Loteria

  • Rozpoczynający wątek wujekSamotnik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ok
Po pierwsze KsF nie wiesz jednej rzeczy... otóż to konto które jest w posiadaniu Alex nie dostaje żadnych darmowych brył. To konto AlexFTB je dostaje a nie to drugie. Dodatkowo nie mamy dostępu do tańszych brył, sądzisz że IG by na takie coś pozwoliło? ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Chodzi Ci o taką akcję charytatywną, to się z tobą w pełni zgadzam, choć szczerze powiedziawszy ratownicy to już lepiej profesjonaliści niż laicy, bo "zieloni" mogą więcej zaszkodzić niż pomóc.
Dlatego napisałem część, a nie wszyscy.
Mi bardziej chodzi o te nasze "światowe gwiazdki" które niby jeżdżą do Afryki, Azji, w miejsca kataklizmu itd. i robią to pod publikę, czasami dając jakiś hajs itp. W moim mniemaniu większość z nich (proszę zapamiętać ten zwrot) robi to żeby było o nich głośno.

Co do pracy innych w TWT. Szczerze? Ani za bardzo nie czytam dziennika, a Wiki wchodzę równie rzadko. Czemu? Bo z wiki informacje mam w głowie, jedynie z ticketami o pojedynkach to niekiedy mam problem i sobie sprawdzam na wiki. I tyle. Nie mam niestety czasu by oprócz ogarniania ticketów i forum (nie jest to mój obowiązek, ale obiecałem sobie że będę zaglądał) chodzenia na uczelnie, nauki, rozwijania pasji, znaleźć jeszcze czas na coś innego, też muszę czasami pospać. Uwaga dzisiaj udało mi sie pierwszy raz od miesiąca bodajże pospać więcej niż 5h (spałem 6h) ;)

Ja tu nie piszę o doświadczonych graczach. Wyobraź sobie, że mamy jakiegoś nowego gracza w TW i jest takie zadanie, które odsyła nas do Wiki. Normalnie to taki gracz chce się tam czegoś dowiedzieć o grze, zasadach rozgrywki itp. Niestety znajduje się tam "cała masa" nieprawdziwych informacji, lub takich z błędami. I jak w takich warunkach można znaleźć prawdziwe informacje.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Ja tu nie piszę o doświadczonych graczach. Wyobraź sobie, że mamy jakiegoś nowego gracza w TW i jest takie zadanie, które odsyła nas do Wiki. Normalnie to taki gracz chce się tam czegoś dowiedzieć o grze, zasadach rozgrywki itp. Niestety znajduje się tam "cała masa" nieprawdziwych informacji, lub takich z błędami. I jak w takich warunkach można znaleźć prawdziwe informacje.

Tak odskakując od tematu całej rozmowy, ja ze swojej strony mogę Cię zapewnić że powoli ale systematycznie Wiki jest modernizowane i jak możesz to nie pisz że jesteśmy nierobami czy podobnie, bo to nie jest miłe dla wszystkich zaangażowanych w projekt.

Co do tej loterii -> Kurcze, tych bryłek jest na premki, żeby wygrać trzeba odkładać ostro przez rok jak nie więcej i tak dorzucać od siebie. A mimo tych plotek nic za darmo w sklepach nie ma, znizek jak już pisałem w tym temacie tez nie mamy (tylko bryłki przypisane do jednego konta).
 
Ok
Po pierwsze KsF nie wiesz jednej rzeczy... otóż to konto które jest w posiadaniu Alex nie dostaje żadnych darmowych brył. To konto AlexFTB je dostaje a nie to drugie. Dodatkowo nie mamy dostępu do tańszych brył, sądzisz że IG by na takie coś pozwoliło? ;)

to wszystko nie jest tak istotne bo: czlonek TWT wygrywa na nieaktywnym koncie loterie.

pytanie: po co?
odpowiedz: aby podciagnac innych z brylkowaniem ku chwale i zyskom inno!

to smierdzi i czy tak bylo czy nie bylo niczego nie zmieni, duza czesc graczy uwaza ze to był walek i tyle


tak na logike: jak mam zbedne kilka tysiecy(czy nawet tysiac) PLN to sobie cos kupuje, komus z mojej rodziny, znajomych a nawet wspieram fundacje charytatywna ale... NIE WYDAJE ICH NA POSTAC W GRZE NA KTOREJ NIE GRAM

nie dziw sie ze, ze graczom to smierdzi bo to CUCHNIE NA KILOMETR
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale były tez zarzuty że dostajemy nie wiadomo ile brył, że wydajemy je by z wami wygrac w loterii byście wy mogli kupować masę brył by IG interes rozkręcało. Takie padały tutaj zarzuty.

No cóż, nie znam powodów dla których Alex grała o wygraną w loterii na swoim innym koncie. Jedni mogą sądzić tak, drudzy siak, a powodów jej postępowania jak nie znamy tak nie znamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to wszystko nie jest tak istotne bo: czlonek TWT wygrywa na nieaktywnym koncie loterie.

pytanie: po co?
odpowiedz: aby podciagnac innych z brylkowaniem ku chwale i zyskom inno!

to smierdzi i czy tak bylo czy nie bylo niczego nie zmieni, duza czesc graczy uwaza ze to był walek i tyle


tak na logike: jak mam zbedne kilka tysiecy(czy nawet tysiac) PLN to sobie cos kupuje, komus z mojej rodziny, znajomych a nawet wspieram fundacje charytatywna ale... NIE WYDAJE ICH NA POSTAC W GRZE NA KTOREJ NIE GRAM

nie dziw sie ze, ze graczom to smierdzi bo to CUCHNIE NA KILOMETR

KSF, oni tego nie kumają, to jest ta sama gadka kiedy były podsłuchy, nie ważne co jest na taśmach, ale że zostali nielegalnie podsłuchiwani.

więc fusek nie wciskaj kitu dobra. bo nie będzięsz ludzią ściemniał że czlowiek co nie gra nagle włazi sobie i wtdaje 1500zł. Nie ważne ile zarabia, nie kumacie że oszukaliście graczy? naciągając ich? jestem ciekaw czy na niemieckich serwerach też takie numery sie odwalają.

Po prostu już nie wiecie jak kręcić. Nie jesteści uczciwi, i według mnie ludzie powinni kompletnie zbojkotować takie loterie, dokładnie jest pokazany mechanizm działania, czyli nie wydasz mniej niż 1500 to nie wygrasz, najlepiej żeby to było z 20 os co da po 1500, a jak się nie kręci to wysyłamy członka twt żeby popodciągał.

Sorka ale żeście narobili, poważnie tyle smrodu że wychodzą wasze numery
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
KSF, oni tego nie kumają, to jest ta sama gadka kiedy były podsłuchy, nie ważne co jest na taśmach, ale że zostali nielegalnie podsłuchiwani.

więc fusek nie wciskaj kitu dobra. bo nie będzięsz ludzią ściemniał że czlowiek co nie gra nagle włazi sobie i wtdaje 1500zł. Nie ważne ile zarabia, nie kumacie że oszukaliście graczy? naciągając ich? jestem ciekaw czy na niemieckich serwerach też takie numery sie odwalają.

Po prostu już nie wiecie jak kręcić. Nie jesteści uczciwi, i według mnie ludzie powinni kompletnie zbojkotować takie loterie, dokładnie jest pokazany mechanizm działania, czyli nie wydasz mniej niż 1500 to nie wygrasz, najlepiej żeby to było z 20 os co da po 1500, a jak się nie kręci to wysyłamy członka twt żeby popodciągał.

Sorka ale żeście narobili, poważnie tyle smrodu że wychodzą wasze numery

Ale Alex musiała wydać bryłki kupione za swoje pieniądze, a nie te, które dostała od TwT. Kupiła to ma ::)):
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
KSF, oni tego nie kumają, to jest ta sama gadka kiedy były podsłuchy, nie ważne co jest na taśmach, ale że zostali nielegalnie podsłuchiwani.

więc fusek nie wciskaj kitu dobra. bo nie będzięsz ludzią ściemniał że czlowiek co nie gra nagle włazi sobie i wtdaje 1500zł. Nie ważne ile zarabia, nie kumacie że oszukaliście graczy? naciągając ich? jestem ciekaw czy na niemieckich serwerach też takie numery sie odwalają.

Po prostu już nie wiecie jak kręcić. Nie jesteści uczciwi, i według mnie ludzie powinni kompletnie zbojkotować takie loterie, dokładnie jest pokazany mechanizm działania, czyli nie wydasz mniej niż 1500 to nie wygrasz, najlepiej żeby to było z 20 os co da po 1500, a jak się nie kręci to wysyłamy członka twt żeby popodciągał.

Sorka ale żeście narobili, poważnie tyle smrodu że wychodzą wasze numery

Powtórzę raz jeszcze: Z wiarygodnego źródła wiem, że Alex otrzymuje Bryłki na swoje konto AlexFTB, nie na to drugie... Zatem by wygrać loterię wydała tylko zarobione przez siebie pieniądze, nie dostała żadnych darmowych bryłek prócz tych które dostaje każdy gracz za dzienną aktywność.
Czy coś jeszcze jest niejasnego? Napisz gdzie trzeba a może otrzymasz o tym informację jeśli mi nie wierzysz. Nie muszę tutaj pisać, jak wspomniałem to Alex powinna tutaj się wypowiedzieć, nie ja. Piszę to co wiem, to co staram się dowiedzieć, jeśli nie uznajecie tego za prawdę, wasza sprawa, nie chciałem by tutaj zrobiła się burza, to był jedyny powód, ale nie będę tutaj pisał jeśli wmawiacie mi tutaj że: kręcę, ściemniam itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ta? a udowodnij to? bo slowo twt dla mnie tyle znaczy co ta sytuacja

nikt mi nie wmuwi że człowiek na aktywnym koncie wydaje sobie z d... 1500zł, to trzeba się spytać Paddego czy też nie będzię na klonie wygrywał kolejne lotki, albo może cobra? ludzie bedą sobie na jagodziarskich kontach lotki wygrywać, weź się nie ośmieszaj dobra
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zatem napisz do kogo trzeba, napisałem:
Napisz gdzie trzeba a może otrzymasz o tym informację jeśli mi nie wierzysz.
Widać że w złości nie czytasz dokładnie. Napisz, a może Ci ta osoba odpowie.
Ośmieszać? Nie ja się nie ośmieszam, piszę co wiem, a Ty uważasz że kłamię i kręcę.
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
Jak tylko na pani dostała się do supportu, głośno protestowałem. Teraz widać że miałem racje.Mogła tam wsadzić swój zad, tylko dlatego że dużo bryłkuje.

Czytając ten temat widze, że etriel podlizuje się innogames ze niby w polsce ludzie kupują bryły i loterie dają spore profity. A tak naprawde płaci supportowi za robotę za którą to oni powinni płacić albo bardziej się starać i daje "wygrywać" eventy TWT aby zwykli gracze ładowali hajs.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaki my mamy wspaniały support, dofinansowuje z własnej kieszeni biedne inno, istna orkiestra świąteczne pomocy, są w to tak zaangażowani że robią to nawet z jagodziarskich kont. Inno jest dumne że ma takich pracowników , szkoda tylko że ci pracownicy w taką gierkę wciągają nieświadomych graczy naciągając ich. Jak chcecie się tak bawić to ubuliczniajcie kto jest na jakim miejscu i wtedy będzię wiadomo że jak członek twt bierze udział to trzeba sobie odpuścić loterię bo to oznacza machlojki i wyciąganie kasy.
 
ja jestem za tym aby członkowie TWT mieli zakaz brania udzialu w loteriach/eventach nawet jeśli nie opiekują się jakimś światem.

Zaraz zacznie się gadka bo członkowie to też ludzie , owszem ale robi się syf a wy chcecie zjeść ciastko i mieć ciastko a tak się nie da.

i prosta zasada rusza loteria ? Członek TWT jest 1 i nie dostaje nagrody bo nagroda wtedy powinna przejsc na 2 osobe w loterii chyba ze to tez ekipa TWT to na 3 i tak do momentu az nie trafi sie w topce inna osoba niz czlonek TWT i po krzyku ;)

a czlonkowie TWT jak chcą wygrywać nagrody to zapraszam na BETE tam się może cie wykazać ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
to prawda, w dodaku nie wiadomo jakimi mechanizmami dysponują, wystrczy że widzą ile btyłek ma poszczególny gracz. Plu pies wie czy ciągle jako członkowie twt nie mają promocji jak na becie czyli +200%, oczywiście zaraz jeden z drugim się odezwie że nie mają, tylko że to są tylko słowa, a zycie pokazuje swoje. Bo nikt mi nie wmówi że człowiek włazi tam gdzie nie gra i wywala sobie 1500zł. To rozumiem że też łazi po ulicy i też rzuca banknotami?

staracie się robić wałki kosztem graczy

dodam tylko że gdyby sprawa nie została nagłośniona to by nikt o niczym nie wiedział, a Bóg jeden wie czy na innych światach też tak nie działali podbijając ranking.

I jeszcze jedno członek TWT to nie jest w 1 kolejności gracz, tak samo jak policjant nie jest w 1 kolejności obywatelem, a służbą mundurową i jego zadaniem jest słuzenie obuwatelowi. Tak samo waszym obowiązkiem jest służenie graczom, a nie zerownie na nich
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16834

Gość
Gość
Nie mamy obowiązku podawać Wam żadnych informacji o wewnętrznym życiu TWT, co więcej, nie mamy nawet prawa. Tylko skończ Samotnik z chorymi zarzutami, czego to my nie możemy robić z bryłkami i jak nie kantujemy. Kilka razy było mówione, tam, gdzie jesteśmy adminami, nie mamy żadnych praw, nie możemy na żadne statystyki patrzeć. Co więcej, nie mamy dostępu by widzieć kto ile ma punktów, jedynie na końcu i to tylko CM pokazuje się kto wygrał (komuś nagrodę musi CM przydzielić). Tak samo z bryłkami. Gdybym czas jaki spędzam jako admin poświęcił na roznoszenie ulotek za bezcen - zarobiłbym przez miesiąc grubo kilka razy więcej niż dostajemy. Bo bryłki dla nas są przewidziane na podstawowe premium, a nie na uczestnictwo w loteriach.

Przez 4 strony piszesz ciągle o jednym i tym samym, powtarzając się co wiadomość. Ponarzekać, przeczytać wyjaśnienie - zignorować, kontynuować narzekanie.

Rozumiem, że niski nieaktywny lvl wywołuje u Was kontrowersje - bo jest to członek TWT. Ale on nie dostaje bryłek, nie ma żadnych ulg i promocji i to tylko i wyłącznie osobista decyzja człowieka na co wydaje swoje pieniądze.

Selux, dlaczego działając jako 'wolontariat' i otrzymując wynagrodzenie wirtualne w grze mam nie korzystać z tego w taki sposób, jaki chce? Zabronisz pracownikowi Samsunga kupno nowego Galaxy S6 Edge +? Przecież on zarabia REALNE pieniądze na sprzedaży telefonów, posiada Galaxy S6 sprawne (nowy telefon jakby nie patrzeć). Po co mu kolejny, przecież to jest podejrzane.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wujek
Nie mamy promocji na bryłki! Pisałem o tym nieraz Alteir też, sądzisz że kłamiemy?
Nie, nie widzę ile bryłek macie na koncie, nie wiem czy ktokolwiek z TWT to widzi (nie wiem nawet czy CM to wie)
Sprawa nie została nagłośniona? Ja nawet o tym nie wiedziałem dopóki nie zaczęła się tutaj o to burza.

Chcecie wiedzieć co mi się zmieniło w grze, podkreślam w grze, jak wchodzę na serwer gdzie jestem GM'em?
Mam niebieski nick na czacie z dodatkiem [GM] a moja postać ma status mistrza gry. Nic poza tym się nie zmieniło, do niczego nowego w grze nie mam dostępu.
Poza grą jestem odpowiedzialny za odpowiadanie na tickety z 5 serwerów. I tyle. Nic innego nowego nie mam.
Mogę wam nawet screena z takiej arizony pokazać skoro nie wierzycie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Drużyna Twt - ma już z góry ustalone dodatkowe profity.
Nie powinna więc brać udziału w żadnych LOTERIACH PASMOWYCH.
Po co się tam pchacie? Nikt nie patrzy na was jak na graczy. Już nie.

Człowiek, który nieaktywnie wygrywa pasmo - patrząc jak was mało jest w drużynie Twt, wiedząc, że macie korzyści dodatkowe z bryłkami i to, że polityka innogames każe wam milczeć ile dostajecie - mówi bezapelacyjnie samo za siebie - że nie należy twt UFAĆ. pif paf

Twt wyszło na naciągaczy, tak to odebrali gracze.
Jestem całkowicie przeciwny by Twt miało dostęp do loterii.

Skoro innogames każe wam milczeć ile bryłek dostajecie za usługi pilnowania multi kont, udzielania odpowiedzi, pilnowania spójnosci danych, podpierdzielania kogoś czy może zabawa w beznadziejne banowanie nawet na czas ewentu - no to powinno być jasno stwierdzone - bo ja w ciemno pracy nie szukam w życiu.
Załóżmy że chcę być Gm, i co? Za darmo? Bez wiedzy co dostawać będę za jaką usługę co i jak? Skoro macie bryłki za jakieś tam usługi, to co to za grzech to normalnie oświadczyć.
Chcę wiedzieć ile kasy dostaję. Dla mnie to chore by chronić dane ile otrzymujecie bryłek. Beznadzieja. To tylko pokazuje, jak bardzo nie należy wam ufać.

Równie dobrze możemy my gracze uznać SIŁĄ, że macie 100 brył dziennie, jakieś pakiety, to sio owo. Za mało danych w regulaminie (w sumie nic o tym nie pisze) by można było to pominąć. Budzi wiele pytań i PODEJRZEŃ
Do tego wygrywa jeszcze członek twt na nieaktywnym koncie.
Bez jaj..

Zakaz dać TWT - perma na lotki i będzie ok. I nikt nie będzie krzywo patrzył na wasz zespół.

Dla mnie jest jasne, że dostajecie większe profity z tego gdy sie naciąga graczy na bryłki - tak jak to się stało na klondike na ostatnim paśmie.

Ta loteria ostatnia na tyle mocno zbulwersowała i tak wkurzyła ludzi, że nie ma co, ale widać jak na dłoni że twt wpadł. Wpadł w tym, że sztucznie naciągaliście graczy na bryłkowanie, to jest pewne.

DLATEGO APELUJĘ - NIE BRYŁKOWAĆ, nie kupować - doputy TWT zakazu nie dostanie. Bo po co.
Po co łożyć 1500-2500zł na coś co z góry jest przesądzone.
Innogames dawno powinno o tym pomyśleć. Bo to co sie dzieje obecnie przesądza coraz więcej graczy o tym - by tę grę rzucić W DIABŁY pif paf
 
I co, dziwicie sie kolorowi na taka reakcje? Wy musicie budzic zaufanie graczy i Wy musicie byc pozbawieni cienia podejrzeń jak zona cezara.

Mieliscie(i macie) mozliwosc wygrywania eventow jak kazdy inny gracz i co z tym zrobiliscie? Czlonek twt na nieaktywnym koncie wygrywa loterie na najmlodszym ze swiatow(btw chyba od tygodnia, bo zerkalem wczesniej nie drgnal jej lvl - ciagle jest 83)

Nie macie sie co dziwic, ze graczom to smierdzi na kilometr wyludzeniem hajsu od innych walczacych o wygrana bo: podajcie mi choc jeden logiczny powod dla ktorego osoba wydaje tysiac lub kilka tysiecy PLN na wirtualne konto w grze na ktorym NIE GRA

Przeciez to sie nie trzyma kupy. Oczywiscie, ze powiecie iz nie zlamala w zaden sposob regulaminu ale tu Was odsylam do drugiego zdania w pierwszym akapicie ::)):

Wszyscy gracze maja prawo czuc sie oszukani, a ci co startowali w wyscigu o wygrana naciągnieci i wykorzystani!

Btw, a moze to przypadek, ze Alex wygrala ta loterie, moze po prostu miala za zadanie nabijac punkty, aby jak najbardziej podciagnac wynik innych brylkujacych i za bardzo sie do tego przylozyla? A moze na kazdym swiecie ostatniego dnia loterii siedzi jedna osoba z TWT i podbija wynik do satysfakcjonujacej inno liczby?

od takich podejrzen nie uciekniecie juz nigdy!
 

DeletedUser

Gość
Gość
az specjelnie zaloze konto na niemieckim forum i poruszę ten temat i spyatm się czy mogą interweniować bezpośrednio do inno. Bo przez nasza CM nic nie zrobimy. Takiego lenia ciężko znaleźć
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
az specjelnie zaloze konto na niemieckim forum i poruszę ten temat i spyatm się czy mogą interweniować bezpośrednio do inno. Bo przez nasza CM nic nie zrobimy. Takiego lenia ciężko znaleźć

A co ma niemieckie forum do Nas? Jak już coś to na becie to zrób.
 
Status
Zamknięty.
Do góry