Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nie da rady znaleźć indyków do 26.11, a nikt nie będzie czekał rok. Podejrzewam, że to będzie zwykły queścik do wykonania zawsze i wszędzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
w 4 dni 10 indyków nie da rady ? chyba z lenistwa ;) ja jeszcze 3 i komplecik (wczoraj 7 w krzakach wyłapałem)

jedni mają wielkie szczęście tak jak Ty... ale niektórzy to nawet w tydzień nie znajdą połowy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszy?



Nic sie nie odblokowalo niestety i zadanie jest zakonczone.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja myśle, że dla tych co wykonali te questy w Święto dziękczynienia przyjdzie ten cały Louis i będzie zadanie. Bo po co by pisali, że ma przyjść, to tak samo jak z mugridgem, że przychodzi od godziny tej i tej. Ale pożyjemy zobaczymy i ci co zrobili te questy to popatrzcie 26.11 czy jest jakieś zadanko.
 

DeletedUser12140

Gość
Gość
Zauważył ktoś, że tam pisze "Hanremu":eek: Myślałem, że to fake ale u Ludzika też pisało "Hanremu"

Wg mnie to żaden Louis nie przyjdzie, to zwykłe świąteczne zadanie, tak jak te na Wielkanoc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiadomo ze pierwsza czesc zadania pojawia sie tylko w okresie swieta dziekczynienia. ale czy jesli doszlo sie juz do trzeciej czesci i przyjelo zadanie to czy mozxliwosc jego wykonania zniknie po tymze okresie?
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Obiecałem sobie kiedyś, że wykonam wszystkie Questy. ;) A jak się pojawił ten Quest to aż żałuję tego co mówiłem... Jeśli do 26.11.09r. można tylko można dokończyć zadania to może zdążę na s1 i s10. :mad: Co myślę o Queście? Lipa. :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja go robie tylko na s3, gdzie indziej mi sie nie chce :D
ale zdaze bez problemu mam juz 9 indykow ( no chyba ze jakis mega pech mnie dopadnie)

@EDIT i juz skonczylem :)
ciekawe czy bedzie jeszcze pozniej jakis quest czy to juz koniec
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że ten quest tak szybko nie zniknie, bo jak narazie to 3/10 indyków, i niska motywacja :/
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
awesome 20h pracy i 5 indyków. Jak tu się nie wkurzyć.
Najzabawniejsze jest to ,ze mam ponad 400 punktów pracy, czyli teoretycznie powinien bardzo często wpadać indyk ;) jak na mistrza polowań przystało ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pkt pracy tez chyba nie maja wplywu na produkt
produk ma swoj procent i tyle
jedynie premka moze pomoc
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze 5 indykow brakuje a juz pracuje okragla dobe. ech cos admini chyba zmniejszyli na czas zadania szanse na te indyki =p jak mi ten quest jutro zniknie i nei zdaze ich uzbierac to sie zdrowo wkurze. ale w kanadzie dzien dziekczynienia obchodzi sie w drugi poniedzialek pazdiernika wiec teoretycznie mogl sie wogole ten quest nie pojawic =p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest ostatni dzien mi jeszcze brakuje kukurydzy 1 i 2 pomaranczy
 
napewno jest tak, ze do 26 listoapda jest to zadanie? :/
kurdee... nie wiedzialem... :/
aczkolwiek, ja je caly czas mam =]
 
Status
Zamknięty.
Do góry