Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nie forty? A co? pomidory? Po zmianach w pojedynkach, to same te walki zeszły na dalszy plan. Przecież nawet wasz czołowy pojedynkowicz skasował konto.
PR ma się dobrze? Niby w czym ma się dobrze?
Mało mnie interesuje, kto tam u Was dowodzi. Tak tylko pytam, bo Waszą grą zawracacie tylko tyłek. Może nie ma upadku, ale jest dogorywanie.

Panie Wasai od Project wara bo ci nosa chrzanem natrę (-: Pytasz niby w czym ma się PR dobrze? w tym co zawsze.Przecież wiesz ze Project gra inaczej niż V czy SAA a to ze Artek nie wszczyna już od dawna awantury na tym forum nie oznacza ze PR śpi i śni (-:Jak wszyscy tak i my czekamy na migracje i wtedy zarówno jak i my czy wy czy oni dostosują swoje działania do nowej sytuacji.

Zamiast się kłócić to może wszyscy wykorzystalibyśmy czas do włączenia migracji i zareklamowali św 1 tak aby doszło do nas jak najwięcej ludzi (-:
Dodam....nie reklamowali V,SAA czy Project a zareklamowali Sw 1.
Tak tak woda uspokaja (-:

31-tumblr_lqnedrlcau1qa3x2ho1_500.gif
 

DeletedUser6198

Gość
Gość
Nie forty? A co? pomidory? Po zmianach w pojedynkach, to same te walki zeszły na dalszy plan. Przecież nawet wasz czołowy pojedynkowicz skasował konto.

PR ma się dobrze? Niby w czym ma się dobrze?

Mało mnie interesuje, kto tam u Was dowodzi. Tak tylko pytam, bo Waszą grą zawracacie tylko tyłek. Może nie ma upadku, ale jest dogorywanie.

Więc po co się spinasz na nasz styl gry, taki teraz mamy i tak sobie będziemy grać i nic Ci do tego. Powtarzam: od naszego sojuszu wara i nie wciskaj tu nosa. Problemy SAA są od ponad roku i są one naszymi problemami nie Twoimi.

Co do najlepszego pojedynkowca a raczej pojedynkowczyni, cóż, sądziłem iż Twój wywiad jest wystarczająco skuteczny aby znać konkretny powód skasowania konta.

W każdym razie to o czym napisał artek ma sens i tym powinnismy się w tej chwili zająć.
PS. Ta woda jest bardzo uspokajająca Artek :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie spinam się, ale uważam, że Wasza cała gra poszła w p....hmpf Lata mijają, a Wy jesteście na etapie zakładania miast.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
PR, SAA, -V- <<- Każdy sojusz ma swój plan na przyszłość lecz dla wszystkich byłoby dobrze gdyby ludzie w migracji wybrali S1 a nie np. S10, BF itd.

Nowi ludzie - nowe pomysły, motywacja i spojrzenie na grę.


Rzadko się z Artek zgadzałem ale zareklamujcie S1 i rozwijajcie najstarszy Polski server, mający niewątpliwie swoje tradycje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PR, SAA, -V- <<- Każdy sojusz ma swój plan na przyszłość lecz dla wszystkich byłoby dobrze gdyby ludzie w migracji wybrali S1 a nie np. S10, BF itd.

Nowi ludzie - nowe pomysły, motywacja i spojrzenie na grę.


Rzadko się z Artek zgadzałem ale zareklamujcie S1 i rozwijajcie najstarszy Polski server, mający niewątpliwie swoje tradycje.

Nie mamy sie zgadzać czy słodzić sobie a walczyć ale dzięki okazji do przyciągnięcia na sw 1 sporej liczby ludzi dzieki czemu gra stanie sie bardziej przyjemna musimy zadziałać razem.Ja dałem propozycje i chętnie rozwinę temat ale jak na razie nie widzę zainteresowania....wiecznie płacz i marudzenie:&: Czas ucieka...........hmpf
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Artek, możemy nie musimy jak już :)

Bez nowych ludzi (a Ci pewnie będą chcieli iść na BF bo to dobry serwer fortowy albo spróbować tam szczęścia w pojedynkach a nie na S1), będziecie mieć coraz mniej ludzi w miastach bo nie można ukrywać, ale z czasem motywacja do gry się wyczerpuje i każdy poszukuje "swojej inspiracji" do dalszej gry.
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Gorzej niż jest nie będzie a jeśli chodzi o pojedynki to rzeczywiście będa wybierać świeże światy bo jeśli osoby z s2 mająca poziom pojedynków ponad 400 przechodzi np na Cheyenne będzie najprawdopodobniej top1.

P.S. Świat pierwszy trzyma się ponad 3 lata więc tak nagle nie powinien się rozsypać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem w jakim celu i po co są te dwie wypowiedzi nad tym postem....Niestety regulamin forum nie pozwala mi wyrazić swoich emocji dlatego ....po temacie...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
No to żeście zachęcili graczy do przyjścia na pl1 ::DD:
Ja i tak pewnie przyjdę, bo jestem szeroko lubiany na pl1 :kak: a tak na serio, to faktycznie zazwyczaj światy pierwsze trzymają się zawsze nieźle i sporo graczy pewnie z tego względu dołączy do jedynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to żeście zachęcili graczy do przyjścia na pl1 ::DD:
Ja i tak pewnie przyjdę, bo jestem szeroko lubiany na pl1 :kak: a tak na serio, to faktycznie zazwyczaj światy pierwsze trzymają się zawsze nieźle i sporo graczy pewnie z tego względu dołączy do jedynki.

Ja widzę to tak,że na s1 przyjdzie sporo pojedynkowiczów,ale raczej o fortowcach,to możecie śmiało zapomnieć.Porównując sytuacje fortowe na s1 oraz na innych światach (s10 aż do Cheyenne),to raczej żaden racjonalnie myślący gracz fortowy nie przybędzie na ten świat.
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Jak miło i przyjemnie, jak zawsze w tym temacie ::DD:

Na s1 chyba przygotowania do wielkich migracji ruszyły z kopyta, bo widzę na jutro 6 fortów o tej samej porze. Czy to oznacza, że dzisiejszej nocy spodziewamy się pielgrzymki świeżej krwi? ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
...

Mógłby ktoś opowiedzieć w skrócie o historii świata 1? Nigdy nie miałem okazji, aby uczestniczyć w tym świecie i chciałbym coś o nim usłyszeć.
 
Coś zdecydowanie za mało o SAA jest tu napisane. ;)

Ja tak w skrócie dodam że są obecnie 2 główne sojusze teraz. (SAA i V)

i reszta mniejszych (LD, Miasta indiańskie, Chorzy, SMW i inne).

Który sojusz jest lepszy nie będę oceniał żeby nie było stronniczości ;D

Tak czy inaczej jak ja bym grał na jakimś świecie 2,3,4 to wolałbym na 1 pójść niż gdzieś na 10, 12, 50 bo 1 to 1. A to że gdzieś są statystyki fortowe lepsze czy coś wcale nie musi oznaczać że tam jest lepiej. Wręcz przeciwnie. Po migracji może zrobić się jeszcze gorzej na tych światach. Dlatego polecam jedynkę. :I:

To tyle.
Pozdrawiam. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Coś zdecydowanie za mało o SAA jest tu napisane. ;)
Ja tak w skrócie dodam że są obecnie 2 główne sojusze teraz. (SAA i V)
i reszta mniejszych (LD, Miasta indiańskie, Chorzy, SMW i inne).
Który sojusz jest lepszy nie będę oceniał żeby nie było stronniczości ;D
Tak czy inaczej jak ja bym grał na jakimś świecie 2,3,4 to wolałbym na 1 pójść niż gdzieś na 10, 12, 50 bo 1 to 1. A to że gdzieś są statystyki fortowe lepsze czy coś wcale nie musi oznaczać że tam jest lepiej. Wręcz przeciwnie. Po migracji może zrobić się jeszcze gorzej na tych światach. Dlatego polecam jedynkę. :I:
To tyle.
Pozdrawiam. :)

LD,Miasta Indiańskie,Chore Miasta,SMW i inne maja maksymalnie do 10 aktywnych ludzi ::D:Moim zdaniem aktywnie fortowo gra tylko SAA I V ale jak wiadomo tylko V wychodzi to fajnie.SAA ma potencjał ale nie potrafi go wykorzystać(dziwne ale ostatnio ludzie w PR dostają pw z zaproszeniem na ich bitwy heh nie w taki sposób szuka się wsparcia). Wiem wiem Project nie istnieje dla większości was,wszyscy nas kochacie ale nie ma co ukrywać ze jesteśmy trzecim sojuszem na św 1 który jeszcze coś robi (-:
 
Do góry