OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6549

Gość
Gość
Najlepiej zaczepiać kogoś, kto lubi się wypowiadać publicznie i brakuje mu tej aureoli władzy! Tacy są wymowni i lubią bronić albo walczyć z wiatrakami jak Don ....;)

Pewnie nie czytałeś wszystkiego dokładnie ,zauważyłeś jedynie że pojawiło się w treści Fusek
może to działa jak płachta na byka ?

Trochę tak, trochę jak płachta na byka, ale jak pisałem: uwielbiam dyskutować. Tak, jestem czasami ze sobą sprzeczny, ale taki już jestem, całe życie mam się zamiar uczyć, a nie zatrzymać się na pewnym poziomie (jak niektórzy).
Aureoli władzy? Nigdy jej nie miałem, a jeśli pijesz do mojej obecności w TWT to władza? Serio? Władza? Miałem mieć tam jakąś władzę nawet nie będąc na umowie o pracę z IG? Jaką miałbym mieć władzę? Odpowiedz mi na to pytanie.
Przeczytałem całą Twoją wypowiedź, ale zwróciłem na swój nick, bo tak jak napisałem, a chyba nie zrozumiałeś, że potrafisz mnie wciągnąć do każdej dyskusji jaką rozpoczynasz, jak w tym wypadku brak logowań do gry przez jakiś czas. No ludzie... Wywołujesz mnie to odpowiadam, taki już jestem i tyle. Więc jak nie chcesz żebym się wypowiadał to mnie nie wywołuj do każdego tematu...
Z miłą chęcią podyskutuję jeśli temat będzie ciekawy, zawsze mogę polepszyć swój język pisany. Jeśli chcesz zobaczyć moje "wypociny" polecam sprawdzić i poczytać coś co jest na tym forum w temacie z historią, a ktore poczyniłem parę lat temu dotyczące np. powstania Chmielnickiego.



Zacznij sam czasami czytać co inni piszą, za nim zaczniesz się kolejny raz pocić ,a jeśli nie rozumiesz o czym piszę to prześpij się z tym i jak zrozumiesz to napisz coś co wszyscy zrozumieją w wieku od 16 lat do ,bez limitu ;-[
tak na marginesie tego Halowen takie oferty są przypisane dla wszystkich graczy i większość graczy co opuściła grę na jakiś czas, a do niej powróciła poza logowaniu się z linka wysłanego od nich na nasz email z treścią


Zanim pisze się razem, a nie osobno, przecinek natomiast musi być przyklejony do wyrazy który poprzedza, a nie do tego który następuje po nim. Źle napiany wyraz Halloween, a także podwójna spacja która z tego co wiem od swojego byłgo promotora też jest błędem. Wyraz e-mail pisze się z myślnikiem, gdyż z tego co mi wiaodmo jest to skrót. Pogrubieniem zaznaczyłem Ci gdzie popełniasz błędy, zatem:

Pewnie nie czytałeś wszystkiego dokładnie ,zauważyłeś jedynie że pojawiło się w treści Fusek
może to działa jak płachta na byka ?

Zalecam Ci to samo, czytaj dokładnie zanim coś opublikujesz. Niestety mamy tylko 5min na edycję tekstu po jego wysłaniu, a szkoda, bo wedle mojego promotora czasami warto przeczytać kilka razy i to po pewnym czasie od napisania, a nie natychmiast po napisaniu (rzecz jasna można napisać wcześniej, a wyslać później, ale pisanie na forum jest inne od pisania typowych tekstów blogowych/naukowych).
Sam też pewnie popełniłem parę błędów językowych bądź składniowych, gdyż często piszę zbyt długie zdania, co potem może wprowadzić swoisty "kogel-mogel" w zrozumieniu treści. Jeśli ktoś takowe zauważy, zapraszam niech mi je wytknie, bo tak jak pisałem gdzieś na tym forum nie jetem idealny, popełniam błędy w mowie i w piśmie, a także w moim rozumowaniu co też mi wytykają, jak ostatnio gracz Pierwszy Nos.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Jeśli ktoś takowe zauważy, zapraszam niech mi je wytknie, bo tak jak pisałem gdzieś na tym forum nie jetem idealny, popełniam błędy w mowie i w piśmie, a także w moim rozumowaniu co też mi wytykają
Jesteś wielki mistrzu Fusek a tak na marginesie to chyba czasy szkolne masz już za sobą ,nie traktuj forum jak wywoływanie do tablicy:))
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Traktuję język polski bardzo poważnie, bo równie dobrze moglibyśmy obecnie mówić po rosyjsku albo po niemiecku. Dzięki naszym przodkom możemy mieszkać w Polsce, a także mówić po polsku swobodnie, nie jest to coś za co możemy być karani, ot co.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Traktuję język polski bardzo poważnie, bo równie dobrze moglibyśmy obecnie mówić po rosyjsku albo po niemiecku. Dzięki naszym przodkom możemy mieszkać w Polsce, a także mówić po polsku swobodnie, nie jest to coś za co możemy być karani, ot co.

.- / -- --- --..- . / --.. .- -.-. --.. -. .. .--- -- -.-- / .--. .. ... .- -.-.. / .- .-.. ..-. .- -... . - . -- / -- --- .-. ... . .- --..-- / -... ..-.. -.. --.. .. . / --.. .- -... .- .-- -. .. . / ---... -.--.-

https://calcoolator.pl/tlumacz_translator_koder_alfabetu_morsea.html
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
podoba mi się jak klepiecie Legendę po ramieniu mówiąc mu ,nie przejmuj się Fusek jesteśmy z tobą!;);)
Niech wiara będzie z Wami a lepsze jótro nadejdzie jak najszybciej
Zostawiłem jeden błąd w pisowni,lubię zostawiać innym pole do popisu ,historia nie uczy głupoty ale pozwala szerzej patrzeć na wydarzenia jakie zachodzą na tej pustyni
Fusek oto masz dwa nagie miecze i nie chowaj się więcej w chwale szeryfa ,wyjdz i walcz jak człowiek a nie jak były szeryf Notingam,co walczył o cnotę!
Tak na marginesie tematu,zrobiłeś swojej dziewczynie cokolwiek więcej niż kawę?nie licząc słodkich uśmiechów
Nie będę go klepał w krocze bo to sprawi mu jedynie satysfakcję kopać go w dupę
Fusek jak sie
obudzisz to zauważysz że przeleciało Ci kilka lat
flame!!
nie lubię przeszkać na forum
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
podoba mi się jak klepiecie Legendę po ramieniu mówiąc mu ,nie przejmuj się Fusek jesteśmy z tobą!;);)
Niech wiara będzie z Wami a lepsze jótro nadejdzie jak najszybciej
Zostawiłem jeden błąd w pisowni,lubię zostawiać innym pole do popisu ,historia nie uczy głupoty ale pozwala szerzej patrzeć na wydarzenia jakie zachodzą na tej pustyni
Fusek oto masz dwa nagie miecze i nie chowaj się więcej w chwale szeryfa ,wyjdz i walcz jak człowiek a nie jak były szeryf Notingam,co walczył o cnotę!
Tak na marginesie tematu,zrobiłeś swojej dziewczynie cokolwiek więcej niż kawę?nie licząc słodkich uśmiechów
Nie będę go klepał w krocze bo to sprawi mu jedynie satysfakcję kopać go w dupę
Fusek jak sie
obudzisz to zauważysz że przeleciało Ci kilka lat
flame!!
nie lubię przeszkać na forum

-. .. . / -.-. .... -.-. ..-.. / -- .. / ... .. ..-.. / --.. / - --- -... .-.- / --. .- -.. .- -.-..
https://calcoolator.pl/tlumacz_translator_koder_alfabetu_morsea.html

Niestety ten translator ma chyba problem z literą "ą" :(
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Fusek?mi wystarczy że rozumiesz i ten zwykły translator dociera do takich ludzi jak TY
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Napisz coś twórczego:)
Nie zawsze musisz się ośmieszać,tak na marginesie tematu jesteś ,pierwszym Trolem na forum,każdy czeka aż coś jeszcze napiszeszB-)
Nie wstydz się daj trochę czadu !o.O!
.Niech forum żyje i ludzie widzą że ktoś tu jeszcze zagląda ,nie licząc tych obcokrajowców co zaglądają by się trochę pośmiać
Mało gdzie można z nudów obejrzeć kabaret pisany wielkim literami byłego wolontariusza ,co nie wie jak żyć dalej ?
Spokojnej nocy życzę i dużo słonka o poranku :))
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Napisz coś twórczego:)
Nie zawsze musisz się ośmieszać,tak na marginesie tematu jesteś ,pierwszym Trolem na forum,każdy czeka aż coś jeszcze napiszeszB-)
Nie wstydz się daj trochę czadu !o.O!
.Niech forum żyje i ludzie widzą że ktoś tu jeszcze zagląda ,nie licząc tych obcokrajowców co zaglądają by się trochę pośmiać
Mało gdzie można z nudów obejrzeć kabaret pisany wielkim literami byłego wolontariusza ,co nie wie jak żyć dalej ?
Spokojnej nocy życzę i dużo słonka o poranku :))

Tak, żebyś się zamknął wreszcie, płaczku.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
usunięta wiadomość
a po co miałby ktoś robić ze mną wywiad? XD. nie jestem jakąś mega znaną personą i nawet sam nie chciałbym takiego czegoś robić od tego zacznijmyhahahaha!

zresztą nie wiem czy wiesz ale istnieje coś takiego jak rozsądek i jeśli administracja się nim kieruje (a sądze że tak jest) to raczej nikt nie będzie ciebie słuchał bo gadasz ciągle głupoty i robisz z siebie człowieka chorego psychicznie. i znając życie twoje urojenia i doczepianie się do wszystkich wokoło bez powodu osiągnie tak wysoki poziom że wszyscy o tobie zapomną. zresztą twoje gadanie o radwańskiej jest tak notoryczne i stało się tak nudne w ciągu tych 2 lat że prawie nikt już tego słuchać nie może. poza tym przestań udawać ze jesteś dawidem celtem. między wami jest przepaść ponad 10 lat i nikt w to już nie wierzy dawno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a po co miałby ktoś robić ze mną wywiad? XD. nie jestem jakąś mega znaną personą i nawet sam nie chciałbym takiego czegoś robić od tego zacznijmyhahahaha!

zresztą nie wiem czy wiesz ale istnieje coś takiego jak rozsądek i jeśli administracja się nim kieruje (a sądze że tak jest) to raczej nikt nie będzie ciebie słuchał bo gadasz ciągle głupoty i robisz z siebie człowieka chorego psychicznie. i znając życie twoje urojenia i doczepianie się do wszystkich wokoło bez powodu osiągnie tak wysoki poziom że wszyscy o tobie zapomną. zresztą twoje gadanie o radwańskiej jest tak notoryczne i stało się tak nudne w ciągu tych 2 lat że prawie nikt już tego słuchać nie może. poza tym przestań udawać ze jesteś dawidem celtem. między wami jest przepaść ponad 10 lat i nikt w to już nie wierzy dawno.


twój post zgłoszony do Moderatora i zostanie usunięty i ciebie Gracze na TW nie chcą i zgłaszam do Supporty twoje głupie,chore posty
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A może lepiej przestać gadać o stifie, bo nie ma sensu, gdyż jak widać awsze zobaczymy to samo, czyli odbijaine piłeczki?
Panowi, Panie jakie plany na weekend jakże piękny? ;)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
<<:-)<<:-)<<:-)
giphy.gif
 
Do góry