Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Na Gali nie ma wyboru wielkości fortu.

Dziękuje za informację właśnie się zarejestrowałem w grze i nie wiedziałem o tym. O ja głupi.


A swoją propozycję możesz złożyć tak samo jak inni gracze. Jeśli będzie sensowna i otrzyma aprobatę społeczności na forum, to zrealizujemy. Nie widzę przeciwwskazań. Przelicznik 70/50 to pomysł jednego z naszych użytkowników.

Juk kilkanaście złożyłem propozycji które uzyskały aprobatę społeczności na forum . Gdzie ta Wasza realizacja ich ?

Mogę prosić o link do tego pomysłu gracza o którym wspominasz ?


Złóż swoją propozycję.

Powtarzasz się . Więc i ja powtórzę propozycję składałem nie raz.


Jak zauważysz, w nawiasie napisałam, że takie są. Znaleźliśmy i sojusz mający 260 osób. Nawet jak jest 100 aktywnych osób, to 50 jest połową tego. Narzekasz, żeby tylko narzekać? Nie bardzo rozumiem, jaka jest różnica miedzy 100 a 150 osób. Są aktywni, wiec 50 osób na bitwę to nie jest dużo.
Dziękuje za te korepetycje z matematyki , nigdy bym nie wpadł na to ze 50 to połowa 100.

Nagrody są podobne, dla obu stron. To jest zabawa - a nie walka na śmierć i życie.

Pewnych rzeczy nie rozumiesz bo ty tylko przemierzasz prerie w tej grze a o 19 zasypiasz w hotelu.

Ostatniego zdania pozwolę sobie nie skomentować. Każda rzecz, którą robi nasz zespół, robi dla Was - graczy. Szanujemy Was, więc uszanujcie naszą pracę.

A jednak skomentowałaś. Ale przecież napisałem że pomysł na plus więc o co Ci chodzi .
 
Bitwa dla Świat 1:
Obrona: sojusz Elita
Atak: pozostali mieszkańcy świata 1
Jednym słowem - Elita może zapisywać się na atak i na obronę, czyli de facto mogą sami między sobą rozegrać tę bitwę. Jak się sprężą to może od nich wejść 120 osób, a reszta świata niech patrzy?
 
Włączenie blokady ma swoje konsekwencje. Osoby nie zrzeszone w żadnym sojuszu nie będą mogłay sie zapisać. Dlatego nie ma możliwości włączenia blokady.
Blokada na jeden sojusz,że może się zapisać tylko na obronę,a na atak reszta prócz tego sojuszu.Proste.

Sojusze posiadają fora, czaty, wiadomości grupowe. Nie widzę problemu w organizacji i zarządzaniu. Dobry zarządca potrafi wykorzystać narzędzia. To jest zabawa, nie możemy podawać wszystkiego na tacy. Chcemy, aby sojusze i ich właściciele, którzy szczycą się topowym miejscem w rankingu pokazali na co ich stać.
Można wstawić ogłoszenie na forum, podać link w wiadomości grupowej wraz z wytycznymi. A jeśli ktoś pomylił lub nie pomyślał i zapisał się nie tam gdzie chciał, zawsze może napisać do supportu. Kilka zmian miejsc rozpatrzyliśmy na korzyść gracza.
Wystarczy odrobina woli, kilka kliknięć w klawiaturę. Nie trzeba od razu się frustrować.
Rozkazy wysyłamy około 20 godzin przed bitwą,czyli większość będzie dzisiaj na wieczór wysyła.
Bitwa została wywołana 48 godzin wczesniej,czyli ludzie mieli 24h, żeby się zapisać byle gdzie zanim ktoś napisze rozakzy.

Powinien atakowac jeden sojusz a reszta bronić,wtedy ludzie nauczą się chodzić na obrony,a wszyscy co mają iść na atak to pójdą,bo z przyzwyczajenia się zapisują na atak.

A co do samej bitwy,robiliście rozkład sił według ostatnich bitew czy ilości graczy itp. w sojuszach.
Jeśli według ilości graczy w sojuszu to na s10 skopaliście,bo tam jest jeden sojusz na cztery czyli 155v532 o_O::D:
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Ale pomyślcie, że przewaga 20 to nie koksy fortowcy tylko mogą to być zwykłe jagódki loool.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale pomyślcie, że przewaga 20 to nie koksy fortowcy tylko mogą to być zwykłe jagódki loool.

Skoro obrona ma problemy na małych gdzie różnica wynosi 8 graczy to co mówić przy +20.Koks fortowiec czy jagodziarz mimo to strzela lub blokuje sektor.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Tylko trzeba jeszcze wziąć pod uwagę to że na ataku większa część osób będzie miała niskie hp i ten sektor będzie blokowała rundę.
Nie wierzę również, że zbieracze premki odpalą na taką bitwę.
 
Patelkowa, a czy założyciel sojuszu nie może wysłać wiadomość grupową? W razie problemów nasza obsługa gry zawsze pomoże.

A czy każdy założyciel sojuszu zagląda na forum? Do tej pory gali były olewane, więc nie ma co się dziwić. I zanim nawet zobaczy info to już się mogą zapisać inaczej.

Kryteria to statystyki. Tu nie można się pomylić. Nie ma znaczenia liczba zrzeszonych miast, czy członków sojuszu. Statystyki są twarde, nie kłamią i są dostępne każdemu. Wyjątkiem jest s11 i Arizona, gdzie TOP 1 sojuszu ma zbyt małą liczebność by uzbierać komplet. To był powód dodania im innego średniego sojuszu.

Tylko, ze na Jicy jest tak, ze dwa soje (Alkusy i Nemesis) walczą przeciwko jednemu (Legiony) :D tam nie da się wytypować najlepszego sojuszu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Powiedzmy szczerze admini kierują się tylko statystykami.
Nie wiem czy etriel miała taki kłopot skontaktować się z członkami twt, którzy grają aktywnie na jica w sprawie stanu fortowego ;)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Skoro obrona ma problemy na małych gdzie różnica wynosi 8 graczy to co mówić przy +20.Koks fortowiec czy jagodziarz mimo to strzela lub blokuje sektor.

Ale co ci nastrzela jagodziarz lub jakiś nisko lvl, który nawet pewnie się dobrze nie porusza.
 
Ludzie, wyluzujcie to dopiero pierwsza bitwa na takich zasadach a wy już hejtujecie
Potraktujcie ją jak beta-test - mnie osobiście cieszy w jakim kierunku to wszystko idzie
I mam nadzieje, że już będzie tylko lepiej :)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Włączenie blokady ma swoje konsekwencje. Osoby nie zrzeszone w żadnym sojuszu nie będą mogłay sie zapisać. Dlatego nie ma możliwości włączenia blokady.

hmm, nie wiem czy się zrozumieliśmy, a może to ja nie rozumiem teraz, ale chodziło mi o to, żeby włączyć blokade która nie pozwoli się zapisać graczom z sojuszów przypisanych na obrone na atak.

Więc osoby z "reszty świata" będą mogły sie bez problemowo zapisać na atak.

Czy jest to niemożliwe do zrobienia?
 
hmm, nie wiem czy się zrozumieliśmy, a może to ja nie rozumiem teraz, ale chodziło mi o to, żeby włączyć blokade która nie pozwoli się zapisać graczom z sojuszów przypisanych na obrone na atak.

Więc osoby z "reszty świata" będą mogły sie bez problemowo zapisać na atak.

Czy jest to niemożliwe do zrobienia?

Takie rozwiązanie nie krzywdziło by nikogo i jest najlepsze z możliwych.
Również liczę na to, że zostanie w przyszłości wprowadzone :)
 
Powiedzmy szczerze admini kierują się tylko statystykami.
Nie wiem czy etriel miała taki kłopot skontaktować się z członkami twt, którzy grają aktywnie na jica w sprawie stanu fortowego ;)

Podejrzewam, że to nie dotyczy tylko Jicy.
Pomysł sam w sobie jest świetny i mam nadzieję, że przez nasze komentowanie następne takie bitwy będą lepiej dopracowane :) A teraz póki co sprawdzimy jak się sprawdzi system, który w tej chwili został zaproponowany :)

I nie wiem czy nie doczytałam, czy nie było podane, ale zastanawia mnie jaki system gwiazdkowania/dostawani się na bitwę będzie?
 
Napisał jakisktos1997 :

A czy sprawa z gwiazdkami będzie jakoś rozwiązana czy pełna losowość ?
Na obronie gdzie jest jeden sojusz to jeszcze przejdzie ale na ataku, gdzie jest zbieranina

Napisała Etriel:

Nic się w tej kwestii nie zmieni w najbliższym czasie. Być może, po większych zmianach fortowych, ale nic nie możemy obiecać.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Podejrzewam, że to nie dotyczy tylko Jicy.
Pomysł sam w sobie jest świetny i mam nadzieję, że przez nasze komentowanie następne takie bitwy będą lepiej dopracowane :) A teraz póki co sprawdzimy jak się sprawdzi system, który w tej chwili został zaproponowany :)

I nie wiem czy nie doczytałam, czy nie było podane, ale zastanawia mnie jaki system gwiazdkowania/dostawani się na bitwę będzie?

Pewnie tak jak zwykle czyli "Kto pierwszy ten lepszy"
 

DeletedUser

Gość
Gość
ustalmy 1, bitwy na gali nigdy nie beda idealne, idzie to w lepsza strone ale zawsze znajda sie jakies trole.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja proponuję tak-
1. Pytanie się adminów którzy mają opiekunów na danym świecie lub tych co grają na nich aktywnie jaki jest rozkład sił... Jeśli nie ma osoby o takiej wiedzy, to się spytać założycieli najbardziej licznych miast sojuszy... Oni powinni pomóc :)
2. Wypisać wszystkie możliwości i narzędzia Gali... Byśmy mogli wymyślić jakieś nowe tryby. Co z tego, że my będziemy wymyślać, jak będzie ,,Opcje nam na to nie pozwalają".
 
@etriel mam pytanie do Ciebie skąd takie info , że -GROM- jest najlepszy ? To że walczą 2 sojusze na 1 to wcale nie znaczy że są najlepsi.

W tym momencie to jest faworyzowanie jednej drużyny i ubliżanie innym i chciałbym zobaczyć po jakich statystykach twierdzi cie ze są najlepsi (proszę to przedstawić) , to że maja xxx miast xxx graczy ? W sojuszu też mogę założyć 50 miast po 1 osobie i co ?

I chciałbym przypomnieć że to przez takich ludzi jak nasza @etriel ludzie odchodzą i nie chcą grać a tutaj jest prosty przykład , czemu ludzie nie grają jak się faworyzuje jednych tylko.

Zresztą Pani @etriel pokazało to na Mistrzostwach gdzie repke miała szeroko w poważaniu i urlop sobie zrobiła bo tak było wygodniej ;)


ps. nie mam pretensji do osób z -GROMu- tylko chciałbym aby cm przedstawiła to w jakim kontekscie twierdzi to co napisała , jeśli ona nie będzie umiała odp. to może ktoś z IG na to odpowie i zobaczą jakie poszanowanie owa Pani ma do graczy


++++ Chciałbym aby CM przeprosiła graczy pisząc takie coś (jak wgl można faworyzować , z dziećmi Pani też tak robi ? Ty będziesz miał się lepiej bo masz 2 cm więcej ?)
 
Ostatnia edycja:
Selux, nie produkuj się magda na bitwy nie chodzi przecież ----- my też zosaliśmy tym "lepszym" sojem bo statystyka :) a i tak przerżniemy :)
Ale zawsze to lepiej ginąć ze swoimi i to jest +

//// edit
AAAAA wiem dlaczego jesteśmy tym lepszym, tera mnie olśniło bo Dagnirro zadał 40k obrażeń i pobił rekord dakoty o 7k
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry