The-West Wersja 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18469

Gość
Gość
Hmmm mogłaby powstać wersja mobilna na telefon...

Poza tym mapa wygląda naprawdę ładnie. Mimo to będzie mi się trudno przyzwyczaić do nowego wyglądu :]
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Onufry pytanie do ciebie ....czy w takim tonie powinny być odpowiedzi tak zwanej pomocnej dłoni??? Mi to wygląda na wpis osoby niedojrzalej,niekompetentnej która takim wpisem reprezentuje bardzo niski poziom intelektualny a raczej powinno być inaczej...


taaak
no prawda jest taka, że :oops: (wszyscy znają prawdę :D)

Co do grafiki jest świetna
1 dobra zmiana od dawna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko bardzo ładnie wygląda, ogólnie podoba mi się. Ale na starych kompach pewnie będzie nie za dobrze. Przydałaby się jakaś wersja mobilna pif paf
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Jak dla mnie bomba. W sumie jestem za każdą nową aktualizacją na TW.
Czekam z niecierpliwością na wersje 2.0 .
Zastanawia mnie jak to będzie z pracami na tej mapce. :)
 
Moim zdaniem nowa szata graficzna nie zwiększy grywalności THE WEST'a.

Zamiast bawić się grafiką programiści powinni zająć się raczej mechaniką gry.

Zwłaszcza mechaniką fortów i mechaniką pojedynków.

Smutne jest to że nie prowadzi się żadnych badań na rynku .
Zero ankiet , zero podpytywania się graczy co by chcieli zmienić w grze.

Jest to o tyle dziwne , że w końcu to My gracze ładujemy kasę w bryłki i
to My jesteśmy tymi którzy utrzymują tę grę "przy życiu".
 
Gra się starzeje, a wychodzą nowe gry - zanim wprowadzą wersję "2.0" minie wiele czasu, więc już muszą nad tym pracować. Nowi gracze - tzw. casuale i dzieciaki szukają grafy, to ma ich przyciągnąć.

Też wolę zmianę mechaniki, no cóż ;)
Pozdro ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te grafiki koncepcyjne pokazane były już dawno temu. Wygląda dobrze, za to widzę problem słabych laptopów i kompów biurowych. Z telefonu pewnie już też nie wejdę (już ledwo działa).
Masa wody w Wiśle się przeleje, nim pochodzimy po tych górach.
Witam, a możesz cokolwiek zrobić na fonie po "załadunku" gry?
U mnie niestety nie da się "kliknąć" przykładowo kolejnych dwóch godzin pracy czy modlitwy. Od początku tak miałem, działam na Mini Operze i Samsungu Galaxy Ace.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witam, a możesz cokolwiek zrobić na fonie po "załadunku" gry?
U mnie niestety nie da się "kliknąć" przykładowo kolejnych dwóch godzin pracy czy modlitwy. Od początku tak miałem, działam na Mini Operze i Samsungu Galaxy Ace.

Ja jestem w stanie. Samsung Galaxy S, Opera Mini 6.1.25577
Zapuściłem właśnie 2 prace po 2h.
Znacznie lepiej gra chodzi na przeglądarce domyślnej (nawet nie wiem co to za przeglądarka czy jakaś samsunga, czy orange). Polecam spróbować.

Gra nie jest i nigdy nie była przystosowana do telefonów komórkowych, więc narzekanie, że nie działa lub nie będzie działać na telefonach komórkowych jest nieuzasadnione.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Gra nie jest i nigdy nie była przystosowana do telefonów komórkowych, więc narzekanie, że nie działa lub nie będzie działać na telefonach komórkowych jest nieuzasadnione.[/QUOTE]

A może czas pomyśleć właśnie o wersji The West na telefon ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra nie jest i nigdy nie była przystosowana do telefonów komórkowych, więc narzekanie, że nie działa lub nie będzie działać na telefonach komórkowych jest nieuzasadnione.
Nie, nie, ja nie narzekam, po prostu często mnie nie ma w domu i taszczenie laptopa w którym padła mi bateria jest mi nie na rękę ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla starych graczy klimat się zmienił jak weszły forty i pojedynki na mapie.

Trafna uwaga która wynika z twojego doświadczenia....Moim zdaniem szata graficzna jest jak najbardziej ważna....ona buduje klimat gry.Od powstania TW minęło już sporo czasu i mam wrażenie ze mało jest już ludzi wśród nas którzy pamiętają początki....mimo braku wielu udogodnień z uśmiechem na twarzy powiem ze było fajnie.Jako doświadczony gracz a doświadczenie wynika to z mojej gry w TW prawie od początku stwierdzam ze biorąc wszystkie aktualizacje pod uwagę tylko trzy detale zasługują na miano rewolucyjnych a są to-
1.Forty....(gra zespołowa)
2.Pojedynki na mapie...(Tutaj pojawiły się plusy i minusy.Plusy to większy realizm ale od realizmu coraz bardziej odbiega się w TW wprowadzając bajkowe przedmioty,ubrania itp itd wiec nie wiem czym kierowano się przy tej zmianie.Minusy to zabranie świetnej zabawy bo czyż nie fajne były wyprawy nawet samemu pod obce miasto i sterczenie pod nim cały dzień aż wszyscy mieli 48 h :I:a teraz bieganie po całej mapie hmpf)
3.Czat gry (Dzieki komunikacji poznajemy innych co prowadzi silą rzeczy do kontaktów które przeobraziły się w przyjaźnie.Oczywiście sama możliwość kontaktu uatrakcyjniła grę.Bieda straszna była kiedyś bez czatu hmpf)

Podsumowując większość zmian była jak najbardziej potrzebna ale brakuje tu czegoś konkretnego.Nie chodzi tu tylko o zmianę szaty graficznej i wieczne poprawki ale coś co zasłuży na miano rewolucji TW...

Ps.Onufry nie odpowiedziałeś na moje pytanie.Ludzie tacy jak ty powinni odpowiadać na zadawane pytania i pilnować aby nie było łamania regulaminu forum.Zabawa w krytyka postów czy kpiny z wypowiedzi innych nie są tu na miejscu.Twoje wypowiedzi powinny być przykładem dla twoich kolegów z.......(Jak na razie nie mam do ciebie zastrzeżeń ::)):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@UP: Admin też człowiek, ma prawo wyrazić swoje zdanie, a w tym komentarzu z poprzedniej strony moim zdaniem nie ma nic obraźliwego ani złośliwego.

Fakt, że z niektórych telefonów można odpalić TW powinien raczej cieszyć, przecież to nie jest gra zrobiona z myślą o użytkownikach komórek czy smartfonów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to wygląda jak gra komputerowa, chyba się nie przyzwyczaje do nowego wyglądu
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ps.Onufry nie odpowiedziałeś na moje pytanie.

Celowo nie odpowiedziałem... ktoś coś napisał, ktoś źle zrozumiał, ktoś inaczej zrozumiał, ktoś się obraził, ktoś się doczepił... co? będziemy ciągnąć jakiś offtop zbędny i flame robić? Niech ten wątek będzie merytoryczny jakoś w miarę. Skupmy się na 2.0, Waszych uwagach. Za kilka dni te Wasze uwagi zbiorę do kupy i przekażę do IG. Im mniej wypowiedzi na tematy poboczne tym lepiej.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Stawianie dwójki przez nowy wygląd mapy? Chyba szykuje się coś bardziej przełomowego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wtrącę swoje trzy grosze.
Boję się każdej zmiany... po każdej aktualizacji coś mi ginie, po ostatniej zniknęło siedem przepisów na Kucharza Polowego, został tylko jeden, skrzętnie je kupowałem na przyszłość, za to jakąś ostrogę zobaczyłem w ekwipunku, to chyba za skarpetki, z tym, że śmierdziuchów nie miałem.Nie zgłaszam tego, bo i tak nikt nie uwierzy, ale taka jest prawda.

Mam nadzieję, że po aktualizacji 2.0 nie zostanę z niczym, no i, że zmieni się wygląd ekwipunku, doprowadza mnie do szału, muszę sobie notować co mam z kompletów, a czego mi brakuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry