Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12025

Gość
Gość
"Legenda" a to dobre:I:.

Wnioskując po Twoim nicku jesteś chłopcze za MAŁY by wiedzieć co to legenda. Znaczy spoko, możesz się chwalić tą 7 pozycja na ś11, ale ta 7 pozycja na ś1 daje Ci max 77 ;)

Tak. Wziąłem pod uwagę, że ktoś mógł zacząć grać później. Ale Ci właśnie nie znają początków czegokolwiek na TW. Nie byli (i Ciebie pewnie też nie było) gdy wprowadzali forty, zestawy itp...ś11 i późniejsze to tzw. przychodzenie na gotowe. Wyścigi o panteony oklepanymi strategiami. Organizowanie sojuszy na nowo, bo przecież naprawianie istniejących na starych światach jest ciężkie. Walka o topke pojedynków sprawdzonymi buildami. Gdzie tu frajda. To raczej powtarzanie schematów, które kiedyś na ś1 były niepowtarzalnymi.

Wracaj do sytuacji na ś11 dziecinko, a sytuacje na ś1 pozostaw legendom :)
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Piro weź się uspokój :) wszyscy wiedzą że na s.1 grają ci co są z TW od początku(ja jestem jakoś 1,5r po powstaniu gry-więc nie mówię o sobie) :) aczkolwiek może się to zmienić po migracji :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie czytałam wcześniejszych stron więc może gdzieś padła odpowiedź na moje zapytanie.
Chciałabym wiedzieć jak przedstawia się sytuacja fortowa na św 1 czy są 2 silne sojusze(a może 3) czy hp jest wyrównane po obu stronach czy jest to świat gdzie jedna strona to siła i nie ma z kim się bawić na fortach?
 
Jeśli chodzi o maj to niestety było trochę lipawo jeśli chodzi o bitwy fortowe. Na bitwach często brakowało dowodzących - mówię tutaj o swoim sojuszu. Frekwencja online była dramatyczna. Dopiero na koniec miesiąca było jakotako.

Poprzez aktualke z uopami, wycofaniem skrzyń za bitwy, apteczek sporo osób całkowicie porezygnowało nie tylko z bitew fortowych ale i z gry. Wierze że osoby które tu dojdą będą dodatkową siłą napędową i ożywią ten świat.

Co do czerwca będzie to całe euro więc sytuacja z aktywnością online nie tylko na s1 powinna się zmniejszyć, ale poprzez migrację napewno będzie lepiej niż miało to miejsce miesiąc temu. Od lipca podejrzewam jak młodzi będą mieć wakację to ta aktywność fortowa wzrośnie. Pamiętam zresztą zeszły rok, lipiec, sierpien i może jeszcze trochę wrzesień były najbardziej intensywnymi miesiącami, odbywały się w moim mniemaniu najlepsze bitwy. Dopiero od października było już troszkę gorzej z frekwencją ale też się dawało radę. Kulminacją była tak naprawdę ta nieszczęsna aktualizacja.

Pytasz jeszcze o hp. myślę że jest w miare wyrównane. Napewno po stronie V bardziej, ale też myślę że nie odstajemy. Gdyby wszystkie nasze top osoby mogły być aktywne online, nie były gdzieś tam w pracy czy z rodziną to myślę że bitwy wyglądałyby naprawdę zacniej.

Co do sojuszy to jak wcześniej wspominałem są 2 główne: SAA, V, a potem trochę dalej LD, miasta indiańskie, project, chorzy i inne.

Pozdrawiam i zapraszam na S1 tak czy owak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gratuluje SAA wyczucia czasu i ataku na forty w piątek 8 czerwca. Po prostu żenada.::DD: Widać jak kto lubi spędzać czas.
 
Niestety te ataki nie były omawiane ze mną, także nie miałem na nie wpływu. Ja osobiście na nie nie przyjdę i zaapeluje też do ludzi z mojego sojuszu aby nie przychodzili. Tak samo w dniach 12 i 16czerwca gdy Polska będzie grać. Ataki na forty w Euro, w mecze Polaków nie powinny mieć miejsca.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
Nie podejrzewam raczej że dlatego iż euro się zaczyna w piątek wieczór ;)
Ale co się czepiają :) Jedni będą oglądać mecz a inni grać :)
Nie każdy lubi piłkę nożną, a co niektórzy mają dość euro które jeszcze się nie zaczęło :p
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Nawet bez euro piątek był zawsze dniem w którym o frekwencję trudno, trzeba się jakoś zrelaksować po ciężkim tygodniu ;;)
 
Nie wiem, dlaczego tak się upieracie przy starym systemie nagradzania. Obligacje są dużo lepsze i sprawiedliwsze. Poprzednio szansę na skrzynkę mieli tylko zawadiacy (obrażenia), lub żołnierze (duże hp i uniki). Czyli 2-5 postaci cieszyło się ze skrzynek, niekoniecznie stalowych. Reszta w raporcie z bitwy nigdy skrzynki na oczy nie zobaczyła.

Teraz każdy dostaje obligacje, każdy może kupić skrzynkę.

Apteczki? Też trzeba było kupować, nigdy na bitwie nie dostałem. Dostawali goście z niskimi poziomami, którzy podkładali się na starcie, aby zebrać i sprzedać na targu.

Teraz masz obligacje, a odnawiacze hp i en. w takich cenach, że po bitwie (15-20 obli) kupujesz co chcesz.

Więc... jest lepiej, dużo lepiej i to dla każdego ;)

Olea, dawaj na s10 z nami ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
KZI ciężko się wypowidać jako gość na s1 i jako gracz, który przygotowywał się do gry z czasem, kiedy już pewne tredny zostały ustalone. Kiedy ja się logowalem na s1, to było 15 graczy na s1. Pewne przyzwyczajenia zostają.

Wracając do spraw istotnych, to no ..... co to było. 1:1... Nasi dali d...y
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
W przerwie pewnie zobaczyli, że w czasie pierwszej połowy fort stracili, to morale spadło i stąd gorsza gra w drugiej połowie i taki wynik ;)
 

DeletedUser26913

Gość
Gość
Dzisiaj wioski dały czadu, jak widać na zła sytuację fortowa na s1 nie ma co narzekać bo wcale takiej nie ma! ::DD:
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Migracja migracja ;) Stawiamy ś1 na nogi ;) Zastrzyk ludzi, zastrzyk entuzjazmu zastrzyk itp. itd...

A tak przy okazji chciałbym skorzystać z okazji i okazjonalnie przywitać naszych nowych sprzymierzeńców i wrogów.

Witamy na legendarnym świecie 1 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie bardzo migracja zasiliła nasz "Legendarny" 1 świat.Przykład przybyło 100 graczy jednego dnia,następnego 100 odeszło.I wyszło na to samo co było przedtem,ale niestety sporo graczy kończy grę przez te "aktualizacje",które niszczą tą grę.::))::eek:kul::kak::ind::traper:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Te dane ze strony głównej to nie są dokładne. Zawsze odradzam aby nimi się sugerować. Dokładnie to jest tak, że od czasu migracji do dnia dzisiejszego przybyło 265 kont (to jest saldo już po odjęciu tych co się skasowały) a liczba aktywnych graczy wzrosła 318. Ludzie nadal migrują. Sporo osób czeka na skasowanie konta. Oczywiście spora część migruje na inne światy, nie tylko na flagowy S1. Szału oczywiście nie ma, jeżeli ktoś liczył na kilka tysięcy nowych graczy na S1, ale tak jak mówię, ciągle gracze dochodzą jeszcze. Łącznie migrowało dopiero 1650 graczy.
 

DeletedUser7971

Gość
Gość
Nic w tym dziwnego skoro przenosiny trwaja cale wieki!!!
Sam czekam juz od ponad 30 godz na przeniesienie mojej postaci z s8 na s1

Uwaga na tego gracza powyżej.
W związku z migracją miał mi wziąć produkty ze świata 8 na świat 10.
Produkty wziął, po czym przeniósł się na świat 1 i udaje, że nigdy na świecie ósmym nie grał....
aaasdsdpn_rarqwrs.png


Także wystrzegać się złodzieja.

A co do sytuacji na świecie 1:
Zastanawiam się ile osób do Was przyszło od czasu rozpoczęcia migracji?
Na świecie 10 pojawiło się już prawie 1000 ludzi.
 
100 przyszło, 100 odeszło - ale przyszli gracze, a odeszli tacy, co grać raczej nie zamierzali ;) Także na plus...
 
Do góry