Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser23785

Gość
Gość
Też zastanawiam się, czy jest już dostępne. Otworzyłem wszystkie na czas, a nic mi się nie pokazało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez zbędnego spamu ogólne zasady przyznawania itemów za kalendarz:

0 - 2 okienek otwartych po czasie: Sanie ( +25% Prędkości, przedmiot do zestawu świątecznego)
xmas_slide.png


3 - 24 okienek otwartych po czasie: Woreczek marmurów ( +5 do sprawności manualnej)
xmas_bag.png


13 - 24 okienek otwartych przed czasem: Rózga ( Obrażenia 1-12, -2 Zaskoczenie +2 Celowanie)
xmas_rod.png


Rózga - obrażenia i bonusy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To ja mam dwa zasadnicze pytania:
1. Jakie ma obrażenia rózga?
2. Czy może ktoś potwierdzić to, ze da się sprzedać woreczek na targu bo widziałem to tylko w jednym poście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jest taka możliwość, na becie oznaczony jest "Auctionable" czyli w wolnym tłumaczeniu możliwy to handlowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez spamu ogólne zasady przyznawania itemów za kalendarz:

0 - 2 okienek otwartych po czasie: Sanie

2 - 13/16 okienek otwartych po czasie (Proszę o dokładne informacje): Woreczek marmurów ( +5 do sprawności manualnej)

13/16 - 24 okienek otwartych po czasie: Rózga (Broń pojedynkowa)

1 - 24 okienek otwartych przed czasem: NIC

ja na becie zacząłem grę 21-12-2010 i miałem 21 marmurów więc powinienem dostać rózgę a dostałem worek coś masz złe informacje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez spamu ogólne zasady przyznawania itemów za kalendarz:

0 - 2 okienek otwartych po czasie: Sanie

3 - 24 okienek otwartych po czasie: Woreczek marmurów ( +5 do sprawności manualnej)

1 - 24 okienek otwartych przed czasem: Rózga?

już poprawione:eek:kul:
na szczęście nie otworzyłem tylko jednego okienka

edit.przestańcie z tym że niemcy mszczą się za Grunwald, jakiś koleś taki temat zarzucił i już większość ludzi musi powtarzać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prosiłbym już więc o nie pisanie swoich domysłów, gdyż wszystko jest już wyjaśnione, wszystko wiemy a jedyne czym będzie można się pochwalić w temacie to zdobytymi itemami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boże narodzenie było już 3 dni temu, a sanek jak nie było tak nie ma ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak ktoś otworzył i otrzymał węgiel to że się liczy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na becie widziałem zdjęcie rózgi. To taka trzcina ;) Pamiętam jedynie, że ma jednej umiejetności -2 ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Boże narodzenie było już 3 dni temu, a sanek jak nie było tak nie ma ::(:

Brawo dla tego Pana !
Oczywiście wie, że :
-Boże Narodzenie jest 25 grudnia
-Wigilia jest 24 grudnia

Teraz proszę Mateuszello, sprawdź twe obliczenie:

27 grudnia - 3 dni = 25 grudnia​

O RLY ?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Bez zbędnego spamu ogólne zasady przyznawania itemów za kalendarz:

0 - 2 okienek otwartych po czasie: Sanie

3 - 24 okienek otwartych po czasie: Woreczek marmurów ( +5 do sprawności manualnej)

A ja miałem 3 marmury - 3 okienka po czasie i mimo to dostałem zadania na sanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mi jest przykro, po prostu przykro, że tak nas potratowano ::(: Sanie powinny być na święta (już pal licho tę aktualizację).

Rozumiem milczących polskich adminów, bo nic nie mogą wskórać... Aktualka ma być po 6 stycznia? No to w super świątecznym nastroju te sanie będę odbierał pif paf
 

DeletedUser20121

Gość
Gość
6 stycznia wigildia według kalendarza juliańskiego :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry