The-West Wersja 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23590

Gość
Gość
Odkryłem coś niesamowitego, nie ma już obchodzenia się ze zwierzętami tylko znajomość zwierząt :p
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Pojedynkowy exp też pomnożyli x3 (w sensie w rankingu).

Jeszcze nie pomnożyli i nie wiadomo czy to zrobią. Nawet jeśli wygramy pojedynek powiedzmy za 1500 expa, to do rankingu pojedynków przybywa nam 500 expa, tyle ile normalnie mielibyśmy przed aktualizacją.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
odnośnie prac w 2.0
system zranień może i urealistycznił grę ale gdy chciałem zbierać produkty do fortów ( chorągiewki ) to zjechało mi podczas 20 prac koło połowę z ponad 7k hp
i jak tu człowiecze wejść na walkę z full hp ?
teraz fortowiec nawet nie może pracować przed walką bo straci hp a nie zawsze ma jak je odnowić co skutkuje tym że się nie dostaje na walki -> nie zarabia NIC
 
Jeszcze nie pomnożyli i nie wiadomo czy to zrobią. Nawet jeśli wygramy pojedynek powiedzmy za 1500 expa, to do rankingu pojedynków przybywa nam 500 expa, tyle ile normalnie mielibyśmy przed aktualizacją.

Masz rację, pospieszyłem się, albo mi się przywidziało. No, ale to chyba jedynie błąd w formule rankingu.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Dżem już dawniej zuzywał się na pracach z strzelaniem.....

Ty to chyba od wczoraj grasz i to na kodach że takie historie opowiadasz :D

Jeśli chodzi o Pojedynki to Tixa się wysłało i się dowiedziało że 1/3 PD którą zdobywamy w poju idzie do rankingu Pojedynków a reszta czy całość naliczana jest do rankingu ogólnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czasy prac to jest jedna wielka porażka a szansę na produkt należy podzielić przez 2...
20 poszukiwań węgla i wypadło... 5 sztuk (40% szans poszukiwaczem). No to sobie mogę zrobić jeden grafit i pojść spać bo energi już nie mam ;]
Na innym świecie: 10 kamieniołomów... 2 kamienie... (szansa 50%) ??!!
Nie powiem już że od wprowadzenia aktualki nie drupnoł mi ani jeden przedmiot ;]
Jestem cierpliwym człowiekiem więc poczekam do kolejnej aktualki i jeśli czasy prac i drupy nie zostaną "naprawione" to moja przygoda z TW po 3 latach się skończy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
blackfoot podobnie
40x ustanawianie prawa własności ( 38 % szans )poszukiwacz :)
efekt:
8 chorągiewek
i
drop o łącznej wartości 200$
za to otrzymane obrażenia wyniosły bagatela 2,5k hp( co i tak uważam za sukces :( )
 

DeletedUser29583

Gość
Gość
Czasy prac to jest jedna wielka porażka a szansę na produkt należy podzielić przez 2...
20 poszukiwań węgla i wypadło... 5 sztuk (40% szans poszukiwaczem). No to sobie mogę zrobić jeden grafit i pojść spać bo energi już nie mam ;]
Na innym świecie: 10 kamieniołomów... 2 kamienie... (szansa 50%) ??!!
Nie powiem już że od wprowadzenia aktualki nie drupnoł mi ani jeden przedmiot ;]
Jestem cierpliwym człowiekiem więc poczekam do kolejnej aktualki i jeśli czasy prac i drupy nie zostaną "naprawione" to moja przygoda z TW po 3 latach się skończy...

Zgadzam się z tobą w 100%,a jeżeli kogoś gra polegała tylko na pracach z wysokim wskaźnikiem szczęścia to co ma zrobić?Ja gram w TW prawie,że od początku gry i jeżeli po następnej aktualizacji nic się nie zmieni to chyba skończę grać... ;]
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Heh u mnie na razie w handlarzu nie zauważyłem jakiegoś spadku dropu, tylko często mi dropią młotki
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
The West skutecznie pozbywa się resztek graczy, ot co...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tez tak uwazam , juz dwa konta polecialy w kosmos, mysle nad usunieciem kolejnych dwoch i to bedzie koniec
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz handlarza mam na 2h, poprzednio na 1h, wypadają same młotki i młoty, robię teraz dwa razy mniej zadań czyli zaczynam się nudzić. Do tego mam jeszcze premium co nie wiele daje.....
 

DeletedUser28606

Gość
Gość
Póki co nie gram tak aktywnie, ale pierwsza rzecz na nowej mapie, przechodząca przez moją głowę, to: cholera, nie gram, głupie prace, ja chce prace po 2h a nie po 2 minuty! Także to jest porażka...
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Jedyna nadzieja w tym, że zrobią kiedyś świat klasyczny, oldschool-owy...:kak::kak::kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tez mam taką nadzieję że powstanie kiedyś taki świat . Na pewno jak by kilka tysięcy graczy by tego chciało nie tylko z polskiego TW to by może taki świat powstał , myślę że przyniósłby zysk InnoGames pif paf
 

DeletedUser22944

Gość
Gość
Widze, ze nie tylko mnie "irytuje" nowy czas pracy. Dlaczego robicie Nam na zlosc? Czlowiek juz sie mniej loguje...
 

DeletedUser28606

Gość
Gość
Dokładnie... Wg administracji mamy siedziec przy kompach 24/7 i klikac: praca 2min/spanie/praca/spanie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry