Loteria

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się chciałem zapytać, czy według was? a szczególnie według administracji nie jest amoralne to że loterię wygrywa członek teamu twt?

Bo na jednym ze światów takowa osoba wygrała ostatnią loterię. Zeby było najśmieszniejsze jest to osoba kompletnie nie aktywna, która chciał kończyć grę, na forty nie chodzi, na przygodach nie gra, siedzi tylko w mieście i buduje kościół. Nazwy nie będę podawał bo każdy może sprawdzić.

I nie chodzi mi nawet o to że już wygrał, ale o to że wygląda to na próbę wyciągania od ludzi kasy, bo jak wiadomo na loterii kilka osób się zawsze ściga, tylko mi nikt nie wmówi że gość sobie włazi gra na lotce wydaje jakieś 1500zł dla zabawy bo mu się nudzi.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Podaj nick bo przecież nie każdy orientuje sie w sytuacji na kazdym swiecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
gośc z klona: magichna parufka
gość wygral lotkę i od 14 dni siedzi z 79lvl, kto mi powie że to nie ustawka?
Mam kumple co zna go lepiej i tamten mu mówił że kończy grę bo świat jest nudny, więc kończy grę ale wygrywa loterię. Chociaż jak mówię nie chodzi o wygranie, ale o to że poewnie w wyścigu z nim były 3-4 os które kupiły bryłki

a sorka ja nie znam zasad na jakich supp. sobie kupuje bryłki, może mają 1 bryłka 1 grosz, nie wiadomo jakimi narzedziami dysponują
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
gośc z klona: magichna parufka
gość wygral lotkę i od 14 dni siedzi z 79lvl, kto mi powie że to nie ustawka?
Mam kumple co zna go lepiej i tamten mu mówił że kończy grę bo świat jest nudny, więc kończy grę ale wygrywa loterię. Chociaż jak mówię nie chodzi o wygranie, ale o to że poewnie w wyścigu z nim były 3-4 os które kupiły bryłki

a sorka ja nie znam zasad na jakich supp. sobie kupuje bryłki, może mają 1 bryłka 1 grosz, nie wiadomo jakimi narzedziami dysponują

Ale niby który członek TWT kryje się pod tym nickiem ?
 
w innej grze bylem moderatorem forum, wyplata za ta prace była w postaci kuponów na tamtejsze "bryłki", ale zastrzeżeń ze nie można za te "bryłki" czy co tam było wygrywać nie było, nie wiem jak to jest tu, ale pewnie podobnie, gorzej jak to jest nieaktywny członek TWT, ale może nazbierał sobie tych bryłek wczesniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ok, ale nawet jak nieaktywny i gra na innyc światach też to raczej nie wygrywa się tam gdzie się nie bierze udziału w grze.

tak jak powiedziałem kit że on wygrał, tylko że za tym że załóżmy wydał te 1500zł, za nim poszły 3 inne osoby co myslały wygrać i też wydały po 1000zł i to już nie jest uczciwe.

bo inna sprawa jak wygrywa osoba aktywna, albo co widać że coś tam robi, a tu jednak niesmak pozostaje
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Trochę to dziwne.
Tutaj awans Alex

https://forum.the-west.pl/showpost.php?p=522030&postcount=11

Tutaj struktura teamu

https://forum.the-west.pl/showpost.php?p=491922&postcount=1

i nigdzie jej nie widać.

Na światach pojawia się na czacie na 30 sec i znika. Taka amba fatima była i ni ma.


Ps. Jeszcze jedno , jeśli członek TWT dostaje bryłki to na konto o nicku AlexFTB powinna dostawać. A te co tu podałeś to jakieś dziwne jest . Być może ona gra na świecie na którym nie mogłaby grać Alex , a co równałoby się złamaniu regulaminu.

Jesteś pewny że to jej konto wujek ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tak

nawet sam to pisze w opisie, zreszta mam kilku ludzi w mieście co go znają i sami mi mówili że wygrał członek TWT.

ja nie wiem jak to działa, ale mówię osoba ta jest kompletnie nieaktywna, zero fortów, zero przygód, tylko siedzi i buduje kościół, więc po co wygrywać loterię? albo raczej jaki to miało cel?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
tak

nawet sam to pisze w opisie, zreszta mam kilku ludzi w mieście co go znają i sami mi mówili że wygrał członek TWT.

ja nie wiem jak to działa, ale mówię osoba ta jest kompletnie nieaktywna, zero fortów, zero przygód, tylko siedzi i buduje kościół, więc po co wygrywać loterię? albo raczej jaki to miało cel?

Alex to kobieta przynajmniej tak ze spotkania z Etriel by wynikało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok, nie czepiajmy się juz tu szczegółów ;) w sprawie nie o to chodzi

bo zaraz będzie jak z taśmami sikorskiego, nieważne co na nich jest, ale ważne kto je nagrał i że były nielegalne
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj czepiacie się ::DD:::DD: u mnie na Ari wygrał kolo a po 5 godzinach ban za multi wyrwał ::DD:::DD:::DD:::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol

ok ale wyrwał, ale ty byś się nie wnerwił jakbys przegrał z członkie twt?
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiesz że nie o to chodzi, po prostu to co się stało jest mocno kontrowersyjne i wtym jest problem
 

DeletedUser

Gość
Gość
kontrowersyjne owszem, ale niestety zgodne z regulaminem i tu zwykły gracz nie ma szansy z kolorowym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no jasne, ale chciałem tylko nakreślić jakie tu jaja się odwalają. że takie lotki to szkoda hajsu, bo twt sztucznie zawyża pkt żeby ludzie wydawali więcej kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja skwituję to jednym....jeszcze się ludki nie nauczyliście aby nie wydawać bryłek ? Wydajecie na loterie to macie. A potem płacze o włączenie migracji. Sami doprowadzacie do tego, iż świat jest rentowny:!::!::!:

pozdrawiam.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak jak pisałem bryłki zapewne dostaje na konto o nicku AlexFTB , bo to ten nick jest w TWT. Na tamtym może mieć bryłki zakupione samemu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chcesz powiedzieć że gośc wydał tak sobie 1500zł na nieaktywne konto?

kserdel ale ja nie mówię o martwym świecie, ale o najnowszym
 
Status
Zamknięty.
Do góry