[devblog] Nadchodzące zmiany w wersji 1.3x, może 1.4? :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10665

Gość
Gość
Mi również niektóre zmiany się nie podobają, ale jak inaczej, jak nie ksenofobią można nazwać odrzucanie z góry każdej zmiany na podstawie jednego screena? A nuż może gdy cała nowa grafa wejdzie to tej osobie która narzekała, się grafika spodoba? A może sami będą korzystali z listy przyjaciół(która wcale nowością w grach przeglądarkowych nie jest)? A może postawią sobie, z braku zajęć, za cel zdobycie tak obrzucanego błotem nowego setu?


Nie przeszkadza mi nowy set, listę przyjaciół uważam za zbyteczną, ale skoro ma być to niech se już będzie... Rozmawiamy tylko i wyłącznie na podstawie tego screena i na podstawie tego screena mówię, że mi się nie podoba proste? Jak to będzie inaczej wyglądać, to może mi się spodoba, jednak ten screen nie.

To, że ty nic nie płacisz nie oznacza że IG nic na tym nie zyskuje :) (a zyskuje i to sporo). Ekonomia :)(ale nie chcę mi się teraz tłumaczyć, zresztą sam/sami możecie tego poszukać na necie)


Akurat ja za bryłki płacę, ale nie to było sensem mojego zdania, co akurat konsekwentnie pominąłeś...

Patrz pkt. 1. negujesz jakąś zmianę tylko na podstawie jednego, dwóch screenów? Dla mnie to jest co najmniej dziwne.

gram na facebooku w West Wars i wiem doskonale jak wygląda, i dlatego mówię, że mi się nie podoba... Dziwne to jest szukanie na siłę argumentów udowadniających dziwność rozmówcy, jak się mało wie o rozmówcy... Skąd TY niby możesz wiedzieć na jakiej podstawie ja neguję wygląd West Wars? Nie wiesz? To przemilcz a nie komentuj bez sensu...


Dlaczego niby mam nie porównywać? Bo brakuje ci argumentów, aby to zanegować? (Dla wyjaśnienia, gracze przeglądarkowi mają bardzo podobne wymogi do tych graczy PC[czyli: chcą dobrej grafki, rozbudowanej gry, względnie fabuły, akcji], więc porównanie jest jak najbardziej na miejscu)

Jakbyś ruszył główką czytając mojego posta, zamiast na siłę szukać zaczepki to może byś wyczytał, że napisałem, iż nie można tych gier porównywać ponieważ jedna jest darmową przeglądarkową grą a druga płatną grą istniejącą na rynku gier od bardzo dawna... Do TW nie potrzeba ściągać klienta i uważam, że jest to plusem TW a nie minusem... A i jak już chcesz się tak czepiać dosłowności, to pamiętaj, że mówię o NFS bo ktoś o tym wspomniał... Akurat w NFS fabuła jest banalna maksymalnie i mało potrzebna do szczęścia...

Sorry, że tak tego posta skonstruowałem, ale nie chce mi się bawić...
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
T67, znasz realia naszych okolicznych miejscowości.
Na Mazurach są miejsca, gdzie działa tylko radiówka, i to słabo. Sam mam w mieście na Dakocie kilka osób ze słabymi łączami. CZAT IM NIE DZIAŁA! Kropkują, sprawdzając czy ktoś im odpisuje...
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
A pamiętacie gry na commodore ? Te tetrisy, bubble bobble, dyna blaster, arkanoidy ? a packmana ? worms'y?
Kto grał w Diablo1 ? Diablo 2 ? a kto będzie w to grał, kiedy nadejdzie Diablo3 ?
Ktoś jeszcze bawi się Quake 1? Albo Warcraftem 2 ?

Odeszły do lamusa.
C'est la vie... ::(:

Ja gram w wormsy 2, heroesa III, gothica 2.... pomimo że komp jest mocarny :). Niektóre rzeczy są klasyką i nie powinno się ich zmieniać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myślałem że The West jest przygotowywany do wrzucenia na portal społecznościowy
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
A okulary pod 3D będą rozdawać czy z questa dostaniemy ??

Nie dosć ze i tak TW muli to potem niema bata żeby odpalić bitwę :D

Słyszałem też że będzie można pojedynki wygrywać płacąc bryłkami :D

Nk nam zrobią zaraz, mamy przyjaciół a za chwilkę będzie można za jedyne 5 bryłek wysłac pręzent przyjacielowi :D
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Mumin zapomniałeś o tablicy na profilu i przycisku lubie to!
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A okulary pod 3D będą rozdawać czy z questa dostaniemy ??

Tak, będzie quest.

Barman HW: "Witaj ZabójcaMuminka! Słyszałeś, że w mieście otworzono pierwszy nickelodeon? Podobno można tam oglądać ruchome obrazy. Jest to możliwe dzięki jakimś specjalnym okularom. Udaj się tam i zbadaj sytuację. Zdobądź takie okulary. Może dzięki nim uda nam się zobaczyć gdzie podziały się kościół i grabarz.

Potrzeba: Okulary 3D 0/1
Nagroda: odblokowany widok budynków: kościół, grabarz

Tradycyjny feedback w związku z nowym zadaniem:
35% - super że są jakieś nowe zadania
5% - administracja powinna podać się do dymisji. To co oni wyprawiają to kpina/kompromitacja/żenada/żal.pl. Ta gra schodzi na psy.
25% - nowe zadania mogą być, ale lepiej aby zlikwidowali forty
20% - czy nowe zadanie jest już aktywne? Nie pojawiło mi się. Jakie są wymogi?
3% - kiedy będzie nowy świat?
3% - mam nadzieję że nowy świat nie powstanie już nigdy
9% - Zadanie jest słabe a nagroda kiepska. Nie opłaca się robić.

T67, znasz realia naszych okolicznych miejscowości.
Na Mazurach są miejsca, gdzie działa tylko radiówka, i to słabo. Sam mam w mieście na Dakocie kilka osób ze słabymi łączami. CZAT IM NIE DZIAŁA! Kropkują, sprawdzając czy ktoś im odpisuje...

Realia podałem w poście wcześniejszym. Osoby ze "słabym" łączem to ok 10% gospodarstw domowych, co jest i tak granicą umowną bardzo, gdyż podejrzewam że na łączach słabszych niż 1 mbps spokojnie będzie można sobie to szalenie skomplikowane graficznie miasto 3d obejrzeć. Nie widzę powodu dla którego miałoby się grę dostosowywać do 10 a nie do 90% odbiorców. Policz proszę % tych osób, o których mówisz w stosunku do ogółu graczy w mieście/koalicji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polska cecha narodowa - narzekanie, krytykowanie i tak w kółko pif paf
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Polska cecha narodowa - narzekanie, krytykowanie i tak w kółko pif paf

Nie no narzekać każdy lubi, ja też :) Gramy dalej, nie ma co się przesadnie frustrować grą. Narzekający się uśmiechną, idzie zima, sanki będą, bałwana można będzie ulepić, porzucać się śnieżkami... będzie dobrze.
 
Pewnie ;)
W domu minusowa temperatura, ciemno, zaspy, brak możliwości parkowania na poboczach, brudny śnieg, komunikacja miejska jeździ jak chce, chorzy ludzie kichający na innych, podwyżki cen, płac obniżki...

Kocham życie ;)
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Pewnie ;)
W domu minusowa temperatura, ciemno, zaspy, brak możliwości parkowania na poboczach, brudny śnieg, komunikacja miejska jeździ jak chce, chorzy ludzie kichający na innych, podwyżki cen, płac obniżki...

Kocham życie ;)

Twoje podejście do życie mnie rozbraja ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie ;)
W domu minusowa temperatura, ciemno, zaspy, brak możliwości parkowania na poboczach, brudny śnieg, komunikacja miejska jeździ jak chce, chorzy ludzie kichający na innych, podwyżki cen, płac obniżki...

Kocham życie ;)

Ditto.

Ale wiesz, to nie powód, by wylewać żale na lewo i prawo, np. na FTW, nie? ;)
 
Hmmm... ten widok miasta wygląda ciekawie, ale może obciążyć łącze. I jeszcze jedno pytanie. Czy miałoby to wyglądać tak, że tym niebieskim ludzikiem przemiszczamy się strzałkami, kiedy wejdziemy do budynku to otwiera się odpowiednie okno?
 
Status
Zamknięty.
Do góry