The-West Wersja 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Dla starych graczy klimat się zmienił jak weszły forty i pojedynki na mapie.
 
Mapa jest niesamowita, będzie nowy klimat, bardziej jak z dzikiego zachodu :I: Wiadomo, kiedy mniej więcej to wejdzie?
 
Te grafiki koncepcyjne pokazane były już dawno temu. Wygląda dobrze, za to widzę problem słabych laptopów i kompów biurowych. Z telefonu pewnie już też nie wejdę (już ledwo działa).
Masa wody w Wiśle się przeleje, nim pochodzimy po tych górach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grafika wygląda cudownie, tylko pytanie, czy będzie dało się ją w miarę szybko załadować na słabszym kompie. Mapa - dobre dopełnienie klimatu dzikiego zachodu, jeszcze tylko ikonki zleceniodawców i prac pozmieniać na takie "wild westowe" i będzie git.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi akurat się nie podoba to! Jest wiele powodów:

- To nie przypomina zupełnie The West'a!
- Miasta ciężko widoczne(trzeba się przyjrzeć dobrze żeby je zobaczyć w tło się wtapia!)
- Mógłbym tak wypisywać całymi dniami

Powiem w skrócie jak to wprowadzą to kończę grę. Bo to beznadziejnie wygląda!!
 
nawet nawet jest ta wersja ale pustynie powinny być bardziej żółte a to tylko mapa się zmieni czy cały wygląd eq, zadania,itp.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jak dla mnie wersja 2.0 zapowiada się bardzo ciekawie ;)

Mam ogromną nadzieję że jeśli chodzi o pojedynki to zostanie coś zmienione bo odkąd gram w The Westa 3 lata , to BARDZO niewiele zmieniło się w tej kwestii.
Mam nadzieję że ta aktualizacja zmieni pojedynki na lepsze i bardziej opłacalne ;)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Ja mam takie pytanie
czy wejdzie to z następną aktualizacją? czy jesczze nie wiadomo?
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Ciekawe ile mi się to teraz będzie uruchamiać... Teraz i tak z niewiadomych przyczyn czasami eq mi się nie chce otworzyć.
I ciekawe jak z wchodzeniem z telefonów.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Ciekawe ile mi się to teraz będzie uruchamiać... Teraz i tak z niewiadomych przyczyn czasami eq mi się nie chce otworzyć.
I ciekawe jak z wchodzeniem z telefonów.

Prawdopodobnie odpadnie wchodzenie przez telefon.
Teraz jak wchodzę teraz to jest tak średnio a nawet momentami ciężko , a po aktualce to pewnie wgl sie nie załaduje ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę tradycyjne podejście "nowe - złe". Ale i tak będziecie w to grali.

PS. Liczę na ciekawsze ikonki miast, myślę, że graficy Innogames mają potencjał, by w tej dziedzinie dosłownie zaszaleć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się podoba tylko jak kolega wyżej napisał niech jeszcze trochę pozmieniają ikonki i będzie git:) martwię się tylko tym czy będę mógł westa odpalić na moim średniowiecznych laptopku:)
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
żeby nie było, mi się grafika wyjątkowo podoba ;-)
Ale zupełnie inny West będzie zresztą w końcu wersja 2.0 ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieje, że z wejściem nowej aktualizacji poprawicie wszystkie bugi, bo to nadal stanowi problem.. Szczególnie 2 rundy na bitwie fortowej w 60 sekund i zacinanie się mapek.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi akurat się nie podoba to! Jest wiele powodów:

- To nie przypomina zupełnie The West'a!
- Miasta ciężko widoczne(trzeba się przyjrzeć dobrze żeby je zobaczyć w tło się wtapia!)
- Mógłbym tak wypisywać całymi dniami

Powiem w skrócie jak to wprowadzą to kończę grę. Bo to beznadziejnie wygląda!!

Jeśli grasz w TW tylko z powodu grafiki to pozdrawiam :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
póki co to za dużo nie wypisałeś :gwizd:
a ja z ciekawością czekam na dalszy ciąg tego projektu...

Onufry pytanie do ciebie ....czy w takim tonie powinny być odpowiedzi tak zwanej pomocnej dłoni??? Mi to wygląda na wpis osoby niedojrzalej,niekompetentnej która takim wpisem reprezentuje bardzo niski poziom intelektualny a raczej powinno być inaczej...

 

DeletedUser24766

Gość
Gość
artekbradford: ty wszędzie doszukujesz się złośliwości?... wyrażenie swojego zdania na temat przyszłych zmian to już obraza pozostałych?

ktoś napisał że może wymieniać całymi dniami wady tego pomysłu jednocześnie nie podając żadnych konkretnych argumentów... pojawił się komentarz i wszystko... równie dobrze możesz napisać, że każdy komu się podoba ten pomysł jest niekompetentny, niedojrzały i reprezentuje bardzo niski poziom intelektualny... wszystkiego dobrego ci życzę... (i to nie jest złośliwość) :I:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry