Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser32108

Gość
Gość
moje pytanie takie czemu zablokowane są rzeczy z nowych setów by je wystawic na targ?? czy to tez dlatego by była lepsza zabawa czy dlatego by wyciagnac wiecej kasy??

W każdym evencie tak jest. Zostaną odblokowane w pierwszej aktualizacji po zakończeniu eventu :)
 
moim zdaniem dlatego, że gracze się znają... ten da temu to ten tamto i już są cale sety a przecież trzeba bryłki wyciągac :D
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
W każdym evencie tak jest. Zostaną odblokowane w pierwszej aktualizacji po zakończeniu eventu :)


no tak ale dlaczego tak jest zrobione??? niech sie wypowiedzą znaczy niech sie etriel wypowie :) czym to jest spowodowanie zablokowanie..

na poczatku nie było blokowane ubrania i w czasie loteri wystawialo sie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie, co się bardziej opłaca: 5 losowań (po 9k każde, itemy niebieskie) czy 1 po 48k (itemy żółte)?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest teoria tak nie wiem czy prawdziwa, że jak nie bryłkowałeś na swoim koncie to przy losowaniu za 48k za bardzo nie masz co liczyć na najlepsze fanty, ale mogę się mylic
 

DeletedUser32597

Gość
Gość
no ja kiedyś na siedmiu światach losowałem (wtedy akurat za petardy) wszędzie po 2 razy za 48k i tylko raz na 14 losowań padła mi skrzynia z całym zestawem. Ale innym razem na jednym świecie 1 losowanie za 48k i od razu skrzynia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te bonusy setów będą zmieniane ?? bo teraz tak patrze a 2 rzeczy pzredmiotu daje mi bonus +2 dow wytrrz itd :D
 

DeletedUser12008

Gość
Gość
5RBE6qt.jpg

Czy potrzeba noży aby rzucić kruka?


Btw. pochwalę się - udało mi się wczoraj wylosować Unikatową Skrzynię w pojedynku z Dużym Fredem. Postacią, która ma 12 lvl. Da się! ::D:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Przedmiot nie jest nazwany "noże do rzucania w kruki" a " noże do rzucania kruka" ;)

P.S. gratuluję dropu z loterii ;)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niewątpliwie można to tak odczytać, masz rację ;) taki trochę misz-masz wyszedł, bo skoro noże mamy do rzucania, to po co rzucać jeszcze krukami? ;) Według mnie dobrym rozwiązaniem byłoby po prostu napisanie kruka z wielkiej litery, wtedy nie ma już wątpliwości, gdyż będzie chodziło o nazwę własną :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry