Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

fenrir89

Blada Twarz
O co Ci w ogole chodzi Selux? To nie jakies przyznawanie nagrod na najlepszy sojusz serwera tylko zwykla walka o Gali, wiec co jest tutaj takiego obrazliwego?

Wszyscy wiemy, ze passa na fortach lubi sie zmieniac, ale na ten moment GROM jest lepszy na s10, nawet biorac pod uwage wasze sojusze razem. Fakt, statystyka, zadnych podtekstow.

Przypisania do obrony nie nazwalbym faworyzowaniem.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze nie rozumiem tego jatrzenia.. nie jestem fanem twt ale pomysl maka dobry wiadomo ze nie od razu Rzym zbudowano. Ale faktycxnie niektorym to ciezko dogodzic. Pewnie nawet jakby byl uczciwy podzial to tez ktos by sie znalazl co by mu cos nie gralo. Wiecej luzu gali nie jest obowiazkiem. Widac ze twt cos stara sie z tym zrodzic. Rodzi sie to w bolach ale w wypadku twt lepiej ze sie cokolwiek rodzi . Zreszta po dzis dzien sa na gali os. Co pytaja o^ albo czy sie dostana
 
O co Ci w ogole chodzi Selux? To nie jakies przyznawanie nagrod na najlepszy sojusz serwera tylko zwykla walka o Gali, wiec co jest tutaj takiego obrazliwego?

Wszyscy wiemy, ze passa na fortach lubi sie zmieniac, ale na ten moment GROM jest lepszy na s10, nawet biorac pod uwage wasze sojusze razem. Fakt, statystyka, zadnych podtekstow.

Przypisania do obrony nie nazwalbym faworyzowaniem.


czym jest ? Fenrir nie wypowiadaj się proszę Ciebie nie grasz nie odpowiadaj bzdur widać jak wiesz a nawet w miescie na s10 nie jestesteś zajmij się klonem czy gdzie tam grasz , zaraz wypalisz pewnie bo macie bronie eventowe / lepsze eq / więcej osób = proszę nie opowiadaj głupot i idz na klona

Ja chce odp. od CM jakimi kryteriami się kierowała wybierając najlepsze miasta do obrony , bo pisząc najlepsze obraziła innych graczy bo jak dla mnie to każdy jest równy
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
http://prntscr.com/b3o6yw

na iro pomysł nie wypał osoby co miały być na obronie są na ataku ;)
70:10 warto zaznaczyć że minutę przed bitwą na ataku było koło 120 osób w forcie
 
hahaha na s10 na walke 20 online / 50 offow z czego z 20 online to jeden jagodziarz zajmujący miejsce większemu HP (6/7 postów wyżej jest ta osoba)
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
http://prntscr.com/b3oams
a tutaj macie podejście założyciela niby najlepszego soju na iro ;)

etriel następnym razem wprowadź blokadę zapisu na obronę i atak
i nie mów że się nie da, bo się da to zrobić bo na ms jakoś nie było z tym problemu czy nawet z przenoszeniem wcześniej źle zapisanych
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Narzekacie na jagodziarzy... A sam na każdym świecie dostałem się na bitwę (nigdzie nie byłem pod forty). Taki jest środkowy fort. Dostaje się ten kto szybciej się zapisze... Póki tego nie zmienią to moje postacie będą starały się zdobyć te cenniejsze nagrody z gali. :traper:
 
Zapisałem się wczoraj,ale i tak się nie dostałem.

Każdy pisał,że nie da się wygrać 50v70 na dużym,ale da się.
Teraz można już powiedzieć,że --GROM-- jest najlepszy na s10.
Nie dostałem się na bitwę i dowodziłem.

Selux tylko nie płacz,że mieliście samych jagodziarzy,mieliście wystarczająco dużo online,żeby wygrać.

TWT dobrze kierowało wybierając nas do obrony.\
Macie 4 sojusze ponad 500 graczy,tylko 10 fortów i zbieracie 60 osób na bitwę.

Link do powtórki:https://www.westforts.com/pl10/battles/battle/81613
 
na BF obrona też wygrała - s10 niczym nie zabłysną... off pozostawiony bez ruchu na ataku nic nie znaczy w obronie trochę bardziej się przydaje i to przeważyło przy tej liczbie 50:70
 
buahahah dziecko s10 się odezwało HondzianNs1 hahahah idz podaj rękę sobie z fenrir bo ty też siedzisz na przygodach guzik znasz się na fortach a wrzucasz swoje 3 grosze .. idz lepiej matury się poucz a jak już jesteś taki "wielki" to napisz mi ile mieliscie online bo my 20 z tego fenrir 1500 hp więc 19 i 50 offów
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Któryś z członków TWT mógłby mi wyjaśnić czym są dla niego/nich "Losowe nagrody"? Chętnie poznam nową definicje tej Waszej "losowości"... :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
buahahah dziecko s10 się odezwało HondzianNs1 hahahah idz podaj rękę sobie z fenrir bo ty też siedzisz na przygodach guzik znasz się na fortach a wrzucasz swoje 3 grosze .. idz lepiej matury się poucz a jak już jesteś taki "wielki" to napisz mi ile mieliscie online bo my 20 z tego fenrir 1500 hp więc 19 i 50 offów


Hahah powiedziała osoba co się najlepiej zna na fortach z 2-3 lata nie gra aktywnie na fortach ale on jest najlepszy, schodzić z drogi idzie ,,wielki pan i dziedzic S10 SELUX''

Nie dziwi mnie to powiedzenie że świat 10 jest jak Rosja w The Weście, jak tyle osób jest tu takich jak SELUX z wiecznymi problemami ::P:
 

fenrir89

Blada Twarz
Chodzilo mi jedynie o to,ze aktualnie pasmo zwyciestw i ilosc fortow przemawiaja za GROMEM - czym innym chcialbys miarodajnie okreslic, ktory sojusz w fortach dobrze wyglada? Nie ocenialem tutaj charakteru, urody czy czegokolwiek innego graczy u was,bo nie mam takich informacji. Mysle,ze etriel rowniez jedynie o forty chodzilo i jak mi sie wydaje wiekszosc zrozumiala przekaz.

Bezstresowe wychowanie czy nadmiar poprawnosci politycznej przez Ciebie przemawia? Otoz w kazdej rozgrywce polegajacej na wspolzawodnictwie/ocenie ktos jednak jest lepszy. Ja np. bylbym dennym malarzem i nie zaklinam rzeczywistosci uwazajac sie za rownego Beksinskiemu.

Nie mam miasta na s10, na fortach jestem prawie codziennie,a skoro sie mijamy to raczej swiadczy o tym,ze Ty jestes niezbyt na biezaco. Moim zdaniem nie wygralismy,bo Selux jednak nie podjal sie dowodzenia,ale jednak udalo sie nam przezyc ,bo mial cale 3k HP.

Pomysl na + i akurat na s10 (gdzie zajmowalem miejsce przydatniejszej osobie) calkiem wyrownana walka wyszla,a przynajmniej nie rzeznia jednej ze stron jak na niektorych swiatach.
 
buahahah dziecko s10 się odezwało HondzianNs1 hahahah idz podaj rękę sobie z fenrir bo ty też siedzisz na przygodach guzik znasz się na fortach a wrzucasz swoje 3 grosze .. idz lepiej matury się poucz a jak już jesteś taki "wielki" to napisz mi ile mieliscie online bo my 20 z tego fenrir 1500 hp więc 19 i 50 offów

Selux szanuje Cie i Twoje zdanie , ale tu nie masz racji

Hondzian dowodzi na walkach , rozsyla info z ustawieniem , a w trakcie dnia i zdarza sie ze goni ludzi w sojuszu, ktorzy nie sa jeszcze zapisani na walke (mamy tylko 150 osob w sojuszu wiec wiesz ... ) . Odwala kawal dobrej roboty. Z powodzeniem moge tu napisac ze jak mnie nie ma to Hondzian sojusz przygotuje na walke i jeszcze podowodzi.

Oczywiscie na pochwałke zasluguja rowniez Dagnirro , MAAT TRAPER i xwiechux .


a co do walki

http://prnt.sc/b3qeg3
hp srednie na ataku - 6000
hp na obronie - 9000

"kiedy Ci smutno , kiedy Ci źle , zrób se reskill pod hp" :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry