[devblog] Nadchodzące zmiany w wersji 1.3x, może 1.4? :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
NADCHODZĄCE ZMIANY W WERSJI 1.3x LUB 1.4 :)

Cześć wszystkim :)
Zawsze, gdy patrzę na dev-bloga, zdaję sobie sprawę, że piszę coraz mniej postów :D Ale w tym momencie nie mam dużo do powiedzenia – robimy bardzo dużo mniejszych poprawek 1.33 i próbujemy poprawić stabilność serwerów (sporo już w tej dziedzinie osiągnęliśmy). Z ważniejszych rzeczy, to bardzo dużo elementów zostało poprawionych graficznie i dostosowanych do nowego layoutu – część wygląda dobrze, a część źle i wymaga jeszcze trochę prac. Ciągle wprowadzamy nowe zmiany na publicznej becie i ciągle wychodzą na jaw nowe błędy, więc musimy je poprawiać i wgrywać kolejną wersję itd. Ale oprócz tych wszystkich usprawnień chcemy dodać do 1.33 więcej fajnych, nowych rzeczy :D

Rzeczy takich jak przegląd miasta i rozmieszczanie budynków. Myślę, że zet podał kilka pomysłów dawno temu i w końcu mamy koncepcję, ale to jeszcze nie jest skończone więc nie mogę Wam powiedzieć za dużo. Będziecie mieli możliwość zbudowania „własnego” miasta, co oznacza różne zestawy grafik – będziecie mogli rozmieszczać budynki w różnych miejscach, a także dekorować miasto takimi dodatkami jak drzewa i jeziora. Do wybudowania nowych rzeczy będziecie potrzebowali materiałów. Kolejną nowością w miastach jest to, że budynki będą ulegały zniszczeniu po jakimś czasie i będziecie musieli je naprawić – w przeciwnym wypadku ulegną one całkowitemu zniszczeniu i nie będziecie mogli wykorzystywać ich bonusów :) Mam dla was także screenshota (weźcie pod uwagę, że to jest wczesna wersja i nie ukończona :D)

Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png


Drugą nadchodzącą zmianą będzie usprawnienie targu. Wiem, że mnóstwo ludzi pytało o to. Kwestia dni? Miesięcy? Lat? Nie wiem, ale dobrą wiadomością jest to, że w ogóle coś robimy :D Mamy naprawdę długą listę poprawek pożądanych przez graczy i mamy nadzieję, że uda się stworzyć taki targ, który będzie się wszystkim podobał (w ciągu następnych kilku dni napiszę więcej o tym, o ile nie zapomnę oczywiście).



Oryginalny post ukazał się 27.09.11 na oficjalnym devblogu The Westa, autorem wpisu jest rainy, autorem tłumaczenia jest Doko. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam takie pytanie widzę trzynaście budynków
a obecnie jest 12 jakiś dochodzi?
 

DeletedUser279

Gość
Gość
mam takie pytanie widzę trzynaście budynków
a obecnie jest 12 jakiś dochodzi?

Zauważ, że obok szeryfa jest jakiś nieaktywny budynek, tak samo jak pomiędzy bankiem, a kościołem też coś się tam znajduje
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co następne ? Będziemy mogli za pomocą klawiszy sami poruszać się postacią?
Znowu bezsensowny dodatek,jak IG nie ma pomysłu na aktualizacje,to niech nie wprowadza jej na siłę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na razie jest OK ale idac w tym kierunku dojdziemy do tego, ze TW bedzie jak zielone imperium czy cos podobnego.
 

Czader

Blada Twarz
::D:
NADCHODZĄCE ZMIANY W WERSJI 1.3x LUB 1.4 :)

Kolejną nowością w miastach jest to, że budynki będą ulegały zniszczeniu po jakimś czasie i będziecie musieli je naprawić – w przeciwnym wypadku ulegną one całkowitemu zniszczeniu i nie będziecie mogli wykorzystywać ich bonusów .

To mi się zaczyna podobać.

Naprawa (konserwacja) powinna być na tyle droga by do utrzymania full rozbudowanego miasta potrzeba by minimum 20 mieszkańców.
Może w końcu znikną miasta kilku osobowe bo nie będzie ich stać na utrzymanie.
Więc w końcu ci co chcą nadal korzystać z przywileju Stałego Meldunku wezmą się do roboty (współpracy) by utrzymać miejsce (meldunek) w mieście.::D:
 
Wróci szacunek dla boba całego w budowanie ;)

Będzie się można ogłaszać "odbuduję miasto za xxx$" ;)
Na starych światach bob w budowanie? Powodzenia ;)
 

Czader

Blada Twarz
Bardziej mi chodzi o przywilej należenia do miasta.
Inaczej nie ma bata na mieszkańców.
Wywalisz pójdzie gdzie indziej i dalej będzie bąki zbijał :)
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Grafika wg. mnie CUDO! Mam pytanie co do tego kolesia na tym screenie (ma niebieskie spodnie i jest zaznaczony) -to oznacza, że można będzie widzieć własną postać na mapie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co według was ma nowy interfejs to zrobienia z TW plemion czy tym podobnych?
Mi się podoba, choć pewnie na moim necie bedzie ładowanko dłuższe.
 

DeletedUser26604

Gość
Gość
Ja się tylko cieszę że ulepszą targ chociaż mogli by tylko wprowadzić "sprzedaż hurtową" i już jest ok a nie ciągle klikane. A co do miasta to mam nadzieje że ta aktualka zostanie wprowadzona jak najpóźniej. :)
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
I ponawiam pytanie polona96 :)


Dołączam się do tego pytania, gdyż nie daje mi to spokoju.
A taka grafika... Świetna.

I ta naprawa! Miodzio! Słabe miasta upadną, a Ci, co będą chcieli być w tych dobrych będą musieli się mocno starać. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1170

Gość
Gość
Prawdopodobnie nie, wygląda na to że te postaci będą się pojawiały po wybudowaniu budynków (np. po wybudowaniu szeryfa gdzieś tam on zacznie chodzić po mieście raz na jakiś czas, tak samo pewnie ze sklepikarzami). Ew. można go będzie postawić, tak jak drzewa czy krzaczki :p
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Taa super... Ludzie na słabszych łączach już w ogóle tego nie uciągną... Na kiego grzyba nam biegające ludziki w mieście? Czy ktoś przesiaduje bóg wie ile w przeglądzie miasta?


Co do pasożytów w miastach... Nic to nie zmieni! Pasożyty będą dalej, tylko teraz ci aktywniejsi mieszkańcy będą musieli się jeszcze bardziej angażować za innych...

Jak ktoś słusznie wyżej zauważył... Jak IG nie ma pomysłów to niech poczeka... Może jeszcze niech wprowadzą rzeczywiście postaci biegające po świecie, animowane prace i westernową melodyjkę w tle??


Ta gra zawsze urzekała prostotą... Szybko się wchodzi z przeglądarki, można poświęcić 2min na świat, albo siedzieć kilka godzin, wybór należy do gracza, ale po tym co zapowiadacie... po tym 2min będzie się to wszystko ładowało... Usprawniać mechanikę gry! A nie wrzucać badziew na siłę... To nie gierka fejsbukowa!
 

DeletedUser26604

Gość
Gość
Czyt. Internet bezprzewodowy np. Play i żeby sobie zagrać w the westa będę musiał czekać miesiąc aż mi przyjdzie doładowanie a dlaczego bo z tej gry robią margonem. A ja tylko wchodzę zapuszczam pracę wychodzę.
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Nie oszukujmy się, osób z wolnym łączem (poniżej 1 MB) w Polsce jest już bardzo mało i to nie oni są targetem twórców (z reguły nie kupują premek), a każdy z łączem 1 mb, który już jest teraz wszędzie standardem (a promowane są łącza 6, 12 i 20 mb - ostatnio w MM pojawiła się 120 mb), bez problemu obsłuży Westa. Poza tym nie można zapominać, że ta gra nie jest tworzona tylko dla Polaków, ale na cały świat - głównie zachód (Niemcy, Francja, GB, skandynawia, Hiszpania, US) - gdzie łącza 1 mb, czy nawet 12 czy 20 to już dawna historia, a na porządku dziennym i w przystępnej cenie są wiele szybsze sieci.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
Meldrag ma rację... to nie fejsbuk
A w Polsce jest jeszcze wbrew pozorom sporo osób z kiepskim łączem [też się do nich zaliczam] .
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Nie oszukujmy się, osób z wolnym łączem (poniżej 1 MB) w Polsce jest już bardzo mało i to nie oni są targetem twórców (z reguły nie kupują premek), a każdy z łączem 1 mb, który już jest teraz wszędzie standardem (a promowane są łącza 6, 12 i 20 mb - ostatnio w MM pojawiła się 120 mb), bez problemu obsłuży Westa.

Przykro mi, ale Się mylisz. Sam mam łącze 1mb (bezprzewodowe, czyli faktyczna przepustowość nie osiąga chyba nawet 1mb), a kupuję KP bardzo często. Dam sobie uciąć rękę, że takich jak ja jest całe mnóstwo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doko ma rację w jednym - gra nie jest tworzona tylko dla naszego kraju. Stąd, niestety, pewnie wykruszy się kilka osób, które mają słabsze łącza. Szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry