Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może to beznadziejnie proste zadanie ma odblokować inne, nowe, sekretne zadanie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem to porażka :/
myślałem że na początku już będzie "przynieś medal zasłużonych i kilka naboi oraz precyzyjnego buntline"
przed otwarciem taka ekscytacja była, zaś już po emocjach była gorycz :/
myślicie że na 68lvl chce mi się biegac po pomarańczki i fasolki? żeby zdobyć marne 70 xp :/ a potem jeszcze te 10h torów, no porażka
 

DeletedUser182

Gość
Gość
To świąteczne zadanka, więc się ma co dziwić, że wymagania i nagrody są niskie.
Ja te zadanka zrobię, mimo 7x poziomu. Czasu trochę zejdzie, ale jedna z nagród zawsze się przyda :p

myślicie że na 68lvl chce mi się biegac po pomarańczki i fasolki? żeby zdobyć marne 70 xp :/ a potem jeszcze te 10h torów, no porażka

A skąd wiesz co jest na końcu? Jak wiesz to się z nami podziel.
 

DeletedUser3096

Gość
Gość
Nagroda za 3 część przyda się nawet dla 99 lvl . Tylko ze trochę czasu upłynie zanim zbiorę 10 rzeczy o które jest prośba w 3 zadaniu :)
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
A jeżeli możesz to podaj wynagrodzenie i produkty potrzebne do tej trzeciej części, skoro już piszesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zbyt cenne, jak już coś to przedmiot pozwalający odblokować "tajemne" zadanie dające coś kosztownego.
to tylko przypuszczenia i pewnie wcale tak nie będzie.
w przeciwnym razie będę pozytywnie zaskoczony.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moze ktos napisac jakie przedmioty sa potrzebne na nastepne zadania? (II wiem jakie jest, ale III nie wiem)
 

DeletedUser247

Gość
Gość
Ja ukończyłem I część.
Oto II część:


Święto Dziękczynienia (Święto Dziękczynienia II)

Barman Henry Walker: Podobno w nocy była okropna burza, która zniszczyła prowadzące tu tory. Jeżeli uszkodzenia nie zostaną naprawione, mój kuzyn nie dotrze na czas na Święto Dziękczynienia. Pomóż proszę robotnikom, aby Louis mógł dotrzeć tu na czas.


Cel: Rozkładaj tory przez 10 godzin.
Potrzeba: Rozkładanie torów (10 godzin)
Nagroda: + 80 punktów doświadczenia
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Uwierzcie opłaca się robić to zadanie :D

witodzikczynieniaiii.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oto wszystkie informacje o tym zadaniu świątecznym:

I część:
Cel: Zbierz następujące składniki:
Potrzeba:
Jagody 0/3
Pomarańcza 0/6
Kukurydza 0/4
+ 70 punktów doświadczenia

II część:
Cel: Rozkładaj tory przez 10 godzin.
Potrzeba: Rozkładanie torów (10 godzin)
Nagroda: + 80 punktów doświadczenia

III część
Cel: Przynieś 10 indyków
Potrzeba: 10 indyków
Nagroda: + 1 Punkt na Charyzma

wg. mnie za tyle zachodu tylko 1 punkt cechy... lipa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Troche lipa, w nastepnej aktualce powini zrobic wiecej i lepszych zadan, mysle ze to nie jest trudne, wystarczy tylko troche ruszyc glowa i wymyslic "fabule zadania itp."
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale... Moze jeszcze ten co przybędzie gosć da nam coś jeszcze, czy jest to pewnie że to koniec zadania?

Tak jak na urodziny barmana :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
raczej są tylko 3 części zadania. Szanse na znalezienie indyka wynoszą 13% a trzeba przynieść ich aż 10. - przez szukanie takich rzeczy można stracić ponad 3000 expa na jakieś śmieszne prace...
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
wg. mnie za tyle zachodu tylko 1 punkt cechy... lipa.

raczej są tylko 3 części zadania. Szanse na znalezienie indyka wynoszą 13% a trzeba przynieść ich aż 10. - przez szukanie takich rzeczy można stracić ponad 3000 expa na jakieś śmieszne prace...

A nawet nie wiesz ile jak xp'a stracilem by mieć medale budowniczego i modlitwy :p Poza tym taki 1 punkt cechy to dużo :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A nawet nie wiesz ile jak xp'a stracilem by mieć medale budowniczego i modlitwy :p Poza tym taki 1 punkt cechy to dużo :p

niby tak ale popatrz ile czasu musisz przepracować w tych pracach, żeby znaleźć te produkty, wszyscy inni wyścigną Cie w rankingu. W pojedynkach to ten 1 punkt cechy liczy się jako 1 punkt do taktyki i 1 punkt na zaskoczenie - co za dużej różnicy nie robi...
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
niby tak ale popatrz ile czasu musisz przepracować w tych pracach, żeby znaleźć te produkty, wszyscy inni wyścigną Cie w rankingu. W pojedynkach to ten 1 punkt cechy liczy się jako 1 punkt do taktyki i 1 punkt na zaskoczenie - co za dużej różnicy nie robi...

Albo 1 punkt więcej w budowanie, co mi daje TOP2 w rankingu budowniczych :p
Poza tym, żeby zdobyć więcej te 3k xp to byś musiał za każde 2h pracy dostawać po 230xp. (No chyba, że mówi o pojedynkach, ale wtedy możesz pracować pomiędzy nimi :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Luudziik nie do końca za kazde 2h - 230 expa - raczej liczyłem, że za każde 2h dostajesz 100 expa. Zauważ, że same rozkładanie torów to pikuś przy zdobyciu 10 indyków, 6 pomarańczy, 4 kukurydz i 3 jagód zajmie bardzo dużo czasu
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Luudziik nie do końca za kazde 2h - 230 expa - raczej liczyłem, że za każde 2h dostajesz 100 expa. Zauważ, że same rozkładanie torów to pikuś przy zdobyciu 10 indyków, 6 pomarańczy, 4 kukurydz i 3 jagód zajmie bardzo dużo czasu

Licząc za każde 2h 100 xp'a, czyli trzeba "zmarnować" 60h
Rozkładanie torów - 10h
Zbieranie jagód - 2h-4h
Zbieranie kukurydzy - 2h-6h
Zbieranie pomarańczy - 4h-8h
Polowanie na indyki - 12h-20h
Wg. mnie max do zmarnowania to 48h ~50h, a minimalnie trzeba poświęcić 30h, czyli maksymalnie możemy stracić około 2500, a minimalnie około 1500. Ja jak na razie miałem szczęście i około stracę 2k :p(No chyba, że z tymi indykami mi się nie powiedzie :p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Licząc za każde 2h 100 xp'a, czyli trzeba "zmarnować" 60h
Rozkładanie torów - 10h
Zbieranie jagód - 2h-4h
Zbieranie kukurydzy - 2h-6h
Zbieranie pomarańczy - 4h-8h
Polowanie na indyki - 12h-20h
Wg. mnie max do zmarnowania to 48h ~50h, a minimalnie trzeba poświęcić 30h, czyli maksymalnie możemy stracić około 2500, a minimalnie około 1500. Ja jak na razie miałem szczęście i około stracę 2k :p(No chyba, że z tymi indykami mi się nie powiedzie :p)

na polowanie na indyki stracimy troszke więcej godzin, no i wiadomo, że przeciętnie zdobywamy ponad 100 expa za 2h cośok 120-130 a przy lepszych pracach nawet 180 expa za 2 h
 
Status
Zamknięty.
Do góry