Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
oj voytas,voytas...sam do mnie pisałeś na s8,że się wahasz między jedynką,a dziesiątką i że jednak idziesz na s1...po co takie numery ? ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Równie dobrze można powiedzieć,że kiedyś nie było złotych coltów,szabli,targu,beznadziejnych obligacji i gra miała sens,bo wszystko robiłeś sam nie mogąc liczyć na pomoc innych.Może i rzeczywiście wymiana pieniędzy i utrzymanie konta przez kasę z innych światów jest znacznym ułatwieniem,ale co zmienisz okradając dobytek jednego gracza ? Sam zyskasz jakąś kasę,ale napytasz sobie biedy i na szacunek na s1 już nie masz co liczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co zmienisz okradając dobytek jednego gracza ? Dziki zachod, jeden pracuje drugi kradnie trzeci oszukuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25882

Gość
Gość
Dołącz do Pirocka, tam każdy kto ma jakąś kradzież na koncie dostaje darmową i dożywotnią kartę wstępu.

Z innej beczki, świat bitwami fortowymi obrodził ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba przyznać, że pojawiło się kilka sensownych formacji na świecie pierwszym, które mają wielu dobrych fortowców. Do tego pokryło się to z tym, że Vendetta zdominowała s1 i wielu graczy odpuściło sobie grę, ponieważ nie było przeciwnika. W końcu SAA jak było tak i jest żenującym sojuszem. Najpierw SAA bylo pamagierem SP, potem Vendetty, a teraz Zjednoczonych i innych. 4 lata gry w cieniu innych.
 

DeletedUser6198

Gość
Gość
Wiesz co Wasai przyznam ze jestes zawistna zakala tego swiata. Rzucasz tylko jadem na lewo i prawo. Na poczatku wojny poukladaliscie sie z ChM a my nie plakalismy - tego juz nie pamietasz? Dostawalismy od Was po tylkach przez 1,5 roku i nie ukrywamy tego; SAA nadal trwa i to Cie boli. Wiecznych napinek i uszczypliwych tekstow rowniez sie nasluchalismy i nadal istniejemy. To co my robimy jest nasza sprawa i kolejny raz Ci mowie nie wtykaj w nie nosa.
Rada dla Vendetty aby znalezli nowego lidera jakim byl sirkubas lub fromasz. Ludzie z ktorymi bylo mozna w normalny i przyjemny sposob porozmawiac. Dlaczego z szeregiem osob z V mozna porozmawiac na stopie przyjacielskiej? Bo sa normalni. Niestety tylko Ty karmisz nas nienawiscia, jadem, intryga itp(o Twoim opisie postaci juz nie wspomne bo to jest juz chore ). Wyluzuj troche i ciesz sie gra jak reszta ludzi a nie przezywasz jak mrowka okres.
Dziekuje za uwage prosze nie odpisuj na moj post jesli nie masz nic przyjemnego do powiedzenia - Nie chce sie zarazic Twym jadem
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Cały świat zfejkował na punkcie fortów, albo zfortował na punkcie fejków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co zmienisz okradając dobytek jednego gracza ? Sam zyskasz jakąś kasę,ale napytasz sobie biedy i na szacunek na s1 już nie masz co liczyć.

Po co mi szcunek w jakiejs grze?!
Mdli mnie od czczego gadania o szacunku, honorze. To jest gra o dzikim zachodzie, jak byscie nie zauwazyli najwiekszymi znanymi o ktorych krazyly legendy byli zwykli bandyci pograzeni w nalogach.
Mam totalnie w powazaniu co o mnie myslicie, mozecie mnie nazywac oszustem, zlodziejem ale to ja bede sie z was smial ze byliscie na tyle naiwni by mi uwiezyc i do tego to bylo takie dziecinnie proste

Dołącz do Pirocka, tam każdy kto ma jakąś kradzież na koncie dostaje darmową i dożywotnią kartę wstępu.
Dzieki za informacje, spotkalem wreszcie graczy ktorzy zachowuja zdrowy dystans do tej gry

No i po co kłamiesz? Co Ci to daje? Od zlecenia przez Ciebie migracji do czasu jej sfinalizowania minęło dokładnie 22h i 53m
Dla przyjemnosci, moze jeszcze podaj haslo do mojego konta!

Uwaga na tego gracza powyżej.
W związku z migracją miał mi wziąć produkty ze świata 8 na świat 10.
Produkty wziął, po czym przeniósł się na świat 1 i udaje, że nigdy na świecie ósmym nie grał....
Także wystrzegać się złodzieja.
Masz sie czym chwalic! Ponadto nie ukradlem, a kupilem na targu do przekazanie pieniedzy tez cie nie zmuszlem sam mi je z ochota przekazales. Wiedz rownie dobrze moge nazwac to pomowieniem i oczernianiem mojej osoby, ale wam akurat nie musze sie tlumaczyc.
Czemu nie pochwalisz sie tym ile mi dales?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12025

Gość
Gość
I oto człowiek z prawidłowym podejściem. Jeszcze tak nawiązując do postu wyżej:
Peacemaker Billego, Spodnie Billego Kida, pas Billego kida - Billy Kid, a wlaściwie William Bonney - zawadiaka, rewolwerowiec, przestępca (najsłynniejszy)
Pas hickoka, a właściwie Dzikiego Billa Hickok'a - awanturnika, oszusta i hazardzisty
Wyatt Earp - szeryf, a potem awanturnik, karciarz, rewolwerowiec i właściciel saloonu :)
Al Swearengen a raczej Ellis Albert Swearengen, właściciel domu publicznego "Gem Theater", zamieszany również w handel kokainą, osobnik o reputacji brutala ze zdolnością do zawierania trudnych do zrozumienia politycznych aliansów

Dziki Zachód :)

(Taka mała wstawka z wikipedii :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Voytas,tylko winni się tłumaczą :) Widzę,że musiałeś znowu odpisać,bo sumienie gryzie :p No nic to,pamiętaj tylko,że mimo,iż to gra,to zachowanie człowieka w grze świadczy również w dużym stopniu o jego zachowaniu w rzeczywistości,więc ja ci nie zazdroszczę,ja ci współczuję.
A takie pitolenie,że to gra o dzikim zachodzie i można kraść...no,to już jest bajka znana,oklepana i śmieszna.Gra to gra,a to co się działo na dzikim zachodzie nie musi mieć odzwierciedlenia w naszym zachowaniu.Chcesz kraść,to kradnij,ale wiedz,że jesteś po prostu złodziejem,który w dodatku chwali się tym jak nisko upadł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co zmienisz okradając dobytek jednego gracza ? Dziki zachod, jeden pracuje drugi kradnie trzeci oszukuje

To jest jednak w rzeczywistości XXI wiek i liczymy na uczciwość innych graczy. Tak jak również napisał Tottenham, winni się tłumaczą.

Po co mi szcunek w jakiejs grze?! Mdli mnie od czczego gadania o szacunku, honorze.

Więc jakie wartości sobie cenisz?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
popularny ? hehe,nie dodawaj sobie ;)
Szkoda,że nie potrafisz już odpisać kulturalnie,bez obrażania innych,ale cóż...niektórych nie stać na coś takiego.Żegnaj Adios,jak to mawiał Henio.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Endrjiu przyjaciół szukasz? Ja scharakteryzowałem Twój sojusz, a Ty próbujesz oczerniać moją osobę. Bez urazy, ale to jest domeną małych osób. Brak konstruktywnej wypowiedzi zamieniasz na sentymentalną gadke. Prawda jest taka, że SAA jako sojusz nie osiągnał nic. Zawsze potrzebowal kogoś, kto działał, a Wy tylko korzystaliście. Jeżeli chodzi o nienawiść, to poczytaj sobie swój post, który jest aż za bardzo wypełniony jadem, o którym mówisz.

To jest gra online, gdzie nie da się wykończyć przeciwnika, więc dlatego SAA dalej trwa. Wcale mnie nie boli to wasze domowe przedszkole. Już pisałem o tym wiele postów temu, że to Wam brakuje dystansu. .
 

DeletedUser6198

Gość
Gość
Zachowam sie rozsadniej gdyz widze Wasiu ze nie potrafisz zrozumiec prosby aby tej dyskusji dalej nie kontynuowac. Potwierdzam tylko ze zapoznalem sie z Twoimi wypocinami. Milego weekendu zycze wszystkim
 

DeletedUser

Gość
Gość


Halo halo ludzie,jest tu ktoś ?? Migracja,ja widziałem to trochę inaczej.Myślałem ze powstanie trzeci front bez powiązań czy to z V czy SAA a tu lipa.Chociaż jest i trochę zabawnie bo jak ma nie być gdy atakują mnie Gumisie ,Norki czy inne gady...cholera co to ma być :nie:Aaaa bym zapomniał nie wiem czy słyszeliście ale PiroCk wkroczył na dobra ścieżkę,nawrócenie,sumienie go ruszyło.W każdym bądź razie ma nowa profesje o nazwie wodzirej,dba teraz o to aby czy to ludzie z SAA,Gumisie,Norki itd się nie nudzili.Ja tego nie pochwalam ale cóż jego droga do zbawienia,pokuta hmpf
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Aaaa bym zapomniał nie wiem czy słyszeliście ale PiroCk wkroczył na dobra ścieżkę,nawrócenie,sumienie go ruszyło.W każdym bądź razie ma nowa profesje o nazwie wodzirej,dba teraz o to aby czy to ludzie z SAA,Gumisie,Norki itd się nie nudzili.Ja tego nie pochwalam ale cóż jego droga do zbawienia,pokuta hmpf

Robię coś na co nie stać PRów, organizuje wspólną zabawę, bo zabawa w większej ekipie niż 5-7 osób, jak to jest w PR, jest znacznie lepszą zabawą.
 

DeletedUser

Gość
Gość


Robię coś na co nie stać PRów, organizuje wspólną zabawę, bo zabawa w większej ekipie niż 5-7 osób, jak to jest w PR, jest znacznie lepszą zabawą.

Stać nas na więcej niż myślisz a mianowicie na to aby walczyć dalej samodzielnie czy to z SAA,Gumisiami,Norkami,V czy innymi bez bratania się z kimkolwiek.Zaskakuje mnie twój wpis bo jeśli w Project jest 5 aktywnych ludzi to czy dlatego wywaliłeś nasze miasta z zakładki w której odbywały się twoje konkursy pojedynkowe dla całego św 1 ? Strach przed pięcioma osobami bo doprowadzają do niedyspozycji zawodników w twoim konkursie? o_O Jedyne co mi pozostaje to życzyć zarówno Project jak V powodzenia i dobrych wyników,bo tylko V i my miało swoje zasady i się ich trzyma bez względu na to z której strony wiatr wieje.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
Gumisie to bardzo mały sojusz wiele osiągnął, sami zdobywamy forty, pomagamy SAA i Zjednoczonym, dużo osób aktywnych. Wiec co mi tu sojusz obgadujecie!? :D

@artekbradford nie ma to jak dawać sygnaturkę w każdym poście -.-''
 
Do góry