The-West Wersja 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29127

Gość
Gość
A ja zaraz radośnie udam się do najbliższego baru GO-GO gdzie będe w ramach napiwku rozrzucał żetony do kasyna i popijał wino w pucharze z rodeo.....Dlaczego te zadania zostały zmienione w widmo??mam teraz wszystko puścić paserowi z okienka za ułamek wartości jaki zapłaciłem na rynku?Prędzej podobna sytuacja była z tequilami ,biletami,suknami i bóg wie co jeszcze......o ile tamte przedmioty można było rozdać znajomym na niższym lev to co teraz mam począć z tymi nieszczęsnemi żetonami i pucharami?:mad::mad::mad::mad:
 
Otwierał ktoś może pod Google Chrome? Mapa goni jak szalona nie da się precyzyjnie najechać myszą na dana pracę, czy ktoś też tak ma?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co z nieukończonymi zadaniami ? Przepadły ?

Ja np. nie skończyłem cyrku , kilku innych też nie.

Ktoś coś o tym wie ? :ind:

Ci wszyscy zleceniodawcy są na tej mapce ?

Szkoda,że nie pokończyłem kilku serii, ale jakoś nie miałem weny do westa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co z nieukończonymi zadaniami ? Przepadły ?

Ja np. nie skończyłem cyrku , kilku innych też nie.

Ktoś coś o tym wie ? :ind:

Ci wszyscy zleceniodawcy są na tej mapce ?

Szkoda,że nie pokończyłem kilku serii, ale jakoś nie miałem weny do westa.

Wszystkie zadania są, tylko musisz je przyjąć raz jeszcze i niektóre zostały ułatwione
 

DeletedUser22944

Gość
Gość
Kazdy ma prawo do swojego zdania. Moje jest takie, ze wolalem stara mape. Dlaczego praca ma ustalony czas? Ja chce miec mozliwosc wyboru! W koncu wolny kraj :p Niby trzeba sie z tym oswoic ale dla mnie cos sie wlasnie skonczylo... klimat!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kazdy ma prawo do swojego zdania. Moje jest takie, ze wolalem stara mape. Dlaczego praca ma ustalony czas? Ja chce miec mozliwosc wyboru! W koncu wolny kraj :p Niby trzeba sie z tym oswoic ale dla mnie cos sie wlasnie skonczylo... klimat!

ja szukałem złotego pyłu i dzięki aktualizacji zdobyłem go po 22 razach zapodania pracy.


wysłane z Xperia arc s
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ciągu dwóch godzin, przy pracach: Handel, Łapanie Koni, Kopanie Grobów pozbyłem się 3/4 energii. Myślę, że do godziny 12.00 nie będę jej już miał i to by było na tyle mojego grania w The-West na dzień dzisiejszy. Szkoda... Czas prac chyba nie jest jednak przemyślany do końca, a to, że śpię w hotelu a tak naprawdę leżę na trawie to już szczegół :) , jest jeszcze kilka niedoróbek, ale myślę, że to kwestia czasu i będzie poprawiona.
P.S. Pewnie ktoś napisze, że mogę trochę się wyspać i popracować dalej, ale... nie tędy droga.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Powiem tak jedna z gorszych aktualizacji.

Super grafika wymiata tylko czy ona sprawi że gracze będą aktywnie grać i przyciągnie nowych ?? Wątpię.

Czas pracy totalna porażka bo jak sobie wyliczyłem tracimy teraz jeszcze więcej energii za mniejszy czas pracy przykładowo za 1h 30 minut pracy już leci 24 energii. PD poszło 3 razy w górę to czemu energia stoi w miejscu ?? Moim zdaniem też powinna być podniesiona no ale trzeba zachęcić graczy do wykupienia wzmocnien i premki :D

Czemu w ogóle PD prace były ruszone i zwiększone ?? Tego nie wiem.

Plusem jest zwiększenie ilości produktów na rozbudowe fortu , lepiej jest jak trzeba się postarać żeby zbudować na max fort niż zrobić to w jeden dzień.


Teraz pytanie raczej to adminów którzy wiedzą co i jak.

Z tego co się dowiedziałem wszystko zostało pomnożone 3 razy chodzi o PD

Ranking ogólny PD jest inny niż PD na pasku żółtym na dole , np na pasku mam 5 mln PD a w rankingu 6,7 mln skąd te 1,7 mln jest ??

Kolejna sprawa czemu PD rankingu pojedynków nie został zwiększony 3 razy jeśli teraz za pojedynek ma się 3 razy więcej EXP. ??

W starej wersjii jeśli gracz miał przykładowo 800k PD a inny gracz miał 650k PD to gracz musiał np zbić innego gracza 150 razy za 1000 exp żeby dogonić tamtego ( bierzemy pod uwagę że tamten przegrywa ciągle) , teraz mając za gracza 3000exp musi to zrobić 50 razy czyli 3 razy mniej. Pytanie czy to fair wobec graczy którzy pzrez wiele miesięcy robili sobie przewagę nad innymi żeby teraz inni mieli łatwiej ??

Moim zdaniem PD powinno być zwiększone też 3 razy żeby wyszło 2,4 mln a tamtemu 1,95 mln różnica 450k PD i będzie po staremu :D

PS może w kolejnej aktualce ktoś pomyśli nad poprawą pojedynków a szczególnie nad różnicą w PD między graczami to że jeden ma większy lvl pojów nie znaczy że jest lepszy od gracza który ma ten sam lvl postaci. Ja bije równego sobie za 500 exp a on mnie za 4000 exp :D

Liczę na odpowiedź jakąś skromną.
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Ranking ogólny PD jest inny niż PD na pasku żółtym na dole , np na pasku mam 5 mln PD a w rankingu 6,7 mln skąd te 1,7 mln jest ??.

1,7 mln to łączne doświadczenie do 120 poziomu, a te 5 mln, to twoje obecne doświadczenie na 120 poziomie. Razem daje nam to takie 6,7 mln które pokazywane jest łącznie w rankingu.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
1,7 mln to łączne doświadczenie do 120 poziomu, a te 5 mln, to twoje obecne doświadczenie na 120 poziomie. Razem daje nam to takie 6,7 mln które pokazywane jest łącznie w rankingu.

A wiesz czemu PD z pojedynków nie było zwiększone jak PD ogólne ??
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Teraz się człowiek dowiedział że Dżem też łapie praca a nie jak wcześniej pojedynki tylko. Czyli Amulet też złapie prace jak mamy np 1 użycie Amuletu i ustawimy prace to nam złapie :D tylko po co np Amulet do pracy który daje hp i unik :D

PS dodam ze jak anulejecie prace gdzie ją jeszcze nie zaczęliście to nie zwraca wam użycia dzemu :D Czemu ?? nie wiem przecież nie rozpocząłem pracy więc powinno mi zwrócić. Złodziejstwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wprowadzano by chyba tak bezsensownych zmian. To musiało być już wcześniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry