Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A jeśli chodzi o marmury to nie wystarczy sprzedać i zostawić se 2 szt?
Mam nadzieję że można bo jak nie to nie dostane sań::(:
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Ja na zainwestowałem i mam 30 marmurów i 26 kawałków węgla
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA otworzyłem wszystkie okienka i zakupiłem 4 marmury i 2 kawałki węgla na pamiątkę po niskich cenach, mam nadzieję że zostanie mi zaliczone jakbym miał cały kalendarz otworzony.

Taka ładna seria zadań zepsuta na koniec.
Quest powinien wejść dzisiaj, a nie że musimy czekać na bożonarodzeniowe sanki, które powinniśmy jak sama nazwa wskazuje być na Boże Narodzenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jajca. Ci co otworzyli i mieli marmurki dostaną tylko worek -.-

Na becie otworzyłem RAZ ze wcześniejszego dnia i dostałem marmurek i Maria powiedziała, że mi nie zależało i mi da za 3 marmurki i kalendarz worek na marmurki dający +5 sprawności manualnej.

Ale moim zdaniem lepsze i to jako produkt niż łopata czy inne cudo. Sanie mi się nie przydadzą, kłusak lepiej jedzie a setu świątecznego nic nie mam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10152

Gość
Gość
Na becie miałem jeden marmur - także miałem quest na sanie.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Podobno można źle otworzyć 2 okienka by otrzymać sanie. Czyli jeśli otworze to nie będę miał sani? Muszę je kupić?

nie kupisz ich ponieważ są z zestawu świątecznego , a z tego zestawu nie da się kupować przedmiotów ;)
Czy to prawda (bo się w tym wszystkim pogubiłem), że jeżeli mam 2 marmury to nadal mamy szansę na sanie?
Czy po tym quescie kalendarz znika , czy będzie do wykorzystania za rok? ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie kupisz ich ponieważ są z zestawu świątecznego , a z tego zestawu nie da się kupować przedmiotów ;)

Nie sprecyzowałem, chodziło mi o kupno marmurów ;)
Co do braku możliwości zakupienia zastawu świątecznego na targu, to o ty wiem. ;)
::DD:

Pozostaje nam czekać na informacje związaną z Update.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
To teraz pytanie miałem 2 marmury , teraz sprzedałem to mam szanse na sanie , czy muszę dokupić marmury? ::P:
 

DeletedUser22807

Gość
Gość
A rózga za 3 kawałki węgla i kalendarz u barmana to prawda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zbyt dobrze sie zakonczyl ten kalendarz, dostalem ekskluzywny prezent, w srodku kilka cukierków, spodziewalem sie czegos ... lepszego ...
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Sprawdziłem na English worlds & Beta różne kombinacje i wychodzi że wyczyszczony kalendarz oraz do dwóch sztuk Glass marble daje quest na Christmas sled http://i55.tinypic.com/2rz830o.jpg
Trzy lub więcej Glass marble daje quest na Bag of marables http://i53.tinypic.com/250jrf9.jpg



.

A wcale że nie, bo ja na wszystkich światach posiadam 3 marmury i na 2 dostałem zadanie z saniami, a na 1 z tą torbą. Na tych co dostałem sanie, zjadłem trochę słodyczy, na tym co dostałem torbę nic nie jadłem. Także może to nie tylko od posiadania marmuru zależy :p

BTW Ile jest % za posiadanie całego setu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zbyt dobrze sie zakonczyl ten kalendarz, dostalem ekskluzywny prezent, w srodku kilka cukierków, spodziewalem sie czegos ... lepszego ...

Na początku(jak wchodził kalendarz) to wszyscy "W()W! Admini są super, tyle nowych questów, jakieś paski mają wejść, spodnie"
A teraz:"łłłeee 24 dni otwierania i tylko cukierki z jakiegoś prezentu?! Paski mają za duże bonusy, spodnie jakoś dziwnie wyglądają itd"
Nie pasuje? Usuń konto zagraj w metina. Admini się starają, a jeszcze jakieś pretensje są...
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Akurat na becie dostałem questa na worek i mam postać pod SM, więc worek mi się bardzo przyda ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jeśli ktoś kupił szklany marmur na targu a otworzył wszystkie okienka we właściwym czasie to będzie miał zadanie z sańmi
 
Status
Zamknięty.
Do góry