OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Patelkowa

Członek obsługi gry
Halo! Nie wiecie, że wujek lubrzan krzyczy za wymienianie imienia Tego-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymieniać? :D
 

DeletedUser32374

Gość
Gość
Mydło woda i szuru szuru :D

17 lat raz gośc ma 16 a raz 19 zależy jaki napój kupuje :D

Ta co na drobne będziesz się rozmieniał od razu najwyższy stołek , trza się szanować.

- już jestem nieskazitelnie czyściutki
- alkoholu nie piję więc zawsze 17
- nie ma innej opcji
- przynajmiej nie kradnę i staram się odpowiadać na pytania
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dzisiaj pisali że do Sejmu wniosek dotarł.

To się nazywa zagranie pod publikę czekac tyle czasu :p Chyba że TV kłamie że w maju.

No dzisiaj dotarł bo trzeba próbować Szydło w coś wciągnąć. A TV to szkoda słów, jak oni przekręcają słowa prezydenta gdzie można zobaczyć co mówił na filmikach w necie.

Zresztą zobacz dziś było głosowanie w PE i peło się wstrzymało od głosu ku chwale Polski ::DD: A w TV zamiast jechać po nich za to, to się skupiają na tym że kaczor powiedział że w Szwecji są dymy z uchodźcami ale nie powiedział gdzie dokładnie.


Ps. A tak w ogóle czemu nie ma żadnej informacji ze Blażej3 nie jest już w TWT ? Może dlatego ze nigdy nie było info że go wzięli do TWT , czyli on był ale go nie było.
A Jimmy wiecej przeskrobał i nadal tu siedzi.
 
ale zaspamiliscie :eek:j:

wymieklem w drugiej polowie 4 strony, rano to nadrobie bo dzis to juz nie na moja glowe :nie:

mam nadzieje, ze na nowym forum bedzie jakis rodzaj czatu i specjalnych watkow spamerskich juz nie bedziecie musieli zakladac :gwizd:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Raczej bez moda mogłoby się zrobić aż nazbyt luźno ;)

Ale że co ? Że niby bez moda byłoby za dużo wulgaryzmów na forum i młodsi gracze mogliby to czytać?

A jak takim młodym graczom kradnie się rzeczy na targu albo ich się tak roluje że kupuje się coś cenniejszego za śmieszne kwoty to wszystko jest w porządku?

Chory jest ten regulamin gdy za przekleństwo na czacie dostaje się punkty karne a kradzieże są przez support popierane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
Ale że co ? Że niby bez moda byłoby za dużo wulgaryzmów na forum i młodsi gracze mogliby to czytać?

A jak takim młodym graczom kradnie się rzeczy na targu albo ich się tak roluje że kupuje się coś cenniejszego za śmieszne kwoty to wszystko jest w porządku?

Chory jest ten regulamin gdy za przekleństwo na czacie dostaje się punkty karne a kradzieże są przez support popierane.

Tak, mogłoby być za dużo wulgaryzmów a młodsi gracze czytaliby to na pewno.

Znowu naruszasz temat który i tak jest bez celu , ładu , składu oraz sensu bo nic ci to nie da ;)

Wiele gier przeglądarkowych oraz nawet MMO popiera takie coś. Każdy gracz odpowiedzialny jest za zdobyty majątek w grze i support to nie interesuje i raczej interesować nie powinno ;) Wyobraź sobie jakby się tym interesowano. Kradli by tak samo wtedy jak i teraz a TWT miałoby jeszcze więcej zabawy i to nawet dużo więcej.
 
Chory jest ten regulamin gdy za przekleństwo na czacie dostaje się punkty karne a kradzieże są przez support popierane

ooo i tu się w pełni z Tobą zgadzam! Tak samo karanie za rozmowy na szepcie bez zgłaszania drugiej osoby do supportu. To już brak jakiejkolwiek prywatności....
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
To, że wiele gier przeglądarkowych popiera takie zachowania, nie znaczy, że ludzie mają to popierać. Kradzież jest zawsze kradzieżą. Czy to lizaka, telewizora czy też itemka w grze. I nie ma co tłumaczyć, że "przecież support to nie interesuje".
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
To, że wiele gier przeglądarkowych popiera takie zachowania, nie znaczy, że ludzie mają to popierać. Kradzież jest zawsze kradzieżą. Czy to lizaka, telewizora czy też itemka w grze. I nie ma co tłumaczyć, że "przecież support to nie interesuje".

No ludzie tego nie popierają i raczej popierać nie będą. Listy oszustów zostały spisane trzeba sprawdzać czy nie ma tam człowieka z którym się wymieniamy. Co możemy zrobić więcej. Wielka dyskusja już została przeprowadzona i większość pisało ,,wyplenić złodziei " a pomysłów żaden nie dał. Jeśli wiecie jak ograniczyć kradzieże to napiszcie ponieważ jestem tego bardzo ciekaw. Ja jakoś na nic skutecznego wpaść nie mogę :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wiele gier przeglądarkowych oraz nawet MMO popiera takie coś. Każdy gracz odpowiedzialny jest za zdobyty majątek w grze i support to nie interesuje i raczej interesować nie powinno ;) Wyobraź sobie jakby się tym interesowano. Kradli by tak samo wtedy jak i teraz a TWT miałoby jeszcze więcej zabawy i to nawet dużo więcej.

Ty czytasz to co piszesz czy może nie rozumiesz co napisałeś?

Co z tego że wiele gier popiera , czy to znaczy że i tutaj tak ma być? W USA kilka stanów ma karę śmierci i twoim zdaniem to też powinien być argument żeby to stosować gdzie indziej?Albo to ze na muzułmańskie kobiety chodzą w burkach to znaczy że i w Polsce powinny to robić?

Gracz odpowiada za swój ekwipunek ale gracz też decyduje komu go sprzedać więc jeśli podpisał dla kogo ta rzecz ma być to jeśli ktoś inny to kupi to jest zwykłym złodziejem.Nie jest winą gracza że IG od kilku lat nie potrafi wprowadzić choć jednego z kilkudziesięciu pomysłów rzuconych przez graczy aby to uregulować.

Przedmiot podpisany na targu nickiem dla kogo to chyba wyraźnie wskazuje że nikt tego tak sobie nie wystawił. Jakby tam było wpisane promocja to niech sobie ktoś to kupi.
I co to za argument ze TWT miałoby więcej roboty. Przecież od tego są żeby nadzorować takie sprawy, a może według Ciebie najlepiej leżeć do góry wentylem i nic nie robić czekając na kolejny transfer bryłek.


większość pisało ,,wyplenić złodziei " a pomysłów żaden nie dał. Jeśli wiecie jak ograniczyć kradzieże to napiszcie ponieważ jestem tego bardzo ciekaw. Ja jakoś na nic skutecznego wpaść nie mogę :)

To może zacznij czytać dział propozycje a nie słuchać tego co Ci inni szepną na ucho.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Patelkowa

Członek obsługi gry
No ludzie tego nie popierają i raczej popierać nie będą. Listy oszustów zostały spisane trzeba sprawdzać czy nie ma tam człowieka z którym się wymieniamy. Co możemy zrobić więcej. Wielka dyskusja już została przeprowadzona i większość pisało ,,wyplenić złodziei " a pomysłów żaden nie dał. Jeśli wiecie jak ograniczyć kradzieże to napiszcie ponieważ jestem tego bardzo ciekaw. Ja jakoś na nic skutecznego wpaść nie mogę :)

Gdzieś padł pomysł wystawiania przedmiotu konkretnie dla danej osoby. Innego sposobu nie widzę. Nooo chyba, że będziemy stali nad delikwentem i walili patelnią po głowie. Wtedy może coś da ;)
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
No ludzie tego nie popierają i raczej popierać nie będą. Listy oszustów zostały spisane trzeba sprawdzać czy nie ma tam człowieka z którym się wymieniamy. Co możemy zrobić więcej. Wielka dyskusja już została przeprowadzona i większość pisało ,,wyplenić złodziei " a pomysłów żaden nie dał. Jeśli wiecie jak ograniczyć kradzieże to napiszcie ponieważ jestem tego bardzo ciekaw. Ja jakoś na nic skutecznego wpaść nie mogę :)

Możemy zrobić bardzo dużo, przede wszystkim nie chować głowy w piasek i nie usprawiedliwiać złodziei w żaden sposób, nie siedzieć cicho trzeba im codziennie wrzucać w twarz nie dając chwili odetchnienia żeby sobie myśleli że ich złodziejstwo może pozostać bezkarne nawet po 3 latach kiedy to sprytnie zmienił nick mając za nic konsekwencje, możemy wywalić ich z miast sojuszy zepchnąć na margines, możemy z takimi osobami nie wymieniać nie handlować nie pisać ale jak widać wiele osób to wykolejeńcy i takim osobom przyklaskują no ale nie da się wszystkim wpoić pewnych zasad nie każdy jest na tyle ogarnięty żeby wiedzieć jak należy postępować.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
To może zacznij czytać dział propozycje a nie słuchać tego co Ci inni szepną na ucho.

Wyczuwam w tym jakiś podtekst , mógłbyś wyjaśnić ? :)

Możemy zrobić bardzo dużo, przede wszystkim nie chować głowy w piasek i nie usprawiedliwiać złodziei w żaden sposób, nie siedzieć cicho trzeba im codziennie wrzucać w twarz nie dając chwili odetchnienia żeby sobie myśleli że ich złodziejstwo może pozostać bezkarne nawet po 3 latach kiedy to sprytnie zmienił nick mając za nic konsekwencje, możemy wywalić ich z miast sojuszy zepchnąć na margines, możemy z takimi osobami nie wymieniać nie handlować nie pisać ale jak widać wiele osób to wykolejeńcy i takim osobom przyklaskują no ale nie da się wszystkim wpoić pewnych zasad nie każdy jest na tyle ogarnięty żeby wiedzieć jak należy postępować.

To nie jest żaden sposób :D Co da ci pisanie czy wyzywanie ich? Tylko bardziej będziesz ich nakręcać. Chodziło mi bardziej o pomysł który ograniczy możliwość kradzieży coś w stylu co napisała Patelkowa ;)
 
Jakby kradzieże były karane, wydaję mi się że w jakimś stopniu by trochę się zmniejszyły. Skoro na multikonta można dostawać perma, do dlaczego nie za kradzieże?
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
@MówMiKacper
Skoro nie jesteś w stanie zrozumieć o czym pisze to jest to próżne tłumaczenie.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
@MówMiKacper
Skoro nie jesteś w stanie zrozumieć o czym pisze to jest to próżne tłumaczenie.

Jestem w stanie zrozumieć o czym piszesz. Od miesiąca piszesz praktycznie to samo ;) Jednak myślę że nasz tok myślenia zbyt różni się od siebie i raczej nawzajem nigdy siebie nie zrozumiemy ;) Powodzenia w realizacji planów :p
 
Do góry