Loteria

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby Innogames dbało o graczy - to twt nie miałoby PRAWA brać udziału w konkursach.
Ale nie, sytuacja jest taka, że 90% graczy czuje się oszukiwana zwłaszcza, kiedy wygrywa twt na ewencie.
Ile mamy graczy? 10 tysięcy? Nie sprawdzałem ilości więc strzelam po światach jak widzę.
A ile mamy twt? będzie z 10 osób? I właśnie jeden z 10 wygrywa ewent? ::DD: Boże!

Ludzie! Ogarnijcie się, bo jesteśmy oszukiwani i nie próbujcie wmawiać graczom, że jest wszystko ok.

A ile to w Polsce naszym kraju w niejednym aspekcie ludzie byli i są oszukiwani przez porzadne instytucje?
I ja mam wierzyć twt, że działa zgodnie z zasadami?
Nie wierzę.

Kiedyś oglądałem z 10 lat temu "Lotto" na polsacie, prezenterem był taki starszy pan, była wtedy wielka kumulacja, i wtedy padły pytania na które odpowiadał:
CZY MOGĘ GRAĆ W LOTTO? NIE MOGĘ.
Słyszeliście? Odpowiedział - nie mogę grać w lotto. A niby dlaczego? jest tylko prezenterem. Nie ma szans na oszukiwanie.
Ale LOTTO dbało o opinię ludzi, by nikt nie posądził LOTTO o oszustwa.
W przeciwieństwie gdzie innogames ma w swoim szeregach Twt graczy, którzy myślą o własnych korzyściach, a nie dbają o dobro i opinię kilkudziesięciu tys ludzi, to ta garstka twt oczywiście wygrywa ewenty, psuje opinie, nerwy i odbiera zaufanie ludziom - graczom, którzy sprawiedliwie wkładają swój grosz.

Apeluję więc - nikomu nie ufać - nikomu. NI-KO-MU pif paf

mało tego ni tylko on nie może ale cała jego rodzina też.
To jest tak samo jak np idziesz na studia prawnicze i na roku masz osobę co ma starych prawników, albo sędziów wszytskie egzaminy przechodzi z automatu, nawet się z tym nie kryją. I co wtedy kserdel powiesz? możesz nie iść na studia prawnicze?
Widzę że S to jedyna osoba która tu rozumie powagę sytuacji, a ie próbuje tłumaczyć kogoś. Tak samo jak cie złodziej okradnie bedziesz się żalił to ci powinni odpowiedzieć: było tam nie iść

Jeszcze raz powiem wszytsko nie polega ze ta osoba wygrała, ale że wyglądało to na sztuczne nabijanie pkt. czyli : OSZUSTWO innych.
W kodeksie karnym jest to nazwane: doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem innej osoby. Loterii też się to tyczy
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
@****S****

a kto cię zmusza brać udział w loteriach????? nie płacz już jak dziecko. A co do LOTTO to oni robili takie przekręty (i robią dalej), że głowa mała. Więc nietrafne porównanie.

Najlepsza akcja z LOTTO była jak przed którymś losowaniem chyba w środę poinformowali że w sobotę wielka kumulacja ::DD: Normalnie jasnowidze.



@****S**** A ile mamy twt? będzie z 10 osób?

Będzie z 20 osób z tym że są w to wliczeni redaktorzy dziennika którzy z obsługą graczy nie maja nic wspólnego.


edit. Wujek nie przesadzaj z tym kodeksem karnym. Jak pisałem członkiem TWT jest ALex i skoro ten nick jest w strukturach teamu to raczej na jakiś inny by bryłek nie dostawała bo by to trochę śmierdziało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16834

Gość
Gość
Może dopowiem swoje 3 grosze jako członek TWT, który takowe bronie posiada na 11ś. Byłem sprytniejszy niż większość i zostałem na umierającym serwie, po to by mieć mniejsza konkurencję w walce o bronie eventowe. A mimo to władowałem sporo własnej kasy by wygrać, osiągnąć wynik na poziomie 550 w loterii wielkanocnej i zgarnąć bronie. Od tamtego czasu gram nieaktywnie, pobuduje kościół, zaloguje się po expa, bo jako student 3 roku mam już trochę obowiązków.

Gracz wydaje 1500 zł na grę, by wygrać, a gra nieaktywnie? No i co z tego? Jego konto, jego pieniądze, jego decyzje. A jak nazwiecie graczy (bo znam paru takich), którzy z supportem mają tyle wspólnego co narzekanie nań, a wygrali przynajmniej 2 loterie? Czemu do nich nie dorobicie historii o pracy na zlecenie TWT i wyciągania od graczy kasy - bo zgarniają bronie eventowe?

Support nie odnosi żadnych korzyści z Waszych bryłek, też byłem kiedyś tylko graczem, też często się nie zgadzałem z supportem. Ale zupełnie inaczej wygląda to po drugiej stronie - bo jedyne prawa jakie mamy to te, by Wam - graczom lepiej się egzystowało na serwerach Inno.

I tak jak moi koledzy wcześniej mówili, światy na których nie jesteśmy opiekunami, są zwykłymi światami dla nas. Nie mamy żadnych przywilejów, żadnych możliwości, żadnych promocji.
 
Sprytniejszy niż większość, bo wydałeś xxxx złoty na upadającą grę i na dodatek nie grasz?

Spoko, gratuluję sprytu :D :D :D
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Tak, wydałem XXXX, zamiast 5XXXX::): Dziękuję KZI.

Mam teraz możliwość migracji na inny świat, gdy wrócę do aktywniejszej gry. A TheWest upada od 3-4 lat? Upada i upada, a jednak wciąż widzę te same twarze, które o tym przypominają i ciągle grają jednak.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeszcze raz powiem wszytsko nie polega ze ta osoba wygrała, ale że wyglądało to na sztuczne nabijanie pkt. czyli : OSZUSTWO innych.
W kodeksie karnym jest to nazwane: doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia majątkiem innej osoby. Loterii też się to tyczy

Wyjaśnij zatem dokładnie, jeszcze raz jak widzisz to nabijanie pkt.
 
to moze odswieze ten temat i dodam swoje 3 grosze

Oczywiscie nie zostal zlamany regulamin, nie mozna tez zarzucac nikomu oszustwa, ale...

sprawa wyglada bardzo nieprzyjemnie, zeby wrecz nie powiedziec, ze smierdzi, kiedy loterie wygrywa czlonek TWT pamietajac o tym ze:
- twt ma tansze lub darmowe brylki jako 'zaplata' za swoja prace(ktos to zdementuje?)
- osoba ktora wygrala jest nieaktywna
- Klondike jest najmlodszym ze swiatow wiec tam posiadanie bronii daje tam najwieksza przewage(dostepnosc wielu nowych pracek, szybciej wbijany exp, latwiejsze bitwy i przygody)
- Alex wygrywajac z pewnoscia pociagnela za soba kilka osob, ktore rowniez celowaly w wygrana, do wydatku/zakupu brylek. bo chyba nikt nie powie mi, ze kazdy wydal tyle ile zaplanowal gdyz scigajac sie o wygrana oczywistym jest, ze reagujemy na dzialanie innych lub atakujemy sami az uzyskamy zadowalajaca nas przewage


Podsumowujac, to ze czlonek TWT, ktory ma dostep do tanszych lub darmowych brylek, na slabym i maloaktywnym koncie wygrywala loterie na najswiezszym swiecie musi wzbudzic podejrzenia iz TWT celowo podbijalo loterie, aby wyciagnac od graczy hajs. i nie dziwcie sie, ze graczom to smierdzi.

regulaminu nie zlamala, ale niesmak pozostal.

PS. Nie, nie zale sie gdyz nie wydalem podczas tego eventu ani jednej brylki wiec nie czuje sie pokrzywdzonym, przegranym loterii ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
to moze odswieze ten temat i dodam swoje 3 grosze

Oczywiscie nie zostal zlamany regulamin, nie mozna tez zarzucac nikomu oszustwa, ale...

sprawa wyglada bardzo nieprzyjemnie, zeby wrecz nie powiedziec, ze smierdzi, kiedy loterie wygrywa czlonek TWT pamietajac o tym ze:
- twt ma tansze lub darmowe brylki jako 'zaplata' za swoja prace(ktos to zdementuje?)
- osoba ktora wygrala jest nieaktywna
- Klondike jest najmlodszym ze swiatow wiec tam posiadanie bronii daje tam najwieksza przewage(dostepnosc wielu nowych pracek, szybciej wbijany exp, latwiejsze bitwy i przygody)
- Alex wygrywajac z pewnoscia pociagnela za soba kilka osob, ktore rowniez celowaly w wygrana, do wydatku/zakupu brylek. bo chyba nikt nie powie mi, ze kazdy wydal tyle ile zaplanowal gdyz scigajac sie o wygrana oczywistym jest, ze reagujemy na dzialanie innych lub atakujemy sami az uzyskamy zadowalajaca nas przewage


Podsumowujac, to ze czlonek TWT, ktory ma dostep do tanszych lub darmowych brylek, na slabym i maloaktywnym koncie wygrywala loterie na najswiezszym swiecie musi wzbudzic podejrzenia iz TWT celowo podbijalo loterie, aby wyciagnac od graczy hajs. i nie dziwcie sie, ze graczom to smierdzi.

regulaminu nie zlamala, ale niesmak pozostal.

PS. Nie, nie zale sie gdyz nie wydalem podczas tego eventu ani jednej brylki wiec nie czuje sie pokrzywdzonym, przegranym loterii ::DD:

no to jest to oczy mówiłem od początku, że nie chodzi o jego wygranie, ale że sztucznie nabijał jak to S nazwał serię. Czyli kilka osób chciało go dogonić i wydawało kasę.

A tak jak powiedziałem w systemie karnym nazywa się to : doprowadzenie do niekorzystanego rozporządzenia majątkiem osób 3.

Jak widać nie tylko ja mam takie podejrzenia, ale ja też mają je tacy gracze jak: S, czy KSF

a takie gadki alteir, że jak byłem graczem to było tak , ajak przeszedłem to wygląda inaczej. Jakoś dziwne ale wszystcy po przejściu do twt macie takie same gadki.
po porstu przechodicie jakby do jakiejś magicznej krainy gdzie się okazuje że twt działa jak idealnie naoliwiony mechanizm, a tyumi złymi jesteśmy My-gracze, bo ciągle psioczymy i czegoś chcemy.

co do wygranej członka twt mogę to porównacie do tego, jakby na stanowisko dyrektora bank startowało 1000 os, ale wygrała je osoba która jest synkiem prezia. Oczywiście jedni powiedzą że uczciwie wygrał, ale 90% będzię wiedziała jak wyglada prawda ale mało kto się umie odezwać

poza tym nie jest to przejrzyste, zrobili byście normalną loterię, ale wy nie wolici kręcić, i sorka ale powiem to ale w wasze słowo nie daję wiary. Tak jak mówiłem, nawłaczaliście sobie jakich promocji i nabraliście bryłek tak jak na becie że zamiast 5k brył za te same dostaje się 15k.

róbcie to uczciwie, a nie kręćcie, zupełnie jak polski rząd woli okradać obywateli. Wstyd mi za was poważnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16834

Gość
Gość
@up

Widzisz, Ty gadasz o moich gadkach, a ja mogę o Twoich:

nawłaczaliście sobie jakich promocji i nabraliście bryłek tak jak na becie że zamiast 5k brył za te same dostaje się 15k

Gdzie wmówiłeś coś sobie i stoisz przy tym. Nikt nie przeczy KsF, że dostajemy wynagrodzenie - o czym Fusek wspomniał. Ale na niektórych światach i ponad roczna praca w TWT nie zapewni wygranej w loterii. Zgadzam się - pomoże. Naciągając możecie mieć pretensje do wszystkich tych, którzy loterie wygrali. Bo mają dobrze płatną pracę na poziomie 8000+(tacy ludzie też są wysłani przez Inno do sztucznego pushowania?). Co im daje wystarczające środki do zakupu bryłek. Kupią 10X więcej bryłek, bo pracują z wyższym wykształceniem, a uczniowie nie mają jeszcze takich możliwości i nie wygrają loterii.

Naprawdę nikogo nie bronię, nikogo nie oskarżam. Rozumiem, że wygrana przez nieaktywne konto członka TWT może budzić wiele kontrowersji, ale postarajcie się tak jak ja - patrzeć na sytuacje choć trochę bardziej obiektywnie.

Odróżnijcie TWT, od zespołu Inno. My dbamy o polski projekt, staramy się zapewnić Wam - graczom - najlepsze warunki do gry. Jedyną korzyścią jaką odnosimy za Wasze bryłki jest to, że wszyscy możemy grać na serwerach za darmo, bo te bryłki je utrzymują.

Porównajcie sobie to do koncertu, czy imprezy masowej. Inno jest organizatorem, Team jest wolontariatem. My dbamy o Was i jesteśmy do Waszej dyspozycji, Inno udostępnia Wam zabawę i pobiera za to opłaty.
 
a ja bym znalazł inne rozwiązanie : Totalny zakaz dla członków TWT startowania w evencie a przynjmniej brak mozliwosci podjecia walki o nagrody.
I takie coś powinno być gra członek TWT np na s1 to ma zakaz brania udzialu w loteri na s1 i na wszystkich swiatach na jakich gra nie zaleznie czy ma ten sam nick czy nie , wy macie pilnować gry a nie robić gracza jakieś nie jasnosci .

i dodam że nie można zjeść ciastka i mieć ciastka a członkowie TWT tak robili robią i będą robić , dopóki nie dostaną zakazu
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok dostajemy bryłki za to, że wykonujemy pracę w ramach TWT. Przez to, iż dostajemy te bryłki mamy mieć zakaz?

Ok to ja powiem tak...

By były równe szansę chciałbym by limit brył kupowanych przez graczy wynosił 500 na miesiąc. Czemu? By ludzie bogatsi nie mieli przewagi nad innymi. I tak wiem, że ten pomysł nie przejdzie, jednakże zasada jest ta sama. Wg Was mamy olbrzymią przewagę, ale nie widzicie, że osoby "wyżej postawione" mają jeszcze lepiej. Chodzicie do pracy, zarabiacie prawda? My też mamy swoje obowiązki, nie nazwę tego wolontariatem, bo coś za to dostaję, więc chyba mam prawo wykorzystać to jak chcę, czyż nie?

Jestem w TWT i od razu mam mieć zakaz? Też jestem graczem. A jak przedstawiłem to w tym temacie... jeśli szedłbym najbardziej ekonomiczną drogą w loterii wydając to co dostaję nie uzbierałbym 100 pkt. A wiem że była kiedyś "walka" o bronie loteryjne gdzie dwóch graczy miało po ponad 1k pkt w loterii. Dalej idąc ostatnia loteria na huronie. Tu sprostuję moją wypowiedź. Zwycięzca nie miał ponad 700, tylko z pewnością ponad 500. I jak miałbym z nimi wygrać tymi bryłkami które dostaję jako Pomocna Dłoń? Żeby wygrać musiałbym wtłoczyć sporo swojego hajsu, żeby przynajmniej nawiązać jakąkolwiek walkę z liderem, a Wy uważacie, że bez problemu z tych brył wygramy loterie.

Więc tak: osoba bardziej zamożna ma przewagę nad tymi mniej zamożnymi, to nie podlega żadnej dyskusji. Udało jej się w życiu, zarabia, wydaję na co chce. Ale zapracowała na to (no dobra niektórzy mają bogatych rodziców itd. ale to nie o to chodzi). My również wykonujemy swoje zadania, tak jak i wy w pracy, i też coś za to dostajemy. Czy to jest wg was niesprawiedliwe? Niemoralne? To może niech pensje wszystkich pracowników zostaną zrównane do najniższej krajowej? Tutaj rzucam sarkazmem, ale to można wyciągnąć z waszych wypowiedzi.

I to nie jest ani hejt na graczy, ani atak na Was, ani nic poza tym. Po prostu przedstawiłem Wam jak ja to widzę po Waszych wypowiedziach.


Też jako gracze chcemy pograć na serwerach gdzie nie mamy statusu GM'a. Czy to jest grzech? Jestem graczem, chciałbym zdobywać jak najlepszy sprzęt by być jeszcze lepszym, ale wg Was nie mogę, bo jestem w strukturach Teamu. Czy to złe że jako gracz, nie jako Pomocna Dłoń, bo na huronie statusu mistrza gry nie mam, chcę coś lepszego? Zarabiacie, wydajecie na co chcecie. Inni dostają jakiś hajs za zlecenia "na lewo" (nie mówcie, że tak nie jest), a my "dorabiamy" (chyba mogę to tak nazwać) pracując w TWT. Wydajemy na to co chcemy. I tymi tylko bryłami nie wygramy loterii. Taka jest prawda. I czy my mamy nad wami jakąś przewagę? Tak, zgadzam się z Wami, ale ludzie którzy zarabiają po 10 tys. zł miesięcznie nie mają nad zwykłym Kowalskim co ma średnią krajową, przewagi?

Wykorzystuję swoją wiedzę by pomóc graczom, którzy nie wiedzą. Robiłem to tylko na jednym serwerze, teraz robię to na sześciu, co jest czasami kłopotliwe i czasochłonne niż robienie tego tylko na huronie. To była przyczyna, tego że jestem teraz w TWT. Dostaję bryłki? Tak, dostaję. TWT to też jakaś forma pracy (tak jak np. roznoszenie ulotek, składanie długopisów, robienie ankiet) i bryłki to zapłata za nią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
A ile tych bryłek dostajesz miesięcznie? Pisząc o 100 pkt. może miałeś na myśli 25 losów za 800 bryłek. Jeszcze tak niedawno pisałeś, że na bryłkach ci nie zależy, a jesteś w stanie zrzec się tej formy zapłaty za pracę?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kyniu, napisałem najbardziej ekonomicznie, w sensie ilości pkt przyznawanych za "los" czy 800 brył= 4 pkt jest ekonomiczniejsze niż 25 brył=2pkt?

Czy jestem w stanie się zrzec?
Odpowiedź na pytanie: I tak i nie, ale odpowiedz mi: Czy Ty zrzekłbyś się pensji w pracy?
Może nie tyle zrzec co bardziej przeznaczyć te bryłki dla graczy, a nie dla mnie.

Dodam, żeby nie było: ten przydługi post to jest moje stanowisko w tej sprawie jako gracza, nie jako członka TWT. Nie jest on wyrazem myśli jakiegokolwiek członka The West Team, to tylko moje spojrzenie na całą sytuację.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiedź na pytanie: I tak i nie, ale odpowiedz mi: Czy Ty zrzekłbyś się pensji w pracy?

praca a gra to dwie odmienne rzeczy. Pracujesz bo musisz utrzymać rodzinę, zapłacić rachunki itp. itd.

Praca w TWT i gra w Westa to zabawa, tego nie musisz robić.

Więc Fusek Twoje porównanie jest nietrafne.

Pamiętasz jak CI pisałem, iż zmienisz swoje zdanie co do TWT?? Pisałeś, że nie a z dnia na dzień Twoje zdanie się zmienia co raz bardziej. Nie bierz obie tego do serca, to tylko moja opinia.
Bo obaj wiemy, że musisz pisać tak jakie maja standardy w INNO.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie zmienia się moje zdanie, co to to nie. jest to moja samodzielna opinia, nikogo bronić nie będę, ale wg mnie każdy kto chce niech próbuje wygrać bronie loteryjne. Poza tym bronić ludzi nie lubię, bo każdy może się bronić sam. Chyba, że jest to mi bardzo bliska osoba.

Pytanie do Ciebie kserdel: Czy to jest ok, że ktoś zarabia 10 tys i może wydać połowę sumy na loterię, a taki szary kowalski nie może, a chciałby wygrać? Z pewnością tak
Skonfrontujmy to z:
Ale jak jest osoba z TWT która ma za swoją dorywcze zajęcie (tak to już określę, by nie denerwować słowem: praca) dostaje jakieś wynagrodzenie to nie może wygrać loterii bo nie i już?

Zdanie się moje nie zmienia, ale masz rację, czasami nie mogę o czymś wspomnieć, co dotyczy np. gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Chciałem abyś podał ile bryłek dostajesz miesięcznie?

Skoro porównujesz obowiązki członka TwT do zwykłej pracy to nie zapominaj, że są ludzie, którzy faktycznie pracują charytatywnie. Skoro nie zależy ci na bryłkach to czemu jednoznacznie nie odpowiesz na pytanie?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niestety, choćbym chciał, tej informacji nie mogę udzielić.
Pracują charytatywnie, z całą pewnością takie osoby są, tylko czy część (nie wszyscy) z nich nie korzysta w jakiejkolwiek formie na tym? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28536

Gość
Gość
Niestety, choćbym chciał, tej informacji nie mogę udzielić.
Pracują charytatywnie, z całą pewnością takie osoby są, tylko czy część (nie wszyscy) z nich nie korzysta w jakiejkolwiek formie na tym? ;)

Sugerujesz, że np. w hospicjum charytatywnie pomaga się chorym dla własnej korzyści, ratownicy jadą pomagać po kataklizmach aby na tym zarobić? Nie mi dane jest oceniać, ale dziwne jest to, że jedni dostają bryłki (może nawet coś jeszcze) za uczciwą pracę na rzecz naszej społeczności, a inni za lenistwo (np. WikiTW).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Chodzi Ci o taką akcję charytatywną, to się z tobą w pełni zgadzam, choć szczerze powiedziawszy ratownicy to już lepiej profesjonaliści niż laicy, bo "zieloni" mogą więcej zaszkodzić niż pomóc.
Dlatego napisałem część, a nie wszyscy.
Mi bardziej chodzi o te nasze "światowe gwiazdki" które niby jeżdżą do Afryki, Azji, w miejsca kataklizmu itd. i robią to pod publikę, czasami dając jakiś hajs itp. W moim mniemaniu większość z nich (proszę zapamiętać ten zwrot) robi to żeby było o nich głośno.

Co do pracy innych w TWT. Szczerze? Ani za bardzo nie czytam dziennika, a Wiki wchodzę równie rzadko. Czemu? Bo z wiki informacje mam w głowie, jedynie z ticketami o pojedynkach to niekiedy mam problem i sobie sprawdzam na wiki. I tyle. Nie mam niestety czasu by oprócz ogarniania ticketów i forum (nie jest to mój obowiązek, ale obiecałem sobie że będę zaglądał) chodzenia na uczelnie, nauki, rozwijania pasji, znaleźć jeszcze czas na coś innego, też muszę czasami pospać. Uwaga dzisiaj udało mi sie pierwszy raz od miesiąca bodajże pospać więcej niż 5h (spałem 6h) ;)
 
kolorowi, nie rozumiecie jednej rzeczy, albo udajecie ze tego nie widzicie

1) nie chodzi o to, ze czlonek TWT wygrywa loterie na swoim glownym swiecie, gdzie widywany jest regularnie, ma wysoki lub 150 lvl, walczy w bitwach czy przygodach, to mi w zaden sposob nie przeszkadza

2) chodzi o to, ze czlonek TWT, wygrywa loterie na nieaktywnej postaci, na takiej na ktorej nie gra wcale lub malo. a jesli dodamy do tego, ze swiat jest nowy i duzo osob chce tam zdobyc wygrana, ktora daje spora przewage, to oznacza ze sporo osob chcialo pobrylkowac, aby wygrac. natomiast czlonek TWT majacy dostep do tanszych lub darmowych brylek(jako forma zaplaty za prace), ktory wygrywa wlasnie na takim koncie loterie smierdzi na kilometr checia podbicia punktow, co za tym idzie sklonienia innych osob, ktore braly udzial w wyscigu do wygranej zakupu i wydania brylek

co jest nie fair bo Wy macie brylki tansze lub darmowe, a inni gracze placa za nie z wlasnej kieszeni. to tak jakbys bral udzial w loterii, zalicytowla cos za 100 funtow, a przyszedl by ktos inny, przebil to oferujac 110 złotych i wygrał loterie. widac dysonans?


problem nie jest w tym, ze wygral czlonek TWT ale ze wygral na koncie na ktorym praktycznie nie gra. co smierdzi checia sprowokowania innych uczestnikow wyscigu aby brylkowali dalej


przeciez to nie jest pierwsza osoba z TWT, ktora wygrala loterie. Ba, nawet ta sama Alex wygrala jedna z loterii na jica, i czy ktos wtedy podnosil larum? nie, bo grala tam codziennie, miala lvl w top100 jak nie wyzej, byla jednym z najwiekszych koksow serwera. wszystko pasowalo.

powaznie nie zauwazacie co tu jest nie tak czy tylko udajecie bo ktos Wam kaze tego nie widziec?
 
Status
Zamknięty.
Do góry