[devblog] Nadchodzące zmiany w wersji 1.3x, może 1.4? :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
O wykruszeniu to możemy rozmawiać jak już będzie zapowiedziana zmiana, na dzień dzisiejszy jest to projekt. Więc czas jego realizacji nie jest znany.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Przykro mi, ale Się mylisz. Sam mam łącze 1mb (bezprzewodowe, czyli faktyczna przepustowość nie osiąga chyba nawet 1mb), a kupuję KP bardzo często. Dam sobie uciąć rękę, że takich jak ja jest całe mnóstwo.

Ale grasz na tym łączu komfortowo, czyli wszystko jest ok. Jak komuś TW się za długo wczytuje, to nie będzie w niego grać i inwestować kasę - to miałem na myśli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O wykruszeniu to możemy rozmawiać jak już będzie zapowiedziana zmiana, na dzień dzisiejszy jest to projekt. Więc czas jego realizacji nie jest znany.

Słuszna uwaga, drogi Watsonie. :I:
Ładnie te graficzki wyglądają, ale miejmy nadzieję, że nie obciążą nazbyt łącza, bo śmiechem żartem, ale naprawdę może być problem...
No nic, pożyjemy zobaczymy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiadomo kiedy zostanie wprowadzona możliwość przesyłania serduszek,misi i prezentów za bryłki ?
Wiadomo kiedy zostanie wprowadzona hodowla warzyw dla bonusów..?
Wiadomo kiedy zostanie wprowadzona możliwość małżeństwa,współżycia,a co za tym idzie posiadanie dzieci,a ciągnąc łańcuszek-piesków,kotków ?
Bo im więcej aktualizacji,tym coraz bardziej mam wrażenie,że lada dzień to będzie.
InnoGames zabiera nam to co najlepsze,to z czym kojarzy się każdemu tw.
Zniszczyli już pojedynki,zniszczyli awatary,teraz czas na wygląd miast.

Proponuję zmienić nazwę na "The Sims,wersja The West".
 

DeletedUser

Gość
Gość
można temu zapobiec dzięki wprowadzeniu dwóch wersji gry starej (bez aktualizacja) i nowej która by była Aktualizowana
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wiadomo kiedy zostanie wprowadzona możliwość małżeństwa

Jak zerkniesz do propozycji, to chyba ze 2 razy już taka padła, jak nie lepiej.

InnoGames zabiera nam to co najlepsze,to z czym kojarzy się każdemu tw.

Dla Ciebie zabiera, dla innego daje to co by chciał aby było.


Proponuję zmienić nazwę na "The Sims,wersja The West".

Aby każdemu dogodzić należałoby wprowadzić tyle wersji co graczy.
Twoja by się nazywała The West Tottenham.

BTW łącza... jeżeli ktoś chce grać na komórce z przekroczonym limitem to faktycznie nie pogra wiele.
Nie powiecie mi chyba, że normalne łącze, takie minimum co praktycznie chyba każdy ma (1 Mbps) nie uciągnie prostej grafiki 7 domków.

http://di.com.pl/informacje/galeria,35110,6738.html
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba zaczynam widzieć zalety w tym, że przestałem grać w The West'a...
Ostatnie aktualizacje były już lekką przesadą, a teraz to już - wg. mnie - IG w ogóle przegina. Inni mogą mieć inne zdanie, to jest moje.

Z tej fajnej gry przeglądarkowej zrobiły się takie internetowe simsy.. jak dla mnie lekka przesada.
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
Mi aktualizacja się podoba. Jeśli zostanie wprowadzona będę z niej zadowolony.
Wprowadzi tylko troszkę realizmu do gry.
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
A wiadomo kiedy zostanie wprowadzona możliwość przesyłania serduszek,misi i prezentów za bryłki ?
Wiadomo kiedy zostanie wprowadzona hodowla warzyw dla bonusów..?
Wiadomo kiedy zostanie wprowadzona możliwość małżeństwa,współżycia,a co za tym idzie posiadanie dzieci,a ciągnąc łańcuszek-piesków,kotków ?
Bo im więcej aktualizacji,tym coraz bardziej mam wrażenie,że lada dzień to będzie.
InnoGames zabiera nam to co najlepsze,to z czym kojarzy się każdemu tw.
Zniszczyli już pojedynki,zniszczyli awatary,teraz czas na wygląd miast.

Proponuję zmienić nazwę na "The Sims,wersja The West".


hmm na pewno byłoby miło gdybym dostał od kogoś serduszko
A z małżeństwem i tymi sprawami byłoby ciekawe.
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Ale grasz na tym łączu komfortowo, czyli wszystko jest ok. Jak komuś TW się za długo wczytuje, to nie będzie w niego grać i inwestować kasę - to miałem na myśli.


Znaczy... tak, jak pisałem... mam łącze 1mb.. mieszkam na końcu świata... i niestety nie wyposażyłem się w światłowód.... więc żeby ktoś miał taki przepływ jak ja - musiałby wyposażyć się w łącze o przepustowości 0,1mb.
A z TW nigdy problemów nie miałem. Nawet, jak trzaskałem równolegle ze spikerią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Up
ja mam 0.5 mb i jakos idzie, po aktualizacji pewnie też da rade
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
No tak, z tym, że my(osoby którym się takie zmiany nie podobają) nie mamy nic do gadania i musimy się na nie godzić, bo IG ma nas w nosie
 

DeletedUser182

Gość
Gość
bo IG ma nas w nosie

Ja bym tak tego nie ujął. Czasy mamy takie, że liczy się pierwsze wrażenie. Ściągasz (no może nie Ty, ale większość graczy) demo gry. Grafika Cię nie powala, szukasz innej. Podobnie jest i tutaj. Ktoś kto szuka gry przeglądarkowej, wybierze tę ładniejsza, mimo że np. będzie ona grywalnie gorsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak, z tym, że my(osoby którym się takie zmiany nie podobają) nie mamy nic do gadania i musimy się na nie godzić, bo IG ma nas w nosie

Wiesz dlaczego IG ma was w nosie? Bo stanowicie mniejszość.
Dlaczego IG robi lepszą grafę? Bo gierki ze słabą grafą odchodzą do lamusa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetne podejście. Niech bogaci się bogacą, a biedni biednieją... :I:

No cóż, IG Tw musiał po coś zrobić. I wiesz mi, to nie jest chęć zaszpanowania kolegom z podwórka. A teraz mi powiedz dlaczego większość(Przekonanie o większości biorę z tego, że IG na pewno by się na straty nie narażała) ma się dostosować do woli mniejszości, która de facto jest bandą ksenofobów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, IG Tw musiał po coś zrobić. I wiesz mi, to nie jest chęć zaszpanowania kolegom z podwórka.

Po co? Bo naprawdę nie wiem, o czym myślisz.

A teraz mi powiedz dlaczego większość(Przekonanie o większości biorę z tego, że IG na pewno by się na straty nie narażała) ma się dostosować do woli mniejszości, która de facto jest bandą ksenofobów?

Kim jest większość?
Kim jest mniejszość?
Znów, nie wiem, co masz na myśli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję iść na kompromis. Jak aktualka będzie zrobiona niech się pokarze każdemu na np. tydzień i wyskoczy mu okno czy chce taką aktualizacje. I pamiętajcie !!! Grajcie na całość !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry