Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser28536

Gość
Gość
Wow świetne ograniczenie, które nic nie zmienia w jakości tej walki.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
I po raz kolejny opóźnienia związane z Galli... Przypadek? Nie sądzę...
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nosz ... Co te szeryfy robią?
Darius, Harlion, mic, arnne... Rozumiem, że jednemu mogło coś wypaść, ale czwórce?
Dobrze wiedzą, że tego dnia ma być wywołana bitwa... Robi się to z automatu (chyba...), więc to aż tyle raczej nie zajmuje...

Ale to nasza wina, że my tylko błędy widzimy :kak:

Mam nadzieję, że to przeczytacie, zanim zostanie skasowane ::DD:

Mam takie pytanko... Krzyzakp... Co ty tu na forum robiłeś? Czemu bitew nie wyzywałeś?
http://screenshooter.net/102749214/tbadjcd no zapomniałem godziny podać... Ale to max. 15min temu było...
Dostęp do aktywacji tych bitew mają szeryfi oraz marshall... Krzyzakp jest marshallem...
Może system się popsuł? A FortGM nie może sam kliknąć ,,wyzwij fort"?
Ja ogarniam swoje postacie na wszystkich światach (wysłać do pracy, przeczytać PW, na forum ważne tematy, kalendarz otworzyć) 15-20min... A w przypadku wyzwania bitwy jest to chyba trochę krócej :/


//połączono posty, usunięto gwiazdki... - Szeryf Cień
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30622

Gość
Gość
Mam propozycję. Zmieńcie pore na godzinę 16 czy tam 17.
Wtedy to nikomu nie będzie przeszkadzać jak nie ogarniecie wyzwania. Poza tym taka bitwa by nie kolidowała z bitwami na których zależy niektórym fortowcom .
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak patrzę sobie na ostatnią bitwę i mam takie pytanie czemu praktycznie na każdym świecie strasznie mało osób się stawiło się na niej.

Sam przegapiłem ta bitewkę co mi się nie zdarza.

Czy ta bitwa znów była wywołana na ostatnią chwilę ?

Info widzę na forum po 21 szkoda że nie o północy.
 
a co to za Gali podpalony na Klondike? bez zadnych zapowiedzi, bez jakiejkolwiek informacji na forum. a co ciekawe jak ustalalem po 21 z innym sojuszem nasza bitwę to Gali podpalony w ogole nie byl

co, za dobrze bylo i znow postanowiliscie popsuc na wszystkich swiatach bitwy dnia? powaznie: jak gracze mieli wiedziec o tej bitwie skoro nie ma ani informacji na forum, a fort zostal podpalony jak zwykle pozniej po czym ręcznie zmieniono godzinę walki ową 20:30, gdy kazdy juz sobie rzucił bitwe dnia!?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnia bitwa na Gali na s10 odbyła się 10 grudnia było 3:16 graczy :D

Na s10 póki co odbywają się bitwy na średniaku , jeden dzien 1 bitwa, wchodzi nie ogar i co wywala bitwe o Gali o której oczywiście ręcznie ustawił bitwę 9 minut po rozpoczęciu się bitwy na średniaku. CZyli gracze mają wybór iśc po coś jeszcze infa niema co się dostanie albo iść po wiecej exp bo nie wiadomo ile obli.


Wczoraj też miała miejsca śmieszna sytuacja na s10 z obibokiem z TwT osobą odpowiedzialną za s10, chłopak wszedł po wielu chyba dniach na s10, przypominam że temat z infem walki Polska Turcja widniał kilka dni po zakończeniu walki itp. Wchodzi przeprasza za swoją nieopbecnośc i co robi konkurs na czacie Saloonu gdzie było z 45 graczy czyli wybrańcy, zadał pytanie związane z Obli gdzie się je zbiera i gracze mieli napisać 3 pierwsze osoby dostaną kod bonusowy.

Co było w kodzie bonusowym Bożek :D Tak ten przedmiot z rzemiosła, kolesia niema na Tw nie opiekuje się światem a bryłki dostaje przecież , zamiast dać graczom te bryłki z aswoje nieróbstwo rzuca ochłap :D


Ja już pisałem odpuścioe te bitwy na Gali nikogo one nie interesują , gracze dzięki temu nie zaczną chodzić na bitwy, bitwa o Gali to bitwa gdzie wszytsko coi biega po mapie mająca gdzieś forty wpada na chwilę po nagrodę.

To lepiej w normalnych bitwach dać nagrody dodatkowe nie tylko exp, exp to można w pracy lub w budiowaniu zdobyć. Rzućcie coś dodatkowego co graczy przyciągnie coś czego nie zdobędą nigdzie indziej.


Terminarzu walk niema nigdzie , infa że walka będzie wywołąna też niema to poprosimy nick tego nie ogara co psuje bitwy na TW powinien zostać ukarany dyscyplinarnie za psucie rozrywki graczom w TW działą na szkodę IG
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Co było w kodzie bonusowym Bożek :D Tak ten przedmiot z rzemiosła, kolesia niema na Tw nie opiekuje się światem a bryłki dostaje przecież , zamiast dać graczom te bryłki z aswoje nieróbstwo rzuca ochłap :D

E tam, ja dostałem obiad dżentelmena :gwizd:
 
Mogliby dodac nowy mocny set ktory wypada tylko za bitwy fortowe. Taki odpowiedik zestawu wyjetego spod prawa ktory mozna zdobyc tylko z przygod. Moim zdaniem na pewno zacheciloby to graczy na walki. Albo wprowadzic do bitew weteran punkty za ktore moznaby zdobyc nowe przedmioty, nie tylko zdobyte skrzynie.
 
6v1jyk.jpg

Klondike.

gratulacje kolejnego dobrego pomyslu dotyczacego Gali - zrobcie nam wszystkim przyjemnosc i na nastepna walke wprowadzcie ograniczenie +151lvl albo +451lvl pojedynkowy. przynajmniej nie popsujecie innym bitew dnia
 
na dako ostatnio było podobnie.... poza tym nie wiem która tęga głowa dała zezwolenie pepkom tylko na atak ostatnim razem. Brawo :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
UWAGA! Bitwy odbędą się na wszystkich serwerach, poza światem Gonzales.

Dzień: 05.02.2015
Godzina: 20:30
Brak ograniczeń dla uczestników - maksymalna liczba atakujących/obrońców: 100/84

Taki mały błędzik chyba :)
//data poprawiona - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak tam Gali na Waszych światach dzisiaj wypadły? Bo na Jicy rezultat
obrona 26, atak 68 i fort zdobyty poprzez flagę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ograniczenie do 140 lvl
Oznacza że do tego potrzeba masa bryłek i brak exp
 
Status
Zamknięty.
Do góry