The-West Wersja 2.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20037
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Na prace po 2min nie pójdzie ci tyle energii :)

Akurat na takich pracach szybciej idzie energia niż w długich. Z tą różnicą, że raz na 10 minut musisz coś kliknąć. No i nie można w kółko robić krótkich prac bo spadnie motywacja i jest się zmuszonym do robienia dłuższych prac.
 
Na becie dzienny bonus pomnożyli x3. Nie wiem czy ranking pojedynkowy też, bo nie skupiałem się ile tego było ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz mogę stwierdzić, iż 2.0 rozwaliło życie fortowe.. :eek:j: tzn. może nie rozwaliło, ale na pewno pogorszyło... Przed aktualką bywały sytuacje, że czasami zabrakło kompletu na atak na duży, a teraz? na średniaka jest problem ludzi zebrać.. Może na to wpływać kilka czynników:

1) Dużo osób, którym nie spodobała się aktualka skończyło grę/wzięli urlopy o_O
2) Problem z energią. Już nie ustawią 3x2h przed wyjściem do szkoły/pracy, żeby potem pójść na bitwę bez energii, tylko olewają bitwy, żeby wytracić energię na zbieranie produktów/robienie misji :kak:
3) Mniejsza przejrzystość gry. Forum już nie jest takie samo jak wcześniej i podobnie ma się sprawa z PW/Czatem. Niektórym trudno jest przyzwyczaić się do nowości i nie czytają informacji w ww. miejscach.
4) Może jeszcze być taka możliwość, że forty nierozbudowane, dlatego olewają :mel:

:fl:
 

DeletedUser

Gość
Gość
energia tez jest bezsensownie ustawiona bo za 2 godziny zbiera 24 a za godzine 14 (jak dlamnie 2 punkty zadużo) a praca 1,5h zabiera 19 a powinna 18
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz mogę stwierdzić, iż 2.0 rozwaliło życie fortowe.. :eek:j: tzn. może nie rozwaliło, ale na pewno pogorszyło... Przed aktualką bywały sytuacje, że czasami zabrakło kompletu na atak na duży, a teraz? na średniaka jest problem ludzi zebrać.. Może na to wpływać kilka czynników:

1) Dużo osób, którym nie spodobała się aktualka skończyło grę/wzięli urlopy o_O
2) Problem z energią. Już nie ustawią 3x2h przed wyjściem do szkoły/pracy, żeby potem pójść na bitwę bez energii, tylko olewają bitwy, żeby wytracić energię na zbieranie produktów/robienie misji :kak:
3) Mniejsza przejrzystość gry. Forum już nie jest takie samo jak wcześniej i podobnie ma się sprawa z PW/Czatem. Niektórym trudno jest przyzwyczaić się do nowości i nie czytają informacji w ww. miejscach.
4) Może jeszcze być taka możliwość, że forty nierozbudowane, dlatego olewają :mel:

:fl:

Mam fortowca na serwerze 10 i nie ma tam raczej problemów z zebraniem kompletu. Fortowcy chyba nie ucierpieli w tej aktualizacji więc nie powinni odchodzić ani opuszczać bitew dla prac bo jeżeli praca jest krótka to nie opłaca się dla niej poświęcać obecności na bitwie, a jeżeli długa to łatwo zużyć na niej energię. Przejrzystość forum jest chyba taka sama jak wcześniej, a nierozbudowane forty przyciągają atakujących, a odpychają obrońców, którzy nie mają zbyt dużych bonusów.

energia tez jest bezsensownie ustawiona bo za 2 godziny zbiera 24 a za godzine 14 (jak dlamnie 2 punkty zadużo) a praca 1,5h zabiera 19 a powinna 18

A zrobiłeś jakieś wyliczenia odnośnie opłacalności prac? Może dostajesz większe nagrody za godzinną pracę niż przed aktualką? Skoro masz prace, na których możesz szybciej zużyć energię to musisz mniej czasu poświęcać grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A jeszcze odnośnie fortów, a dokładniej rozbudowy :traper: 1/2 sojuszu nie zbiera surowców do rozbudowy, przeprowadziliśmy (można powiedzieć) ankietę i wyszło na to, że trzeba podziękować Niemcom, bo większość ludzi siedzi w pracy i nie ma czasu na ustawianie prac po 2-3 minuty :) :oops:
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Nie wiem jakie wady wzroku trzeba mieć by uważać, że obecne forum jest równie przejrzyste co stare... To co nam teraz zaserwowali jest po prostu fatalne... Ponadto nigdy nie sądziłem, że zatęsknię za dźwiękami na czacie, a jednak... Zakładki czatowe już działają mi na nerwy bo się zamieszać można jak się ma odpalone więcej niż 2....

Ilość wymaganych surowców do budowy fortów jest idiotyczna... Żeby postawić mur trzeba praktycznie na rzęsach stawać, a bez muru bitwy tracą bo nic przyjemnego nie ma w bieganiu 7 rund z lewej baszty na prawą... Koszary to już w ogóle masakra jak dla mnie...

Może na s10 gdzie jest mnóstwo graczy to się podoba, ale na światach typu bf czy cheyenne jest to masakryczne utrudnienie...

Mapka jest naprawdę ładna, ale te "smaczki" jakie nam IG zaserwowało są żenujące, a najbardziej beznadziejnie tandetny jest ten trollface na środku mapy...

Zabieg podniesienia wartości pkt expa miał chyba tylko na celu zamydlenie oczu graczom, by nie dostrzegali błędów i innych kwiatków wersji 2:0...

Nie chce mi się już rozpisywać o innych plusach i minusach tej wersji, ale ogólnie z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że IG strzeliło sobie w kolano...

Gdyby nie fakt, że zżyłem się z ludźmi tu i poświęciłem tej grze sporo czasu, pewnie bym konto skasował... Widzę zresztą po innych graczach, jak spada aktywność... Tylko pogratulować polityki firmy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram poprzednika, strzelili sobie chyba w oba kolana, mnie juz nawet zżycie z graczami nie zatrzymało - KONIEC NA ZAWSZE, szkoda, ale to tak jak ze zlym małżeństwem - jak juz nie ma co uratować to lepiej odejść niż się męczyć.::(:::(:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Meldrag jeśli chodzi o rozbudowe fortu to plusem jest zwiekszenie produktów głupio żeby fort stanął rozbudowany w kilka dni. Jest małe ale, nie w tym momencie kiedy dane światy się rozwinęły wprowadzono rzemiosło i najważniejsze wszyscy są przyzwyczajeni do rozbudowanych fortów.

Gracze grają na danym swiecie kilka lat i od początku muszą budować fort troche chore biorąc pod uwagę że jest coraz mniej aktywnych graczy chcący poświęcać czas na budowanie fortów ,wolą przeczanczyć produkty na rzemiosło.

Ile już tyg mija od aktualki a wiekszość jak nie wszystkie prawie forty są nie rozbudowane co spowodowało brak chęci do bitew.

Kto chce budować fort tracić produkty wiedząc że zaraz straci fort , każdy myśli że inny rozbuduje i nikt tego nie robi :D

Lepszym rozwiązaniem byłoby bardziej realnym zostawienie rozbudowanych fortów i np jak to jest na bitwach po każdym ataku na dany fort fort zostaje w pewnym stopniu zniszczony i na odbudowe forty więcej produktów np po zakonczeniu bitwy mozliwosc odbudowy po 24h wtedy pzreciwnik jak pzregra wywołuje znów ten sam fort liczac że przy zniszczonym forcie mniejsze bonusy jest szansa na wygranie a obrona ma od momentu wywołania do rozpoczecia bitwy czas na odbudowe albo się uda albo nie. Z pewnością takie rozwiązanie byłoby ciekawsze.

Miejmy nadzieję że kiedyś zrobią coś z grywalnością gry a nie tylko poprawiać grafikę która nie zatrzyma graczy lub zapewni im ciekawą rozgrywkę .
 
Ja też już praktycznie grę zostawiłem. Nawet ustawiać prac mi się nie chce. Te s10 jakoś tam jeszcze, ale reszta... odwiedzam co kilka dni. Prace po "ileś minut" dla mnie odpadają, bo postać stoi i nic nie robi, prace po 2g odpadają, bo ustawię 4x i postać omdlona, bo zranienia po 900hp. Trzeba siedzieć, pilnować, ustawiać. To nie dla mnie.
Społeczność? Czat beznadziejny, brak pikania, nie wiem, czy ktoś pisze, grafika czatu dla mnie nieczytelna. Zresztą, moi znajomi już coraz rzadziej zaglądają, bo też im się nie podoba nowa wersja.
Cały czas mylę przyciski - nieczytelność i nowy układ mnie dobijają. Połączenie okien raportów i poczty to błąd, jak i rozdzielenie okienek ustawień pojedynków. Kiedyś jedno okienko, teraz trzy.
Mapa ładna, fajnie, że pokazana jest droga którą idzie postać, łatwiej się zorientować, gdy wybieram kogoś z okna pojedynków. No i tyle plusów.
Szkoda.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Pan wyżej ma rację, podpisuję się pod tym co napisał. Więcej minusów niż plusów ale....

Przecież pisałem to zanim 2.0 weszło na nasze serwery. Każdy z Bety wiedział, że idzie "gorsze". Nie każdy chciał słuchać uprzedzeń i jest feler. :kak:

TW chyba chyli się ku końcowi. ::(:
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Dziś pierwszy raz w 2.0 pracuje w krótkich pracach, staram się uzbierać itemy do zadania świątecznego, o ile w wędrownym teraz ciągle mi coś dropi to w tych krótkich zmarnowałem już połowę energii i wydropiłem tylko 2 pomarańcze. Z tymi krótkimi pracami to jakaś masakra.
Motywacja spada jak szalona, powinni dostosować motywkę do obecnego systemu prac bo tak się nie da nic zrobić.
 
Dziś pierwszy raz w 2.0 pracuje w krótkich pracach, staram się uzbierać itemy do zadania świątecznego, o ile w wędrownym teraz ciągle mi coś dropi to w tych krótkich zmarnowałem już połowę energii i wydropiłem tylko 2 pomarańcze. Z tymi krótkimi pracami to jakaś masakra.
Motywacja spada jak szalona, powinni dostosować motywkę do obecnego systemu prac bo tak się nie da nic zrobić.

Motywka nie ma nic wspólnego z wypadaniem przedmiotów, tak było w 1.3x i tak jest teraz. To tylko przypadek, ja na przykład od razu wydropiłem brakujące produkty do zadań (to pewnie nic nie znaczy, ale czekałem z przyjęciem zadania, aż zbiorę potrzebne produkty).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
hqgr.jpg


Czemu ma to służyć? Bo nie ogarniam
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Powiem tak, od wprowadzenia wersji 2.0 wchodze an TW maksymalnie 2x w tygodniu.
Dlaczego ?
BO TO JEST TOTALNE NIEPOROZUMIENIE, ta wersja jest beznadziejna, nasuwają mi sie same określenia na "ch";"p" etc.
Komu to się podoba tak naprawdę podoba ? ...
Totalna porażka, daje tej grze max. 2 lata ...
 

DeletedUser2256

Gość
Gość
nowy west - inny west

Nowe mapki wcale nie są ładne, a już na pewno nie ładniejsze od starych. Pomijam już fakt niedokładnego wklejania na siebie gór itp. Są po prostu mało klimatyczne. Dużo miejsc o takim samym charakterze, np. zielony obszar, biały, żółty. wygląda pusto i nie cieszy wzroku.

Skupienie prac w poszczególnych miejscach...ehhhh, nie wiem, czy ktoś sie tego nauczy, nie podglądając na mapkę z nazwami prac.

Czat - to już każdy wie - zabił westa dokładnie.

Narzucony z góry czas pracy - PORAŻKA!

Z dobrej, dopracowanej w każdym szczególe, zrobiono mniej ciekawą, nużącą grę. Pomału rozpada się i zapał i chęć grania....
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
ja już nie gram aktywnie od wejścia aktualizacji, wchodzę 2x tygodniowo max.
A żeby kupić bryłki to mogą zapomnieć, jak kiedyś dośc czesto kupowałem teraz nie ma takiej możliwości :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra wiadomość - znowu jest dźwięk przy pw, a belka z nazwą gracza wyświetla się na liście czatów. Oprócz tego są statusy graczy.

Co wy na to?
 
Status
Zamknięty.
Do góry