Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
te bitwy dokładnie obrazują stan fortów, ale według CM jest git
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
te bitwy dokładnie obrazują stan fortów, ale według CM jest git

Ktoś kto nigdy na serio nie grał na fortach nie zrozumie tego i stąd jest wszystko git. Nie ważne dla Etriel jak wyglądają bitwy i ile osób na nie przychodzi. Liczy się że bitwy się odbywają a więc ta część gry cały czas działa i jest gicior.
 
Dlatego specjalnie poruszyłam ten temat. Jeszcze ten podział na klasy...wiadomo, że tam gdzie boby to nie ma szans, bo ich prawie nie ma. Etriel proszę ogarnij się i porusz w końcu ten temat z nami jak i z IG.

Wiecie może jak sprawa z Gali na innych światach wygląda? W sensie w krajach :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szanowni admini........ skoro już jesteście tak bardzo aktywni w temacie o koledze kanciarzu co dostał bana to może by ktoś z Was łaskawie napisał nam czy na jutrzejszym Gali są jakieś wymagania?? Bo skoro jest wywołany to uprzejmością było by nas poinformować

no ale przecież nie ma problemu w komunikacji TWT - gracze to po co ja się czepiam.
 
Sam się domyśliłem jakie są wymagania.
Zawadiacy i żołnierze na atak
Poszukiwacze i boby na obronę
Nowicjusze nie wiem gdzie idą.
Nie ma żadnych ograniczeń lvl
Tylko mogą być ograniczenia ilościowe osób
 
Echh, przecież podział na klasy postaci jest całkowicie bez sensu.

edit: ooo jednak znalazło się rozwiązanie i prawidłowo ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Sam się domyśliłem jakie są wymagania.
Zawadiacy i żołnierze na atak
Poszukiwacze i boby na obronę
Nowicjusze nie wiem gdzie idą.
Nie ma żadnych ograniczeń lvl
Tylko mogą być ograniczenia ilościowe osób

To czemu bobem zapisałem się na atak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolorowi. Jakie wymagania na jutro na Gali ?? BO jak jakieś chore to sobie wywołamy normalną walkę.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
zbytnio oddałeś się hejterskim nawykom po prostu :p
 
Członkowie wybranego sojuszu mogą zapisać się do ataku oraz do obrony. Jednak do obrony może zapisać się tylko członek sojuszu.
Sojusz ma niecałe dwie doby, aby znaleźć 50 graczy do obrony fortu. Przede wszystkim to zabawa i urozmaicenie bitew fortowych. Co kilka tygodni będziemy robić wyzwania sojuszom. To nie tylko test radzenia sobie w samym forcie, ale i z organizacji wewnątrz sojuszu. ;;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry