Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt normalny nie ma czasu co roku po kilka razy przed kamerą stać i robić z siebie pajaca.
Myślicie że siedzą i nic nie robią. Pracują i zajmują sie biznesowymi sprawami. Czytają listy od graczy. Pilnują fora. Zajmują sie mistrzostwami fortowymi. Nie zapomnę o innych wielu grach. Do tego The west jest na najniższym szczebelku popularnych gier.
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Proszę was wyrzućcie te skrzynki z losowania. Nic nie wnoszą tylko kolejne zapychacze...
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Na S1 64 dopiero. Wystarczyłoby 800 brył i pobiłoby się to w godzinkę , wysuwając na prowadzenie :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli wierząc Paddy to ostanią lotke na bf wygrał chyba za 2k bryłek, tak mówił
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Jajka można wysyłać znajomym co 23h to dlaczego item dający jajka można otwierać co 24h?
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Mnie ciekawi kiedy nie będzie wyskakiwało "masz pecha", klikając w tw friends :/.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Mi to już z 5 razy wyskoczyła X.X TW Best Friend też nie działa znakomicie , ale do wysyłania jajek troszkę jednak lepiej sobie radzi .
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Mi to już z 5 razy wyskoczyła X.X TW Best Friend też nie działa znakomicie , ale do wysyłania jajek troszkę jednak lepiej sobie radzi .

Okazało się, że beta ma trochę inne ,,zabezpieczenia" :/ Na niej można 100x wysłać szybko jajka i nic, a u nas trzeba trochę uważać. Autor nad tym pracuje :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jajka można wysyłać znajomym co 23h to dlaczego item dający jajka można otwierać co 24h?

Pewnie dlatego, że każdy przedmiot kupiony za bryłki/obligacje ze sklepu dający x waluty eventowej zawsze tak miał ;)

Tak, wiem że ze znajomymi było podobnie, pewnie po prostu to zmienili byśmy mogli częściej wysyłać jajka? Choć według mnie wiele się nie zmieni, bo nie każdy siedzi na tw tak by mogli codziennie wysyłać tą jedną godzinę wcześniej. Według mnie zamiast tego mogliby zwiększyć ilość waluty eventowej od znajomych do 25/30 niż skracać o godzinę czas oczekiwania na kolejne wysłanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32108

Gość
Gość
Śmiem zgodzić się z Kyniem. Grasz na np. 5 światach. na 1 świecie wysyłasz 25 osobom lecisz na drugi świat , wysyłasz tak samo i lecisz na następny. I żaden błąd ci nie wyskoczy :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Za wolni jesteście, zbyt wolno palcami śmigacie. Więcej doświadczenia wam potrzeba ::DD:
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
moje pytanie takie czemu zablokowane są rzeczy z nowych setów by je wystawic na targ?? czy to tez dlatego by była lepsza zabawa czy dlatego by wyciagnac wiecej kasy??
 
Status
Zamknięty.
Do góry