Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś je wykona(chociaż pierwszą część) to proszę powiedzieć co będzie dalej bo nie wiem czy opłaca mi się zbierać te pomarańcze i fasolki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam i tak wykonam tego questa. 70 expa piechotą nie chodzi.:p

Poza tym pewnie dadzą jakiś pkt umiejętności, a tym nigdy nie pogardze.:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No też mi sie produktów nie opłaca zbierac dla 70exp... Dlatego dołączam się do prośby...
 

DeletedUser

Gość
Gość
te 70expa to małe dla osób mających po 50 lvl a dla początkujących to jest marzenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też tego questa sobie zrobię, ale myślałem, że to będzie trochę trudniejsze zadanie i z ciekawszą fabułą a nie znowu zbieranie warzyw :( Tak jakby było mało takich questów. Mam nadzieję, że następne zlecenia będą ciekawsze i lepiej nagradzane.
 

DeletedUser

Gość
Gość
quest nazywa się "Święto Dziękczynienia (Święto Dziękczynienia I)"
ciekawe ile bendzie części??
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Ja też tego questa sobie zrobię, ale myślałem, że to będzie trochę trudniejsze zadanie i z ciekawszą fabułą a nie znowu zbieranie warzyw :( Tak jakby było mało takich questów. Mam nadzieję, że następne zlecenia będą ciekawsze i lepiej nagradzane.

A czego chciałbyś od misji związanej ze świętami? Trzeba sporządzić przecież potrawy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
i pewnie bedzie jakis pojedynek z szeryfem co na imprezce za duzo wypil albo cos takiego :D
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
dałem screena na temat aktualizacja 1.23 z tym questem
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Święto Dziękczynienia II
Kładź tory przez 10h :D
 

DeletedUser2097

Gość
Gość

Nie dam screena, bo jeszcze tego nie odblokowałem :p Mogę wkleić treść wiadomości, jak się komuś chce to niech sobie tłumaczy.

Thanksgiving (Thanksgiving II)

Barkeeper Henry Walker: I heard that there has been a huge storm last night. It destroyed the railroad tracks to this place completely. If the damage is not going to be repaired very soon, my cousin is not going to arrive on time for Thanksgiving. Please help the rail road workers, so that Louis will arrive here on time.

Target: Lay railroads for 10 hours
Requires:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś chciał na polskim serverze mieć już wykonaną pierwszą część zadania to mógł od wczoraj uzbierać te przedmioty (już wczoraj pojawił się tu wpis z pierwszym zadaniem)

Zbieranie tylu warzyw i rozkładanie torów przez aż 10h jest uciążliwe, więc nagroda końcowa będzie pewnie ciekawa, tym bardziej, że te cząstkowe są beznadziejne.

te 70expa to małe dla osób mających po 50 lvl a dla początkujących to jest marzenie

Nikt, dla kogo marzeniem jest 70exp nie dałby rady zbierać pomarańczy. To zadnienie nie jest skonstruowane dla niskich leveli.

PS: Tu macie tłumaczenie części drugiej zadania:

Barman Henryk Walker: słyszałem olbrzymią burzę wczoraj wieczorem. Zniszczyła ona całkowicie prowadzące tu tory kolejowe. Jeśli uszkodzenie nie zostanie szybko naprawione, mój kuzyn nie będzie w stanie przybyć na Święto Dziękczynienia. Proszę pomóż robotnikom kolejowym drogowym, żeby Louis mógł przybyć tu na czas.
Cel: Rozkładaj tory kolejowe przez 10 godzin
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no ja myśle, bo gracz od 60 lvlu straci przez wykonywanie tych zadań ponad 1000 expa(mowa tu narazie o I i II części...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry