Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem ekskluzywny prezent i dostałem po 3 smakołyki .
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Co jest otwarłem prezent i ekwipunek mi się wyczyścił :( Zalogowałem się na nowo wszystko już było ale ani jednego powerupu nie dostałem :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co sie dzieje z kalendarzem gdy juz wszystkie okienka sa otwarte?
 

DeletedUser

Gość
Gość
O ile pamiętam ktoś pisał że, kalendarz będzie nam potrzebny do udziału w jakimś evencie za rok.
Tyle sobie przypominam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
rudolfa dostalo kilka osob z mikolajkowego eventu a co do sani nadal jedna wielka nie wiadoma chodz na becie dalo sie je zdobyc z eksploracji kontynetu
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Potwierdzam informację z bugiem, regularnie otwieram okienka, a tu zonk: wczorajsze nie otwarte, a dokładnie pamiętam jak otwierałem (konto mam na 2 światach i na 2 jest dobrze - jak mam dwie zakładki w mozilli i w tym samym momencie otwieram, to jak na jednym może nie być otwarte a na drugim jest?!).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz go sprzedać , ale wtedy już nie będziesz mógł brać udziału w zabawie z kalendarzem za rok :)

Sprzedac mi sie nie oplaca za 5$, czyli za rok bedzie to samo otwieranie okienek i slodycze a nasz kalendarz w magiczny sposob sam sie uzupelni ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nowi gracze dostaną nowe kalendarze::):
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No ludzie wykonałem zadania wszystkie na święta, a kapelusza bałwana nie mogę mieć. Co jest?
 

DeletedUser11900

Gość
Gość
No ludzie wykonałem zadania wszystkie na święta, a kapelusza bałwana nie mogę mieć. Co jest?

Upewnij sie czy zakończyłeś wszystkie zadania z tej serii (u wszystkich npc)


@up: nie, ja i kapelusz i czapke dostałem dziś ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie od 27.12 tylko od dzisiaj od godziny 10 jest juz dostępny kapelusik bałwana - dla uzasadnienia: NIE MA DWÓCH DRÓG-trzeba wszystkie zadania zrobić!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zrobiłem w tamtym roku wiekszość zadań na kapelusz bałwana ale nie dałem rady z "poszukiwaniem skarbu" u Marii zrobiłem je dop na wiosne.a teraz pojawiło mi sie dokończenie tzn. anioł bożonarodzeniowy i mam kapelusz ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja na 100% zrobiłem wszystkie zadania.
A moze trzeba zrobić te drobiazgi co trzeba ileś tam godzin pracy i 10 drewna??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dostałem dziś kapelusik, zrobiłem wszystkie zadania świąteczne.

A ja na 100% zrobiłem wszystkie zadania.
A moze trzeba zrobić te drobiazgi co trzeba ileś tam godzin pracy i 10 drewna??

Tak. Trzeba zrobić wszystkie zadania jakie otrzymałeś w święta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry