Boli Desperados wins the duel, gains 174 experience points and steals $333 from xxxx. Dr Boli Desperados receives a bounty of $ 63600.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry