Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.
a ilu tych niegrzecznych juz u szeryfa poszukiwanych i jakie piekne nagrody za nich :) po 1300$ za niektorych nawet wiecej :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyłem, że jak otworzymy okienko, ktoś nas pokona i weźmie nagrodę to jeśli pootwieramy następne to nie zostaje wystawiona nagroda za nas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po ile nagroda :)

Edit: Już wiem: po 1250 za 1 kawałek
Edit2: Poprawka wzór brzmi: (level*50)* ilość otwartych kawałków

(57*50) /24 = cena za jeden otwarty na swoim lvl?
bo lvl razy 50 daje nam cene za otwarcie wszystkich :) tak sprawdziłem

ciekawe co bedzie jak sie spoznie i otworze 1 okienko w 2.12 :)

no i wiadomo kazdy sie wzbogaca wystarczy 2 konto wiec admini do roboty
 

DeletedUser

Gość
Gość
InnoGmaes się postarało ;D

Jedno mnie tylko wkurzyło - o pół godziny nie zdążyłem do ofiary i przepadło mi 11000...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba czekać...
Ale jeszcze kilka dni do 1 grudnia.
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ale jest w tej grze ludzi niecierpliwych, tysiące teorii, otwieranie wszystkiego od razu ::)):
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Mam pytanie: Jeśli otworzymy wszystkie drzwiczki i zgarniemy 24 węgle, kalendarz pozostaje w eq? Można go używać jak przedtem?
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Pewnie będzie w EQ tylko że nie będziesz mógł otwierać już żadnych okienek.
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
jeszcze powinni wprowadzić roraty i książeczkę do bierzmowania...
 
według mnie to seth kituje ;p

Onufry napewno sprawdzał czy nie ma bugów ;-)

A co do nagród u szeryfa to bardzo dobrze to wykonali , cały szeryf jest zawalony takimi niedoświadczonymi graczami , dzięki temu można dużo zarobić , dziś zgarnąłem 3900$ za pojedynek ;)
 

DeletedUser13826

Gość
Gość
Mnie ciekawi tylko jedno. Jeśli będziemy otwierać okienka tak jak należy, i pominiemy jeden dzień, to co wtedy będzie?? Dwa okienka w jeden dzień?? Z poprzedniego i z aktualnego?? Nie wiem. Trzeba się pilnować.
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
A ja mam takie pytanie... Wie ktoś może co wyskakuje z tych okienek. Bo ja sobie to tak wyobrażałem że jak w prawdziwym są czekoladki to tu moze być tak: 24 kawałki jakiejś kartki/mapy i jak wszystkie bea razem to taki fajny przedmoit np. Bożonarodzeniowe Sanie albo Jakiś fajny miecz/pistolet np. Hernando de Soto, DBS coś w tym stylu... (wiem ze na takie miecze i bronie są inne miasje ale tylko proponuję) :)
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
wiadome jest to że jeśli otworzysz w niewłaściwy dzień to kawałek węgla....dalej nic nie widaomo...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta.. Wy myślicie że w kalendarzach adwentowych kiedyś były czekoladki. to teraz tak jest że kalendarze zawierają czekoladki, ale kiedyś (Może nie w tych czasach co TW) były kieszonki, a w tych kieszonkach były różne przedmioty np. figurka anioła czy coś tam :)
Przestańcie spekulować co w tym może być tylko poczekajcie do środy i się wszyscy dowiemy... Teraz wymyślicie sobie nie wiadomo co, a potem będzie w tym jakieś badziewie, to będziecie narzekać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja się ciesze bo zgarnąłem przed chwilą 50k na s8
 

DeletedUser21216

Gość
Gość
mam pytanie dla tych z góry.
najpierw przedstawię swoją sytuację.

nie będę miał dostępu internety przez kilka dni (1 2,3,4,5 grudnia-przeprowadzka) nie będę mógł w kalendarzu adwentowym otwierać okienka.
Maria kazała otwierać okienka odpowiednim nr w odpowiedni dzień a ja nie będę mógł otwierać.
jeżeli będzie jakaś nagroda z otwieranie okienek w odpowiedni dzień to będę mógł ją dostać pomimo nie otworzenia okienek (tych kiedy nie będę mógł mieć dostępu do internetu)?:kak:
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Nikt nie umie podróżować w czasie, ale sądzę że jak nie otworzysz tego samego dnia to lipa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry