Kalendarz Adwentowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser4138

Gość
Gość
na becie dostałem dziś zadanie u Marii by wymienić kalendarz i 3 szklane marmury na TORBĘ Z MARMUREM dająca +5 do SM

więc mozliwe że jeżeli ktoś miał 100% kalendarza ten otrzyma sanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
na becie dostałem dziś zadanie u Marii by wymienić kalendarz i 3 szklane marmury na TORBĘ Z MARMUREM dająca +5 do SM

więc mozliwe że jeżeli ktoś miał 100% kalendarza ten otrzyma sanie
No nie, ja tylko jedno opuściłem: 17(bo nie miałem dostępu do neta:&:)Jest nadal nieotwarty
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
No nie, ja tylko jedno opuściłem: 17(bo nie miałem dostępu do neta:&:)Jest nadal nieotwarty

Ale ja dostałem zadanie na 3 marmury wieć skąd ty byś wziął kolejne 2 tak masz tylko 1 może beda inne nagrody wejdzie aktualizacja to sie przekonamy
 

DeletedUser

Gość
Gość
na becie dostałem dziś zadanie u Marii by wymienić kalendarz i 3 szklane marmury na TORBĘ Z MARMUREM dająca +5 do SM

Hmm.. Jeśli mam zdobyć marmur do tego zadania to muszę go kupić, bądź otworzyć wcześniej nie otwarte okienka. Czyli otwieranie na czas mija się z celem (w opisywanym przypadku). :gwizd:

Chyba że coś pomyliłem :kak:

EDIT@:

Te zadanie jest tylko na becie czy u nas też? Bo u mnie nic nie ma ;/
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
zadanie jest tylko na becie narazie ale może w 1.30 będzie dostępne

A może są 3 typy tego zadania

1 jest tylko dla tych którzy maja 100% okienek i otrzymują sania
2 jest tylko dla tych co nie maj 100% okienek i mja np 1 marmuru
3 jest tylko dal tych którzy byli niegrzeczni i otrzymują jakiś prezent :0


Są to tylko nasz przewidywania nie wiemy jak jest naprawdę
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
2cdu4p1.jpg


To zadanko pokazało mi sie na becie

Nie dość że nowy set to zamienia kalendarz adwentowy i 3 marmury na torbe
 

DeletedUser

Gość
Gość
108hffd.jpg



A wiec jednak ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4138

Gość
Gość
więc wszystko sie potwierdziło teraz tylko czekać na aktualizacje 1.30 i bedą sanie

a ciekawy jestm co bedzie dla pozostałych oprócz torby z marmurem
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ten co nam został to mamy go otworzyć i dostać marmur czy zostawić zamknięty???
 

DeletedUser10861

Gość
Gość
A co dla osób które nie otworzyły żadnego okienka ?? Nagroda powinna byc wartościowsza :) Jedni mają pełno bonusów z pootwieranych okienek, a ci którzy wytrwali i nie otworzyli żadnego okienka to dostali by sanie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale wykonując zadanie na torbę marmurów pozbywamy się kalendarza więc nie będziemy mogli w przyszłym roku otwierać okienek - dobrze rozumiem?
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Sprawdziłem na English worlds & Beta różne kombinacje i wychodzi że wyczyszczony kalendarz oraz do dwóch sztuk Glass marble daje quest na Christmas sled http://i55.tinypic.com/2rz830o.jpg.

Jeee :D mam akurat 2 marmury to będą sanie ::DD:

A co dla osób które nie otworzyły żadnego okienka ?? Nagroda powinna byc wartościowsza Jedni mają pełno bonusów z pootwieranych okienek, a ci którzy wytrwali i nie otworzyli żadnego okienka to dostali by sanie

Było napisane, że trzeba otwierać od 1 do 24 grudnia więc Ci którzy nic nie otworzyli moim zdaniem niezbyt dobrze zrobili :traper:
 
Status
Zamknięty.
Do góry