Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser33703

Gość
Gość
Czyli można jeszcze spodziewać się akcji typu "miałem klika Herbat Mate, skasowało mi wszystkie bo dokupiłem kilka za OUP ze skrzynki" ?
W sumie ta sama sytuacja z innymi itemami typu list z 250oup - jakiś stażysta z zespołu the west kasuje wszystkie itemy mimo, że kilka zostało dodanych po "evencie"
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czyli można jeszcze spodziewać się akcji typu "miałem klika Herbat Mate, skasowało mi wszystkie bo dokupiłem kilka za OUP ze skrzynki" ?
W sumie ta sama sytuacja z innymi itemami typu list z 250oup - jakiś stażysta z zespołu the west kasuje wszystkie itemy mimo, że kilka zostało dodanych po "evencie"

Jeśli taka sytuacja miała miejsce proszę napisać do nas do supportu. Sprawdzi się to jeszcze raz. Pamiętajcie, że jesteśmy ludźmi, a nie robotami, może nam się coś pomylić i skasujemy czegoś za dużo, ale jeśli coś zrobimy źle i zostanie to przez Was wychwycone, a my to zweryfikujemy i stwierdzimy, iż macie rację to oddamy Wasze rzeczy.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Hawajski jest jedynie za bryłki.
mccanles i hookera można było de facto wylosować za darmo.
Zatem sety dostępne za bryłki winny być silniejsze niż te z eventów, tak jak set za wygranie loterii vs sety z losowań z loterii ;)
Nie wspomniałem o tym, że hawajski ma wszystkie potrzebne statystyki do pvp, bonusy do dmg, prędkości, expa, kasy, nie ma słabych stron i można go ulepszać. Nie proszę, aby zostało to dodane do mcc i hookera tylko, żeby został zmieniony w nich jeden mały detal.
 
Kolejna afera, dawno się tak nie uśmiałem :D
Na szczęście ja też dowiedziałem się po fakcie
Kompromitacja totalna :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to paranoja co tu się dzieje, statystycznie co jakiś czas są albo mega błędy, albo coś naprawdę totalnie zrypią

SUPPORT!
Ja przynajmniej się nie kryję w tym co robię i w czym się ogłaszam, dlatego niektórych zablokowano do czasu kasacji waszych żałosnych hawajskich śmieci
Czemu śmieci? Bo przez waszą nieuwagę z dobrego setu zrobiło się wielkie "G"
Przez wasze niedopatrzenie, lekceważenie tego co oferujecie dla Polskiego The Westa - tworzycie problemy społecznościowe, mądrze się kamuflując regulaminem i potem się to oczywiście b. negatywnie odbija na graczach (lepiej pozmieniajcie część zasad w regulaminie bo im więcej trafia się takich sytuacji tym bardziej uważam że support istnieje tylko po to by sobie robiło kozły ofiarne z graczy)
Zapewne z pobudek supportu banowani są oczywiście Ci, którym najbardziej jest na rękę prędko zbanować
*************
Co ciekawe w mojej sytuacji dziwnie to wyszło ponieważ na żadnym serwie nie był upłynniony ani jeden Hawajski set (co znajdzie się w potwierdzeniach transakcji na światach) aczkolwiek poza szeroką reklamą na serwach i sprzedaniu wszystkich itemów z premium skrzynek do żyda na jedynym serwie Nawaho to śmiem stwierdzić - że taką czynność jakiej ja się podjęłam zrobiło ogrom ludzi - z tym, że większość milczy - a ja się z niczym nie kryję
*************
Uważam, że działania supportu są nieprecyzyjne, są ludzie co za wyprzedanie itemów ze skrzyń premium mają teraz zwykłe itemy poulepszane jak ciuchy robotnika, kłusaki czy bronie podręczne do impów na +4, +3, +2 z rzadszych (np taki Arti co miał nawet hawajskiego ulepszonego na +5 i widzę że gra nadal mimo masowej wyprzedaży itemów na targu w owym dniu gdy mnie potem zablokowano)
Takich graczy jest ogrom i w sumie przez lekceważenie aktualek - doprowadziliście do upadku setu Hawajskiego - nie wspomnę już, że pasek jest wedle mojej opinii - zabugowany = po ulepszeniu ze 100 > mamy 200 do prędkości
Chyba trzeba się walnać trochę i zastanowić co do gry jest wprowadzane, a nie w dzień dziecka posypała się masa banów dla różnych graczy i zrypaliście set Hawajski oraz zniechęciliście na pewno wielu graczy do gry na serwie Nawaho
*************
Co do Ramoola co pisał, że ustawiono jakiś tytuł - tak, to norma, za każdym razem jak support grzebie na czyimś koncie na danym serwie - z automatu na starym koncie ustawiano mi tytuły wbrew mojej woli (na dawnym koncie z luizjany 2 lata temu - nonstop) - na tym koncie jeśli mam ustawiony tytuł - to dlatego, że działano na moim koncie i pewnie usuwano hawajskie itemy
Wątpię by było inaczej niż myślę - support może robić z siebie głupa, że nic nie wiedzą, by pisać ticketa itd. ale u mnie z doświadczenia wiem, że ilekroć grzebano na moim koncie - był dodawany tytuł (podejrzewam, że support nie robi tego celowo acz dzieje się to automatycznie poprzez nieprecyzyjne narzędzia administratora)
*************
Pamiętacie Cyrk? Zarobiłam na nim ponad 60 kk +/- na 2 serwach, wyniki ze zdjęcia niemal identyczne były u mnie (foto chyba do matka należy, nie pamiętam) a teraz na tym błędzie hawajskim = 4.5 kk zysku na śmieciach ze skrzynki premium na serwie Nawaho - różnica ogromna w tym aspekcie co się działo na cyrku a co dał bug hawajski - ooo i co ciekawe dają bany co niektórym graczom
oops!
To na razie idę sobie na grzyby bo w sumie nic nie mogę teraz robić na The West, a nim pokasują u mnie itemy z błędu to minie chyba miesiąc, wiadomo Fusek musi sie wyspać i nacieszyć kozłami ofiarnymi
1jpg_qehrrxs.jpg
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Było kupować tego tyle?! Kusiło, kusiło XD
Wystarczyło stosować się do tego źle napisanego regulaminu bo akurat taka sytuacja jest ujęta w nim.
A teraz macie "support banuje i zastawia się regulaminem". Wyszedł błąd z głupoty a wy jeszcze większa głupotę zrobiliście i płaczecie, że bany macie itd itp....
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Nie placz, kiedy odjadę sercem będę przy tobie. Księżniczko, imperium jeszcze nie upadło ciesz się, że regulamin dopuszcza kilku graczy z jednego łącza, można wtedy powiedzieć ze. *s* jest mężem albo synem, czepianie się, że jakiś interes spalił na panewce nie jest na miejscu ogarnij się trochę załóż kalosze i ciesz się świeżym powietrzem zbierając grzyby, a jak znajdziesz okazałego prawdziwka to wyrwij go tak by nie uszkodzić grzybni, Miłego dnia na świeżym powietrzu.
Nie przejmuj sie Fuskiem i innymi ,oni lubia swoja prace
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dla mnie to paranoja co tu się dzieje, statystycznie co jakiś czas są albo mega błędy, albo coś naprawdę totalnie zrypią

SUPPORT!
Ja przynajmniej się nie kryję w tym co robię i w czym się ogłaszam, dlatego niektórych zablokowano do czasu kasacji waszych żałosnych hawajskich śmieci
Czemu śmieci? Bo przez waszą nieuwagę z dobrego setu zrobiło się wielkie "G"
Przez wasze niedopatrzenie, lekceważenie tego co oferujecie dla Polskiego The Westa - tworzycie problemy społecznościowe, mądrze się kamuflując regulaminem i potem się to oczywiście b. negatywnie odbija na graczach (lepiej pozmieniajcie część zasad w regulaminie bo im więcej trafia się takich sytuacji tym bardziej uważam że support istnieje tylko po to by sobie robiło kozły ofiarne z graczy)
Zapewne z pobudek supportu banowani są oczywiście Ci, którym najbardziej jest na rękę prędko zbanować
*************
Co ciekawe w mojej sytuacji dziwnie to wyszło ponieważ na żadnym serwie nie był upłynniony ani jeden Hawajski set (co znajdzie się w potwierdzeniach transakcji na światach) aczkolwiek poza szeroką reklamą na serwach i sprzedaniu wszystkich itemów z premium skrzynek do żyda na jedynym serwie Nawaho to śmiem stwierdzić - że taką czynność jakiej ja się podjęłam zrobiło ogrom ludzi - z tym, że większość milczy - a ja się z niczym nie kryję
*************
Uważam, że działania supportu są nieprecyzyjne, są ludzie co za wyprzedanie itemów ze skrzyń premium mają teraz zwykłe itemy poulepszane jak ciuchy robotnika, kłusaki czy bronie podręczne do impów na +4, +3, +2 z rzadszych (np taki Arti co miał nawet hawajskiego ulepszonego na +5 i widzę że gra nadal mimo masowej wyprzedaży itemów na targu w owym dniu gdy mnie potem zablokowano)
Takich graczy jest ogrom i w sumie przez lekceważenie aktualek - doprowadziliście do upadku setu Hawajskiego - nie wspomnę już, że pasek jest wedle mojej opinii - zabugowany = po ulepszeniu ze 100 > mamy 200 do prędkości
Chyba trzeba się walnać trochę i zastanowić co do gry jest wprowadzane, a nie w dzień dziecka posypała się masa banów dla różnych graczy i zrypaliście set Hawajski oraz zniechęciliście na pewno wielu graczy do gry na serwie Nawaho
*************
Co do Ramoola co pisał, że ustawiono jakiś tytuł - tak, to norma, za każdym razem jak support grzebie na czyimś koncie na danym serwie - z automatu na starym koncie ustawiano mi tytuły wbrew mojej woli (na dawnym koncie z luizjany 2 lata temu - nonstop) - na tym koncie jeśli mam ustawiony tytuł - to dlatego, że działano na moim koncie i pewnie usuwano hawajskie itemy
Wątpię by było inaczej niż myślę - support może robić z siebie głupa, że nic nie wiedzą, by pisać ticketa itd. ale u mnie z doświadczenia wiem, że ilekroć grzebano na moim koncie - był dodawany tytuł (podejrzewam, że support nie robi tego celowo acz dzieje się to automatycznie poprzez nieprecyzyjne narzędzia administratora)
*************
Pamiętacie Cyrk? Zarobiłam na nim ponad 60 kk +/- na 2 serwach, wyniki ze zdjęcia niemal identyczne były u mnie (foto chyba do matka należy, nie pamiętam) a teraz na tym błędzie hawajskim = 4.5 kk zysku na śmieciach ze skrzynki premium na serwie Nawaho - różnica ogromna w tym aspekcie co się działo na cyrku a co dał bug hawajski - ooo i co ciekawe dają bany co niektórym graczom
oops!
To na razie idę sobie na grzyby bo w sumie nic nie mogę teraz robić na The West, a nim pokasują u mnie itemy z błędu to minie chyba miesiąc, wiadomo Fusek musi sie wyspać i nacieszyć kozłami ofiarnymi
1jpg_qehrrxs.jpg

Teraz trochę emocjonalnie.
Piątek godzina 12 - byłem w pracy. Zobaczyłem, że wystąpił błąd. Pełno ticketów. Co robię? Piszę do supporterów czy wiedzą, zawiadamiam CM, tyle mogłem zrobić, w pracy nie mogę zanadto odpowiadać na ticekty i ogarniać trudniejszych spraw w narzędziach administracyjnych, bo uwaga muszę pracować.
Po pracy przychodzę i zabieram się za usuwanie błędu. Nie pamiętam do której godziny, zasnąłem, ze zmęczenia i upału.
Sobota- wolne, cały dzień usuwam te itemy. Znowu zasypiam z tego samego powodu co dzień wcześniej.
Niedziela - w pracy do 14, w domu jestem przed 16. Wciąż usuwam itemy. Zasypiam znowu sam nie wiem kiedy i sam nie wiem jak.
Poniedziałek dzień dla mnie rozpoczął się o 4 rano (nie, nie zacząłem od 4 rano kasować itemy, zacząłem po 5), skończył po północy. Również cały dzień kasowania itemów, hajsu itd. - uwaga miałem dzień wolny od pracy.

A inne osoby usuwały o wiele dłużej niż ja, więc spójrzcie na skalę tego ile musieliśmy siedzieć nad tym.

Usuwanie tego wszystkiego łatwe nie jest.
Niektórych pobanowaliśmy, dlaczego? Bo kupili tego tak dużo, że nie dało się tego usunąć w szybkim tempie, trzeba było długo, bardzo długo siedzieć nad niektórymi kontami. A im dalej w las tym więcej graczy otwierało skrzynki, wymieniało hajs, sprzedawało na targu, musieliśmy się przed tym bronić, bo to oznacza dla nas więcej, o wiele więcej klikania.
Tak, błąd wyszedł z winy twórców gry, nie przeczymy i musimy to skasować, bo taka zapadła decyzja. A w tym momencie czuję się jak kozioł ofiarny.
Co do bonusu prędkości przy pasku. Z tego co wiem, zwiększanie bonusu prędkości poprzez ulepszanie przedmiotu inaczej wygląda niż przy normalnych statystykach, ale jeszcze się dowiem na 100%.
Błąd jest chyba przy butach, ale to już zgłosiłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33703

Gość
Gość
A inne osoby usuwały o wiele dłużej niż ja, więc spójrzcie na skalę tego ile musieliśmy siedzieć nad tym.
Głupota, jeden skok na kase IG a tyle roboty dla wolontariuszy zespołu hahah
jedna skrzynka to przecież 90zł xd

a najlepsze jest to, że dobrze skonstruowana kwerenda do bazy danych przyspieszyła by waszą prace o 2/3
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Głupota, jeden skok na kase IG a tyle roboty dla wolontariuszy zespołu hahah
jedna skrzynka to przecież 90zł xd

a najlepsze jest to, że dobrze skonstruowana kwerenda do bazy danych przyspieszyła by waszą prace o 2/3

Nie wiem, nie znam się ani programistą, ani osobą znającą się na tych rzeczach. Jednakże została podjęta taka decyzja a nie inna, więc trzeba wszystko wykasować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33355

Gość
Gość
Z ciekawości spytam, co się stało z gościem odpowiedzialnym za te popelinę?
 
Biedaki z was naprawdę wykorzystywaliście bug w grze a teraz płaczecie i obwiniacie ludzi którzy muszą po was sprzątać. Wasze myślenie jest idiotyczne nie będę wskazywał palcem ale uświadomię wam że błąd nie jest ze strony supportu a studia jeżeli chcecie pluć i obwiniać support piszcie na ich niemieckim forum a nie tutaj.Ja rozumiem że boli was że nie możecie grać ale bez przesady kierować idiotyzmy w stronę ludzi którzy starają się wszystko naprawić i doprowadzić do porządku .Owszem team mógł podjąć lepsze decyzje jednak jest jak jest i jestem pewny że wszystko wróci do normy. Mnie ta sprawa nie dotyczy bo na całe szczęście tak jak pisałem nie byłem w stanie xD .
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Biedaki z was naprawdę wykorzystywaliście bug w grze a teraz płaczecie i obwiniacie ludzi którzy muszą po was sprzątać. Wasze myślenie jest idiotyczne nie będę wskazywał palcem ale uświadomię wam że błąd nie jest ze strony supportu a studia jeżeli chcecie pluć i obwiniać support piszcie na ich niemieckim forum a nie tutaj.Ja rozumiem że boli was że nie możecie grać ale bez przesady kierować idiotyzmy w stronę ludzi którzy starają się wszystko naprawić i doprowadzić do porządku .Owszem team mógł podjąć lepsze decyzje jednak jest jak jest i jestem pewny że wszystko wróci do normy. Mnie ta sprawa nie dotyczy bo na całe szczęście tak jak pisałem nie byłem w stanie xD .
Wiesz, tak sie składa, że ludzie nie lubią kiedy im się coś zabiera. Zwłaszcza, że nie ma żadnej gwarancji tego, że kazdy zostanie potraktowany bezbłędnie, tak samo, albo nie można uzyskać listy przedmiotów mi odebranych. Lecz muszę przyznać i podziękować części supportowi twt który stara sie ogarnac zamieszanie jakiego góra im narobiła i sama nie widziała co z tym zrobić.
 
Jeżeli chodzi ci o skrzynki i sety które pochodzą z buga i są one ,,zabierane'' to super jeżeli ktoś zostanie źle potraktowany to zawsze może napisać ticketa i tak jak ty napisałeś chwała tym co mają czas i chęci naprawiać ten syf :D . Zgadzam się z tobą w 100%
 

DeletedUser33391

Gość
Gość
Jestem ciekawy jaką największą ilość przedmiotów fusek77 albo Patelkowa usuwali komuś. Tak bez nicków ale ciekawe czy ponad 1k ktoś sobie na klikał tego i myślał, że wszystko spoko "pszećesz darmo byo a tera zabierajo."
 
To nie wina Patelkowej itd., tylko kalectwo techników, CMa lub kogoś wyżej, nie wiem.
Ludzie muszą poświęcać czas, by usuwać syf gdzie robią to charytatywnie, bo nie oszukujmy się ich "nagrodzenie" to śmiech na sali.
No cóż, ale jak nie można zrobić głupiej cofki i w ramach rekompensaty dać jakiś bonus to niestety każdy będzie się męczył :(.
 
Do góry