Loteria

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak pisałem bryłki zapewne dostaje na konto o nicku AlexFTB , bo to ten nick jest w TWT. Na tamtym może mieć bryłki zakupione samemu.

a skąd wiesz czy kolorowy nie może sobie wybrać konta gdzie dostaje bryłki z INNO?? :gwizd:

kserdel ale ja nie mówię o martwym świecie, ale o najnowszym

a co za różnica czy aktywny świat czy nie?? Nabijacie kabzę INNO a co w zamian dostajecie?? same błędy !!!!! Milion loteriii!!!! No to wydajcie bryłki nawet na Klonie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
przecież ja to wiem i sam to potępiałem nie raz i nawoływałem do bojkotu, ale jak tu takie numery się odwalają z twt.

Kserdel ma rację Kanuto, to co jest wewnątrz nie wiesz, nie wiesz jakimi narzedziami dysponują
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Akurat Alex prawdopodobnie stać na takie wydatki (np. wszystkie części letniego zestawu). Jak nie szkoda jej pieniędzy to niech sobie kupuje.
A tobie samotnik to żal, że nie było cię stać na przebicie jej w ilości punktów czy co?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie wiem o co jest ta kłótnia.
Czy osoba z TWT nie może wygrać loterii? Też jesteśmy graczami, co prawda opiekujemy się projektem, ale nadal nimi jesteśmy, gramy normalnie na serwerach (oprócz tam gdzie mamy prawa jako GM) i czy to jest zbrodnia, że będziemy rywalizować z całą resztą o bronie eventowe? Czy ten członek TWT który wygrał loterię budując tylko kościół jak twierdzi wujek, nie może sobie nieco podwyższyć pkt pracy mając tą broń? Może na późniejszym etapie gry będzie chciała ta osoba sobie pograć w fortach czy przygodach właśnie tymi broniami?
Pewnie uznacie mój wpis za przesiąknięcie już tym że jestem w Teamie, ale tak czy siak, moje zdanie z pewnością by się nie zmieniło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no i niestety nie masz racji, bo gracze wydają kasę na te bryłki, a skąd członek twt je ma nie wiadomo. może dostają gratis, a może mają ciągle takie propmocje jak na becie że za kupienie 4000bryl, dostajesz 200% więcej. Skąd gracz ma tu wiedzieć? czyli uważasz że uczciwe jest jeśli załóżmy ja wydam na bryłki 300 zł i dostanę 5000brył, a członek twt za 300 zł kupi sobie 15k?

Pewnie to jest uczciwe> Pewnie tak samo jak kiedy policjant jest zatrzymywany za prędkość, macha legitką i jedzie dalej, a jak ciebie zatrzymują to płacisz mandat
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie dostajemy takich promocji. Poza tym sama taka promocja to od razu znaczy, że członek TWT ją wykorzysta? Jestem studentem, nie mam kasy żeby kupować nie wiadomo co i w jakiej ilości, mam ważniejsze wydatki. Wolę kupić sobie książkę z zakresu moich zainteresowań czy "pracy badawczej" albo iść na piwo z kumplami.

Nie twierdzę też, że nic nie dostajemy. Dostajemy, oczywiście, że tak, jednakże chyba uważasz, że jest to nie wiadomo ile. Jednak nie otrzymujemy tego za darmo. Promocje na bryłki obejmują każdego gracza, a nie tylko TWT, już nie przesadzaj, że mamy aż tak dobrze.
Gratisów nie dostajemy, odpowiadamy na wasze tickety, staramy opiekować się tym projektem, no cóż, wiem, że nie jest kolorowo, ale za siebie mogę powiedzieć, że się staram wywiązywać z moich zadań. A nie dostajemy tyle żeby wygrać loterię np. na huronie czy paru innych serwerach. A na huronie wiem, że gracz który wygrał miał ponad 700 pkt, a tak licząc to nie miałbym żadnych szans by dogonić lidera za to co dostaję jako czlonek TWT, brakowałoby mi spokojnie 500 pkt do lidera (razem z tym co wbiłem z samych precli, bryłek do loterii nie używam).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dostajemy takich promocji. Poza tym sama taka promocja to od razu znaczy, że członek TWT ją wykorzysta? Jestem studentem, nie mam kasy żeby kupować nie wiadomo co i w jakiej ilości, mam ważniejsze wydatki. Wolę kupić sobie książkę z zakresu moich zainteresowań czy "pracy badawczej" albo iść na piwo z kumplami.

Nie twierdzę też, że nic nie dostajemy. Dostajemy, oczywiście, że tak, jednakże chyba uważasz, że jest to nie wiadomo ile. Jednak nie otrzymujemy tego za darmo. Promocje na bryłki obejmują każdego gracza, a nie tylko TWT, już nie przesadzaj, że mamy aż tak dobrze.
Gratisów nie dostajemy, odpowiadamy na wasze tickety, staramy opiekować się tym projektem, no cóż, wiem, że nie jest kolorowo, ale za siebie mogę powiedzieć, że się staram wywiązywać z moich zadań. A nie dostajemy tyle żeby wygrać loterię np. na huronie czy paru innych serwerach. A na huronie wiem, że gracz który wygrał miał ponad 700 pkt, a tak licząc to nie miałbym żadnych szans by dogonić lidera za to co dostaję jako czlonek TWT, brakowałoby mi spokojnie 500 pkt do lidera (razem z tym co wbiłem z samych precli, bryłek do loterii nie używam).

fusek ja tylko wysuwam podejrzenia i jeszcze raz nie mówię nie chodzi mi o wygranie, ale o sztuczne podbijanie rankingu i ilośc pkt. Bo chyba nie powiesz mi że to nie jest podejrzane że gość co nie gra wchodzi sobie do gry i wydaje 1500zł żeby miać loteryjne bronie?
No może to tylko moje podejrzenia, ale nie uważam żeby były bezsadne.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podbijanie rankingu? Dobra w takim razie mogę powiedzieć że zwycięzca na huronie podbił ranking bo miał tyle i tyle pkt, więc skłonił innych by wydali nie wiadomo ile chcąc wygrać rzecz jasna. Może jest tajnym agentem IG którzy kazali mu ranking podbijać? (to taki żart)

Nie gra? Uważasz że jak ktoś buduje tylko kościół to nie gra? Może chce sobie tylko poziom podnieść i zacząć grać w fortach i przygodach później by móc coś w trakcie tych rozgrywek coś robić? Bo nie powiesz mi, że z 70 poziomem zrobisz tyle co gość na 150, tak samo na przygodach.
Podejrzane? No cóż, może ten gracz uznał, że na innym serwerze nie ma szans na zwycięstwo, bo lider zachowuje się podobnie jak na huronie, czyli podbił niesamowicie ranking, więc postanowił zagrać gdzieś indziej. To zbrodnia? Jeśli tak, to Ci którzy teraz siedzą na s11 specjalnie by mieć mniej rywali w loterii powinni być na tym samym celowniku jak ten gracz którego Ty podajesz. Bo idąc Twoim tokiem (nie moim) też wykorzystują sytuację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Fusek77 napisz proszę którymi światami opiekuje się Alex bo nie mogę jej znaleźć na liście w strukturze organizacyjnej.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Szczerze powiedziawszy to nie wiem... naprawdę nie wiem. Tam są nicki których używamy (z tego co się orientuję) w supporcie, a nie w grze, ja wybrałem ten sam, bo to dla mnie nie ma różnicy. Niestety nie potrafię Ci pomóc. Nie, nie kryję Alex. A tymi kto kryje się pod tymi nickami się nie interesowałem, stąd u mnie braki. Pewnie mnie zlinczują co po niektórzy :D

Nie trzeba pisać Fusek77 wystarczy samo fusek, albo Adi, zdrobnienie mojego imienia, wszyscy je używają, więc :D

@up
Tak myślałem, ale pewności nie miałem.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
AlexFTB na Klondike znana też pod innym nickiem jest obecnie jednym z Zastępców Szeryfa. W Supporcie posługuje się innym nickiem i to jest jej własna decyzja - mamy prawo do odcięcia swojego nicku od administracji (aby nie było "wyżywania się" za kary nałożone itd.) - kilka osób z tego korzysta, inne nie.

Co do podziału światów - aktualny zawsze jest TUTAJ, a szybki wykaz światów jakie ma w swojej opiece Alex to -> S1, S10, S11, Blackfoot oraz Dakota.
 

DeletedUser17273

Gość
Gość
Śmiać mi się chce, że ludzie tak lamentują że nie wygrali loterii zwłaszcza że wiadome było że ona będzie i mogli sobie nazbierać/nakupić bryłek wcześniej, w mniejszych paczkach, a po za tym dla mnie to głupota wydawać tylę na grę która już z rok temu straciła swój urok i jedyne co pokazuje to dno z kilometrem mułu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie miałem urazić nikogo, z nicku nie wynika jasno kto to jest.

tak samo jak jest gracz mucia, przez przypadek zwracam się do niego per. Ona, bo nick mi to nasuwa i avatar.
 

DeletedUser14180

Gość
Gość
na huronie nikt nie miał 700 pkt jakieś bzdury :&:pif paf
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
na huronie nikt nie miał 700 pkt jakieś bzdury :&:pif paf

Jeśli nie to przepraszam widocznie pomyliły mi się cyfry. Jednakże jak dowiedziałem się ile ma lider, czyli Ty, aż mi szczęka opadła ;) i to było na parę dni przed końcem ;) Ale przepraszam raz jeszcze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to sprawa jest poważna. Z całym szacunkiem - ale tak jak pisze Krzyś, jeśli się jest niemal nieaktywnym, 0 przygód, fortów i pvp to faktycznie - gdzie jest sens wkładać 1500zł?
Co sobie ludzie pomyślą, Ci, którym zależy wygrać choć raz specjalne bronie?

Postać, która jest nieaktywna, a walczy o pasmo i jest to człowiek twt - jaki wniosek? Podbijanie sztucznie pasma, wyciąganie kasy od graczy mających jakieś nadzieje.
Ile w tym prawdy jest? A tyle że 90% ludzi to samo stwierdzi, a tylko nieliczni mogą się zaprzeć.

Jak dla mnie jest tu sitwa - i z tego co widzę - cwaniactwo twt.
Jak dla mnie jest to CHORE.
Osobiście wywaliłbym możliwość i grania i brania udziału komukolwiek z twt. Tylko wtedy gracze przestaną czuć się w dupę robieni. ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to sprawa jest poważna. Z całym szacunkiem - ale tak jak pisze Krzyś, jeśli się jest niemal nieaktywnym, 0 przygód, fortów i pvp to faktycznie - gdzie jest sens wkładać 1500zł?
Co sobie ludzie pomyślą, Ci, którym zależy wygrać choć raz specjalne bronie?

Postać, która jest nieaktywna, a walczy o pasmo i jest to człowiek twt - jaki wniosek? Podbijanie sztucznie pasma, wyciąganie kasy od graczy mających jakieś nadzieje.
Ile w tym prawdy jest? A tyle że 90% ludzi to samo stwierdzi, a tylko nieliczni mogą się zaprzeć.

Jak dla mnie jest tu sitwa - i z tego co widzę - cwaniactwo twt.
Jak dla mnie jest to CHORE.
Osobiście wywaliłbym możliwość i grania i brania udziału komukolwiek z twt. Tylko wtedy gracze przestaną czuć się w dupę robieni. ::P:

akurat ja to powiedziałem, a krzyś zarzuca mi że boli mnie że ktoś inny wygrał. Dla ino nie brałem w tym udziału bo to zlewam, ale jak zauważył S, i widzę że się ze mna zgadza jest to ustawienie loterii. Dobrze że użyłeś tego słowa Pasmo bo jego mi brakowało. I nie jest tak jak ty Fusek piszesz nie jestście zwykłymi graczami. Bo my zwykli nie znamy mechanizmów jakie tam panują, od sprawdzanie ile kto ma bryłek, po kupowanie bryłek za niskie kwoty.

Jak S powiedział, członkowie TWT pownii mieć zakaz brania udziału w tego rodzaju konkursach, bo te przypadek dobitnie pokazuje że gracz który wygrał, kompletnie nie bierze aktywnego udziału w grze. A co do ciebie Krzyś- mówisz że może zacznie, wątpie bo mam info,że chviał on przerwać grę, a tu nagle wygrywa loterię. Więc sorka. Nikt normalny nie wydaje 1500 ot tak żeby mieć jakieś tamświecące bronie, chyba że dostaje Prikaz od góry. I nikt mnie nie przekona że jest inaczej sory, z całym szac. dla ciebie fusek ale nie wmówisz że ta sparawa nie cuchnie na kilometr. Wiadomo że jak ktoś wydał np 400zł na gre to zainwestuje następne, a tu nagle gość wyskakuje z twt jak filip z konopii i sobie wygrywa
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Wybaczcie że tak bez cytatów ale by się sporo rozrosło graficznie i pewnie mało kto by przebrnął...

@wujekSamotnik
Wgląd ile ma prowadzący w danej loterii jest, ale dostępny jedynie od ZS w górę. jest także reguła że nie można mieć praw administracyjnym na świecie na którym gramy aktywnie (tak jak u mnie dakota i s10 nie mogły być przypisane bo to moje główne światy). Na tych światach jesteśmy typowymi graczami, bez jakiejkolwiek ingerencji w posiadany ekwipunek, rozdane umiejki itp.

Jeżeli chodzi o kupowanie bryłek za grosze - coś takiego nie jest dostępne dla osób które są w The-West Team, mamy takie same promocje jak inni ludzie którzy grają i bardzo się z tego cieszę.

@S
Nie zgodzę się że nie możemy brać udziału w loteriach - sami nie raz ładujemy realną gotówkę jeżeli chcemy wygrać coś. Nie możemy brać udziału w żadnym z konkursów który jest robiony, czy to pod bryłki czy nawet za 100 precelków w czymś tam.
Co do wydawania bryłek przez Alex - nie jestem nią żeby powiedzieć co było kuszące, jednakże z tego co pamiętam to chyba jest jeden z jej głównych światów gry.

PS.
Cokolwiek byście nie myśleli - dla mnie sprawa jest prosta i banalna -> administrator jest graczem, bo też gra w tę grę (a gdyby nie grał to by nie mógł być adminem), dlatego też osobiście staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, przy tym nie zmieniając swojego podejścia do innych graczy, wspierając ich i pomagając w różnych sytuacjach jak to miało miejsce przed dołączeniem do TWT, jak i pewnie by było gdybym w tym zespole już nie był.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby Innogames dbało o graczy - to twt nie miałoby PRAWA brać udziału w konkursach.
Ale nie, sytuacja jest taka, że 90% graczy czuje się oszukiwana zwłaszcza, kiedy wygrywa twt na ewencie.
Ile mamy graczy? 10 tysięcy? Nie sprawdzałem ilości więc strzelam po światach jak widzę.
A ile mamy twt? będzie z 10 osób? I właśnie jeden z 10 wygrywa ewent? ::DD: Boże!

Ludzie! Ogarnijcie się, bo jesteśmy oszukiwani i nie próbujcie wmawiać graczom, że jest wszystko ok.

A ile to w Polsce naszym kraju w niejednym aspekcie ludzie byli i są oszukiwani przez porzadne instytucje?
I ja mam wierzyć twt, że działa zgodnie z zasadami?
Nie wierzę.

Kiedyś oglądałem z 10 lat temu "Lotto" na polsacie, prezenterem był taki starszy pan, była wtedy wielka kumulacja, i wtedy padły pytania na które odpowiadał:
CZY MOGĘ GRAĆ W LOTTO? NIE MOGĘ.
Słyszeliście? Odpowiedział - nie mogę grać w lotto. A niby dlaczego? jest tylko prezenterem. Nie ma szans na oszukiwanie.
Ale LOTTO dbało o opinię ludzi, by nikt nie posądził LOTTO o oszustwa.
W przeciwieństwie gdzie innogames ma w swoim szeregach Twt graczy, którzy myślą o własnych korzyściach, a nie dbają o dobro i opinię kilkudziesięciu tys ludzi, to ta garstka twt oczywiście wygrywa ewenty, psuje opinie, nerwy i odbiera zaufanie ludziom - graczom, którzy sprawiedliwie wkładają swój grosz.

Apeluję więc - nikomu nie ufać - nikomu. NI-KO-MU pif paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
@****S****

a kto cię zmusza brać udział w loteriach????? nie płacz już jak dziecko. A co do LOTTO to oni robili takie przekręty (i robią dalej), że głowa mała. Więc nietrafne porównanie.


P.S. Czy jak grając w LOTTO masz zagwarantowaną wygraną ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry