Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22743

Gość
Gość
Mógłby być fortowy,pojedynkowy lub jakiś logiczny ;)
Byle by rozruszać troszkę ten świat :)

P.S.
Mógłby mi ktoś podrzucić skądś linka do zadania na zgniłe jajka do setu świątecznego ?
bo nie mogę znaleźć :(

Z góry dzięki :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przypomnę,że są jeszcze światy na których w ogóle nie było eventu,więc s1 zapewne jest daleko w kolejce ;)
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Za eventy odpowiada chyba Polska administracja?

Jeśli tak to widać po ich ilości jakie osoby w niej siedzą :&:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeśli tak to widać po ich ilości jakie osoby w niej siedzą :&:

Zniesmaczone wieczną poeventową nagonką i wypominaniem na każdym kroku, jakie to złe i działające destrukcyjnie na światy były eventy. W jednym nawet biednego organizatora (nie mnie) posądzono o to, że jest złodziejem :I:
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Może gdybyście pomyśleli, KILKAKROTNIE(!!!), podeszli do tego od pkt. widzenia gracza to było by coś lepszego. Dodajcie do tego miłą i tajemniczą atmosferę (tak jak my Projekty zrobiliśmy event, który nie wypalił, ale fabuła była super). Onufry. Sam grasz w The-West. Wiesz co jest graczowi potrzebne. Czego oczekuje. Zwołajcie jakieś zebranie, pokmincie, pokombinujcie. A nóż coś wpadnie do główki któremuś z Was :) I nie będzie sytuacji, że ktoś ma jakieś pretensje lub o coś Was oskarża ;)
 

DeletedUser3004

Gość
Gość
Jak sami nie chcecie to dajcie Graczom możliwość , na pewno zorganizujemy sobie coś ciekawego i absorbującego . Chyba , że administrowanie gotowym produktem sprowadza się do nic nie robienia to temat powinien być zamknięty
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Jeżeli nie będzie to łamać regulaminu to możecie wykonać, my patronatu nad czymś takim nie obejmiemy, od razu zastrzegam. Jest to wyłącznie Wasza inicjatywa.

Serdecznie pozdrawiam
Gaszek


Można zorganizować jednak bez wsparcia administracji oraz ze względu na pewne ograniczenia związane z regulaminem gry i forum jest to ciężkie do zorganizowania, a co dopiero do zareklamowania. My takie coś zrobiliśmy to mimo naprawdę dobrej komunikacji chętnych było niewielu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
I nie będzie sytuacji, że ktoś ma jakieś pretensje lub o coś Was oskarża ;)

Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził.

Bez względu na to co będzie celem eventu, dla kogo będzie adresowany i jakie będą nagrody - znajdą się malkontenci.
hmpf

To oczywiście nie powód, by eventów nie robić - wręcz przeciwnie: powinny być zorganizowane tak, by najpierw zadowolić jedną grupę graczy, potem (następny event) kolejną, itd.

Osobiście uważam, że Onufry sprawdza się bardzo dobrze w roli administratora. Wprawdzie gdyby to zależało wyłącznie ode mnie, zmieniłbym lekko kształt regulaminu i ilość eventów, ale całokształt wypada bardzo pozytywnie :I:
 

DeletedUser21154

Gość
Gość
HAHAHAH :) -V- Mając 150 fortów musi się poniżać do takiego stopnia, by o godzinie 1:30 dziś lub o 2:30 jak wczoraj atakować forty, a nie zdobywając je w normalnej walce ... szok po prostu ten post kieruję w szczególności do Wasaja oraz clio :) JAK CHCECIE TO WYZWYJCIE WSZYSTKIE I TAK NIE PRZYJDZIEMY :) ŻAL ŻYCIA BY ROBIĆ NOCKI NA TW :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żal to jest fejkować całą mase fortów w środku nocy. Niby Wam to nie robi, ale widać frustracje.::DD: My zaatakowaliśmy jeden i zdobyliśmy jeden. Zero fejków. Niżej już upaść nie mogliście.hmpf

Jak to się mówi. "cry me a river"
 

DeletedUser21154

Gość
Gość
AHAHha ;) No niżej upaść -V- nie mogliście :) Już 3 raz atakujecie po 1 po 2, żeby tylko sobie zdobyć fort mając ich 150 ;) Sorry, ale normalni gracze z -V- napisali mi swoje zdanie na ten temat ale wy macie je w 4literach... Jak można się tak poniżać mając 150 fortów i pokazać, że boicie się walki o normalnej godzinie dlatego musicie w pół do 2 wyzywać :) SAA on-line nie będzie więc jak chcecie znowu dojść do stagnacjii na s1 (bo wam się nie podoba że s1 się ruszyło) i znowu mieć bitwy po 20 rund) to proszę bardzo, wyzywajcie wszystko o 1 o 2 wyzwijcie o 4 sobie posiedzicie na tw pogadacie sobie na czacie będzie super... nie szkoda wam życia ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie moja wina, że średnia wieku u Was to 12 lat. Vendetta od zawsze atakowała w nocy. Jest spore grono osób, którym się podobają te walki. Wiadomo, że nie każdy to popiera, ale te walki są dla zwolenników nocnych ataków. Trudno dogodzić wszystkim i nie ma co się powoływać na tych, którym się to nie podoba. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ataki wieczorem też organizujemy dla osób, którym późna pora nie odpowiada.

Nie powołuj się już na te hasłą internetowe odnośnie życia. Na pewno to nie Twoja sprawa co niektórzy robią ze swoim wolnym czasem. Wzrost nie zobowiązuje Ciebie do wywyższania się. Poza tym dodam, że Ty nie odpuścisz żadnej nocnej obrony. No i teraz będziecie zmuszać SAA do ustawienia się na ataku w środku nocy?
 

DeletedUser21154

Gość
Gość
Nie wiem, czy to zachłanność, czy nam zazdrościcie tych 4 fortów ... ale to jest chore :) Jak to mówią Wasai, zastał Polskę murowaną zostawił drewnianą i to czeka -V- za Twoich ,,rządów'' niestety ;) -V- ma kilku graczy normalnych, ale spora część traktuje tą grę za poważnie, to tylko przeglądarkowa gra, to że macie tylko 150 fortów na 151 to nie znaczy, że trzeba sobie marnować życie (REALNE ŻYCIE!) żeby siedzieć do 2-2:30 na TW i odbijać go ... to jest chore, bardzo chore... zamiast się cieszyć, że macie w końcu normalne bitwy, Wy chcecie to po prostu zrujnować swoją zachłannością, z tego co słyszałem od waszych paru graczy przy połączeniu światów -V- chciało sojuszu z SAA ... jeżeli to prawda, to ja jestem z miejsca na nie :) Może w końcu zastanówcie się nad tym co tutaj się dzieje a nie zaślepieni tym, że macie TYLKO 150 fortów myślicie tylko o tym by mieć 154 i koniec ;) Jak chcecie wyzwijcie sobie codziennie po 1 o 4 i za 4 dni będziecie mieli wszystkie ;) Ale zapewniam Cię, że możecie wtedy robić juz resa pod cokolwiek innego niż forty, bo nam nie będzie chciało się zdobywać fortów tylko po to by stracić je przez to, że mamy nie godnego przeciwnika, który boi się atakowac o 20-22 tylko atakuje o 2 :) Dla mnie to byłaby Hańba mając 150 fortów zniżać się do takiego czynu:)


@ Up... Wasai sprawdz najpierw to co mówisz ;) Bo ja jestem na nocnych obronach offem ;) Westforts sprawdz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo słów mało treści. Powtarzacie z Sali w kółko to samo. Dodam, że w tym sojuszu na stanowisku radnego jestem od bardzo dawna i do bardzo dawna realizuje swoją politykę, a poprzedni liderzy też mieli parcie na zwycięstwa. Nie widzę w tym nic złego, aby grać po to aby wygrywać. Widać tą zazdrość. To życzenie, aby V się teraz rozpadło. hmpf

Nie powołuj się na tych nielicznych co by chcieli mieć sojusz z SAA przy jakimś łączeniu świata. Taka jałowa gadka osoby, której brakuje argumentów. Ja nigdy nie lubiłem SAA, a wcześniejszego AA. Taki duży niezorganizowany sojusz. ::D: Ty myślisz, żę będziesz zastraszał jakąś abstrakcją? No c'mon...

Nie wiem po co cały czas się powołujesz na sprawy osobiste. Niektórzy oglądają film, inni uprawiają jakiś sport, a jeszcze inny czytają książki w wolnym czasie. My gramy w grę przeglądarkową. Przestan się na to powoływać. Osobom z pokaźnym majątkiem też będziesz doradzał, aby zaprzestali mnożenia go. Zaniechali pogoni za pieniądzem, bo jest realne życie. Jedna nie wyklucza drugiego, a Ty wyraźnie nie masz nic do powiedzenia.
 
Do góry