[devblog] Nadchodzące zmiany w wersji 1.3x, może 1.4? :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27858

Gość
Gość
to tylko gra. Nie wiem po co się denerwujecie, każda aktualka jest dobra:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co? Bo naprawdę nie wiem, o czym myślisz.



Kim jest większość?
Kim jest mniejszość?
Znów, nie wiem, co masz na myśli.

Ponieważ widzę, że nie lubisz myśleć, wytłumaczę ci to łopatologicznie.
1. Po co IG zrobił TW?
Dla pieniędzy. Chce czerpać z tego zyski.
2. Jakiej większość?
Są to gracze którzy raz na jakiś czas kupują premki(dzięki czemu psze Pana możesz grać w TW) oraz...(UWAGA - SZOK!) gracze którzy jeszcze nie grają, ale IG dzięki dobrej grafice, wprowadzanie nowych rzeczy(forty, nowe itemki, questy), ułatwianiu rozgrywki(tak, dzisiaj stawia się na każuali) próbuje ich do swojego produktu przyciągnąć.
Uwierz mi, postęp jest nieunikniony. Wszędzie(no, prawie..., ale "Wyjątek potwierdza regułę", a i owe "wyjątki" mają raczej krótką żywotność).
3. Jakiej mniejszości?
Starych wyjadaczy, którzy krzyczą na forum, że teraz jest "be", że oni zaczynali grać w coś innego, itp.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
Dlaczego IG robi lepszą grafę? Bo gierki ze słabą grafą odchodzą do lamusa.

A pamiętacie gry na commodore ? Te tetrisy, bubble bobble, dyna blaster, arkanoidy ? a packmana ? worms'y?
Kto grał w Diablo1 ? Diablo 2 ? a kto będzie w to grał, kiedy nadejdzie Diablo3 ?
Ktoś jeszcze bawi się Quake 1? Albo Warcraftem 2 ?

Odeszły do lamusa.
C'est la vie... ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawda jest taka ze jak komus polecam The West to pierwsze pytanie a jaka jest grafa ....
Mnie sie podobaja te propozycje i takich jak ja jest wiekszosc Ja bym jescze zaproponowal zmiane widoku mapy swiata przynajmniej na taka jaka jest w facebokowej wersji Westa bo to zielone pole jest nuudne! Proponowal bym tez zmiane ikony jak gdzies ide Kowboj zapylajacy na piechote jest smieszny!, mogli by dac przynajmniej wizerunek konia lub konia z jezdzcem Tak SAMOMO IKONA POSTACI MOGLA BY SIE PRZESUWAC NA MAPIE OD HEXA DO HEXA A NIE TKWIC NA STARYM MIEJSCU Jestem juz ponad 20 mil od poprzedniego miejsca a tam mnie ktos atakuje Mozna by zrobic tak jak w Terra militaris przechwyt poruszajacej sie postaci Nierozumiem watpliwosci o ladowanie sie gry Gralem w Terra Militaris gdzie wszystko sie porusza (to tez gra przez przegladarke) i gra chodzi plynnie z 500kb internetem Nie mowie juz o grach przegladarkowych w pelnym 3D w czasie realnym jak Battlestar Galactica Online czasem sie przytnie ale da sie grac
Nie wiem skad tacy jak Tutenchamon sie biora ... jak dinozaur wszystko co nowe jest zle !
 
[..] Tutenchamon [..]
Tottenham :D

No więc jak mam to w zwyczaju rozpiszę to w punktach:

1.Grafika bardzo ładna, ja mam skromny komputer ale bedzie dobrze, internet 4GB mam. Pójdzie 90% graczy (my opinion).
2.Hmm słyszałem jakoby znaczenie miało samo rozstawienie budynków. Tzn. jak ustawimy inaczej rusznikarza to proca będzie 5$ taniej?
3.Psucie się budynków jest dla mnie trochę głupie. przecież dom nie rozwala się co tydzień. Mam nadzieję że stopniowe niszczenie się budynków będzie zachodzić powoli. Na pewno powrót bobów.
4.Chodzenie po mieście to fajna sprawa dla osób lubiących klimacik. Może za pare lat będzie można chodzić z innymi graczami po mieście i pisać z nimi, ciekawa przyszłość.
5.Ciekawe czy będą nowe opcje w mieście, np. co z tym cmentarzem obok Kościoła, albo co ze studnią. Raczej mało prawdopodobne aby zostały one do czegoś użyte, a może jednak. Pożyjemy - zobaczymy.

Podsumowując: Na pewno + dla gry, choć coraz bardziej tęskno mi do oldschoolowego świata gry.

Proponuję iść na kompromis. Jak aktualka będzie zrobiona niech się pokarze każdemu na np. tydzień i wyskoczy mu okno czy chce taką aktualizacje. I pamiętajcie !!! Grajcie na całość !!!
Takie referendum mogłoby być ciekawe.
 
Ostatnia edycja:
Budynki nie psują się codziennie. Raczej ulegają zużyciu ;)
Obok domku trzeba non-stop coś robić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
O mój Boże,drugi raz mnie Tutenchamonem nazywają :(
A jeszcze od dinozaurów wyzywają,O la Boga !:(
Niestety kolego,człowiek się przyzwyczaił do starej,najlepszej wersji gry,a teraz zabierają mu to co polubił.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wszystko co nowe jest złe. Ale spójrzmy przed siebie.
Prościutkie porównanie- NFS MW>NFS:UC. Ale jednak 3 lata różnicy są...
Grafikę mogli zostawić jaka jest. Rozumiem, celują w każuali, dla których bardziej się liczy grafika niż konkretna grywalność. Ale spójrzmy na to inaczej. Nowa, ładniejsza okładka- i nic poza tym. Zamiast poprawić pojedynki, stawiać servery classic(oczywiście z poprawieniem bugów, ale bez fortów itd), to Inno serwuje nam po prostu ładniejszą oprawę i zmiany, których kosztem trzeba poświęcać tw więcej czasu niestety.
 

DeletedUser26560

Gość
Gość
Witam

Mi się podoba nowa grafika miasta.Budynki powinny się stopniowo niszczyć, co daje większy realizm.
Pomysł remontu budynków spodoba się budowniczym, którzy po zbudowaniu miasta,fortu nie mieli co robić.
Jeśli ktoś ma słabszy komputer to powinna być opcja jak przy pojedynkach. Jest obraz HTML i obsługa Java (poruszanie się podczas pojedynku). Wtedy każdy może grać.Mam dobre łączę i komputer to mogę wybrać opcje z poruszaniem się ludzi i w mieście lub uboższą tylko obrazek gdy słabszy posiadam komputer.Tak jak w pojedynkach opcje można zmienić w każdej chwili.
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Po 1 to nie nazywaj nikogo ksenofobem tylko dlatego, że mu się zmiana nie podoba...

Po 2 z Twojego posta skierowanego do Thomsona wyczytałem, że większość której się podoba zmiana kupuje bryłki... Mam rozumieć, że ci starzy wyjadacze ich nie kupują? Ta Twoja większość bryłki ma z SponsorPaya mój drogi...


Po 3 Jakby IG zdecydowało się wprowadzić wygląd West Warsów do TW naszego obecnego, likwidując tą mapkę, to chyba osobiście bym pojechał do ich biura by ich wyśmiać... Zacznijmy od tego, że tam nie ma żadnego widoku tak naprawdę... kwestia przeskakiwania zakładek...

Po 4 Nie porównujcie proszę NFS do TW, bo NFS nie jest i nie było grą przeglądarkową, a TW jest... TW nie trzeba instalować, nie trzeba też wydawać kolosalnych sum by zagrać...
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Budynki powinny się stopniowo niszczyć, co daje większy realizm.

To słowo dosłownie działa mi na nerwy, nie ma znaczenia wypowiedziane w odpowiedzi jako post, czy w temacie z nową propozycja do gry.

Chcesz realizmu to wyjdź drogi graczu na podwórko czy na ulicę. Nie szukaj tego w grach przeglądarkowych. Nie ma chustek, które nauczą Cię pływać, butów, które zwiększają celowanie czy kapeluszy wspomagających Twoją siłę. Chcesz mieć swoje idealne 'realne' życie to nie na dzikim zachodzie, a we wspomnianych gdzieś wyżej simsach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To słowo dosłownie działa mi na nerwy, nie ma znaczenia wypowiedziane w odpowiedzi jako post, czy w temacie z nową propozycja do gry.

Chcesz realizmu to wyjdź drogi graczu na podwórko czy na ulicę. Nie szukaj tego w grach przeglądarkowych. Nie ma chustek, które nauczą Cię pływać, butów, które zwiększają celowanie czy kapeluszy wspomagających Twoją siłę. Chcesz mieć swoje idealne 'realne' życie to nie na dzikim zachodzie, a we wspomnianych gdzieś wyżej simsach.


Dokładnie to chciałem napisać, nie ma co na siłę pchać się do realizmu, niedługo wprowadzą zakończenie gry po zjechaniu hp do zera:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to chyba osobiście bym pojechał do ich biura by ich wyśmiać..

IG ma jakieś biuro ? :p
Myślałem,że to banda nierobów rozrzucona po Niemczech siedząca w domu we własnym kompie.


A co realizmu,to osobom szukającym tego w grach polecam wyjść na dwór...podobno fajna grafika ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
I realistyczna:p
Meldrag, to był tylko przykład pójścia naprzód. Większości nie spodobały się zmiany w uc, tak samo jest z nową aktualką na tw, nieprawdaż?:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie byłbym pewien czy większości;)

Szczerze to nie mam nic przeciwko rzeczom, które nic nie wnoszą, a takich jest trochę w najbliższej aktualizacji, ale również popsuje nam ona pojedynki...

Te osły, strusie, listy znajomych są niepotrzebne, ale nie przeszkadzają.
Jeszcze jakoś mnie nie cieszą skrzynki za bryłki, chociaż takie zgarnę:D
Kiedyś grałem z graczem, który był w topce pojedynków poszukiwaczem, nie pamiętam, który w najlepszym momencie w rankingu doświadczenia, ale nigdy nie użył nawet jednej bryłki, co trochę szokuję, ale również budzi podziw, jakoś ja sobie nie wyobrażam wbicia 120 levelu bez tych kilku tysięcy bryłek, taki gracz troszkę straci, co innego gdyby to był jakiś upominek jak na przykład Pas duński/brazylijski/brytyjski itd.

Wtedy byłaby satysfakcja również, obecnie jednak rywalizacja to zaciera.
Jedno nie wyklucza drugiego, choć nie dla wszystkich...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po 1 to nie nazywaj nikogo ksenofobem tylko dlatego, że mu się zmiana nie podoba...
Mi również niektóre zmiany się nie podobają, ale jak inaczej, jak nie ksenofobią można nazwać odrzucanie z góry każdej zmiany na podstawie jednego screena? A nuż może gdy cała nowa grafa wejdzie to tej osobie która narzekała, się grafika spodoba? A może sami będą korzystali z listy przyjaciół(która wcale nowością w grach przeglądarkowych nie jest)? A może postawią sobie, z braku zajęć, za cel zdobycie tak obrzucanego błotem nowego setu?

Po 2 z Twojego posta skierowanego do Thomsona wyczytałem, że większość której się podoba zmiana kupuje bryłki... Mam rozumieć, że ci starzy wyjadacze ich nie kupują? Ta Twoja większość bryłki ma z SponsorPaya mój drogi...

To, że ty nic nie płacisz nie oznacza że IG nic na tym nie zyskuje :) (a zyskuje i to sporo). Ekonomia :)(ale nie chcę mi się teraz tłumaczyć, zresztą sam/sami możecie tego poszukać na necie)


Po 3 Jakby IG zdecydowało się wprowadzić wygląd West Warsów do TW naszego obecnego, likwidując tą mapkę, to chyba osobiście bym pojechał do ich biura by ich wyśmiać... Zacznijmy od tego, że tam nie ma żadnego widoku tak naprawdę... kwestia przeskakiwania zakładek...

Patrz pkt. 1. negujesz jakąś zmianę tylko na podstawie jednego, dwóch screenów? Dla mnie to jest co najmniej dziwne.

Po 4 Nie porównujcie proszę NFS do TW, bo NFS nie jest i nie było grą przeglądarkową, a TW jest... TW nie trzeba instalować, nie trzeba też wydawać kolosalnych sum by zagrać...

Dlaczego niby mam nie porównywać? Bo brakuje ci argumentów, aby to zanegować? (Dla wyjaśnienia, gracze przeglądarkowi mają bardzo podobne wymogi do tych graczy PC[czyli: chcą dobrej grafki, rozbudowanej gry, względnie fabuły, akcji], więc porównanie jest jak najbardziej na miejscu)
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Tottenham ja do ciebie mam tylko jedno pytanie ale dość zasadnicze.

Te posty to ty klepiesz w jakimś konkretnym celu czy tylko tak sobie żeby ci się cyferki zmieniały kolo napisu "Postów: xxx" ??

Wiesz pytam głownie z ciekawości, bo interesowało by mnie co tobą kieruje do pisania tych postów. Szukam i patrze staram się w nich znaleźć jakiś sens czy logikę i .... No własnie i nic, po za narzekaniem.
Zobaczyłeś coś na obrazku i robisz zamieszanie jakich mało, a może byś tak poczekał na efekt końcowy, sprawdził jak to będzie wyglądało w praktyce (czyli jak już wejdzie taka aktualizacja) i dopiero się wypowiadał czy to jest złe czy tez dobre.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry