Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... święto skończyło się wczoraj, zatem zadanie nieaktualne. Po co komu indyki na święto 2010? Wtedy nie mieli jeszcze zamrażarek :p
Po pierwsze, to nie każdy ma obowiązek wiedzieć kiedy się dane święto kończy, tym bardziej że nie jest to polskie święto.
Po drugie inne tego typu questy były czasowo nieograniczone. Ostatnio robiłem jakiegoś questa z kwietnia i jakoś się zadanie nie przeterminowało..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze, to nie każdy ma obowiązek wiedzieć kiedy się dane święto kończy, tym bardziej że nie jest to polskie święto.
Po drugie inne tego typu questy były czasowo nieograniczone. Ostatnio robiłem jakiegoś questa z kwietnia i jakoś się zadanie nie przeterminowało..

Co nie zmienia faktu, że jak ktoś nie wie, kiedy dane święto się kończy/zaczyna, to może sobie sprawdzić i wyciągnąć wnioski, prawda?
Inne questy ≠ ten quest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co nie zmienia faktu, że jak ktoś nie wie, kiedy dane święto się kończy/zaczyna, to może sobie sprawdzić i wyciągnąć wnioski, prawda?
Inne questy ≠ ten quest.
Ke?
Mając doświadczenia z poprzednich questów nie wyciągnąłem wniosku, że zadanie jest czasowe.
Wystarczyło w opisie zadania napisać: "pospiesz się. Po świętach nie będziemy potrzebowali Twoich indyków"

I z takiej wskazówki można sobie wyciągać wnioski..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ke?
Mając doświadczenia z poprzednich questów nie wyciągnąłem wniosku, że zadanie jest czasowe.
Wystarczyło w opisie zadania napisać: "pospiesz się. Po świętach nie będziemy potrzebowali Twoich indyków"

I z takiej wskazówki można sobie wyciągać wnioski..

Której części nie zrozumiałeś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra zadanie zostało zamknięte dla wszystkich, którzy go nie wykonali. Można już zamknąć temat. Najwyżej zostanie on otwarty za rok ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Thompson67

No tak bo każdy w Polsce wie dokładnie kiedy zaczyna się i kończy święto dziękczynienia....

Barman Henry Walker: Luis przybędzie na czas. Brakuje jeszcze najważniejszej rzeczy: indyka!

Skoro wszystko jest takie oczywiste to dlaczego trzeba było dostarczyć 10 indyków skoro brakuje indyka?

Po prostu programiście z IG dali ciała. Tłumaczenie, że trzeba było się domyślić jest słabe. Ale chyba widać, że coś im nie idzie wymyślanie questów. Po przesadzonym jeżeli chodzi o trudność rajdzie nic nowego nie wprowadzili do gry.
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
A ja ganiałem za indykami jak głupi... Zdążyłem tylko na s1 i s10. :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Thompson67

No tak bo każdy w Polsce wie dokładnie kiedy zaczyna się i kończy święto dziękczynienia....

Barman Henry Walker: Luis przybędzie na czas. Brakuje jeszcze najważniejszej rzeczy: indyka!

Skoro wszystko jest takie oczywiste to dlaczego trzeba było dostarczyć 10 indyków skoro brakuje indyka?

Po prostu programiście z IG dali ciała. Tłumaczenie, że trzeba było się domyślić jest słabe. Ale chyba widać, że coś im nie idzie wymyślanie questów. Po przesadzonym jeżeli chodzi o trudność rajdzie nic nowego nie wprowadzili do gry.
Wiecie o jakichś durnych Walentynkach, Halloweenach, to i o Święcie Dziękczynienia moglibyście się dowiedzieć. Sprawdzenie, kiedy obchodzi się to święto zajęło mi jakieś 30 sekund. Naprawdę tak ciężko?

Ps. Zawsze można napisać do IG list i wypunktować wszystko, co się nie podoba. Nikt nikomu tego nie broni.
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Walentynki są obchodzone w Polsce, Halloween jest równolegle z naszym Świętem Zmarłych, a w telewizji wszystkie fakty i wiadomości o tym mówią. Skąd my mamy wiedzieć o jakimś święcie dziękczynienia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko, że Walentynki i Hallowen to są "święta", które są obchodzone w Polsce, a święto dziękczynienia nie. Porównanie nie trafione.

Sprawdzenie oczywiście nie jest trudne, ale nie było podstaw aby to robić i z powodu gry interesować się kiedy się zaczyna i kończy amerykańskie święto pielgrzymów.:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@Thompson67

No tak bo każdy w Polsce wie dokładnie kiedy zaczyna się i kończy święto dziękczynienia....

I tu jest pies pogrzebany :p
Poczekajcie ze sprzedażą indyków, może uda się tego questa włączyć jeszcze na jakiś czas. Nie obiecuję nic!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Walentynki są obchodzone w Polsce, Halloween jest równolegle z naszym Świętem Zmarłych, a w telewizji wszystkie fakty i wiadomości o tym mówią. Skąd my mamy wiedzieć o jakimś święcie dziękczynienia?
No jeśli ktoś nie wie, że coś takiego jak ŚD istnieje, to już jego problem. Mało tego, jeśli ktoś nie umie sprawdzić, co to jest ŚD, to w ogóle jest mi bardzo przykro z tego powodu.

Tylko, że Walentynki i Hallowen to są "święta", które są obchodzone w Polsce, a święto dziękczynienia nie. Porównanie nie trafione.

Sprawdzenie oczywiście nie jest trudne, ale nie było podstaw aby to robić i z powodu gry interesować się kiedy się zaczyna i kończy amerykańskie święto pielgrzymów.:)

Nie chodziło mi o to, czy dane coś obchodzi się w Polsce czy nie, a o "siłę ważności" danego czegoś. Niedługo okaże się, że żadnej "niepolskiej" daty i wydarzenia nie będzie można wrzucić do gry, bo nikt nie będzie wiedział co i jak....
I oczywiście nie zmienia to faktu, że można było sprawdzić i wyciągnąć wnioski, prawda? Albo chociaż zacząć podejrzewać, że może być właśnie tak, że z końcem ŚD to zadanie nie będzie potrzebne.
 
@up
popieram Thoma w stu procentach :D
sam nie zrobilem zadania, zeby nie bylo...

PS. niedlugo pewnie zaczniecie wymieniac "wazne" swieta, ale niestety nie dostaly one zadania...

27 listopada:
Wspomnienia i święta Kościoła katolickiego

28 listopada:
# 1967 - FSO: wyprodukowano pierwszego Fiata 125p.
1944 - Adolf Hitler wydał rozkaz o utworzeniu twierdzy Kołobrzeg.

# Albania - Święto Niepodległości
# Czad - Dzień Proklamacji Republiki
# Mauretania - Święto Niepodległości
# Panama - Święto Niepodległości

a to swieto nie jest wazne? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No widzę że zadanie znowu dostępne tylko że ja mam 0 sztuk indyka i dziś już nie dam rady uzbierać. Motywacja niska i ten pech który mnie ostatnio prześladuje. Modlitwy nie pomagają. Mam nadzieje że do jutra zadanie nie zniknie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No widzę że zadanie znowu dostępne tylko że ja mam 0 sztuk indyka i dziś już nie dam rady uzbierać. Motywacja niska i ten pech który mnie ostatnio prześladuje. Modlitwy nie pomagają. Mam nadzieje że do jutra zadanie nie zniknie.

Nie nabijaj postów, bo zadania już nie ma cały dzień i każdy o tym wie.

Co do pełnych oburzenia protestów, to nie płaczcie nad rozlanym mlekiem, bo jedna cecha to nie powód żeby się wkurzać na cały świat. Ja też nie zdążyłem i nie płaczę z tego powodu. Zadanie będzie znowu za rok i możecie sobie przygotować tyle indyków ile chcecie. Na pewno się nie popsują (nasza postać w TW ma zamrażarkę i kuchenkę, więc zawsze można je podgrzać i będą takie upieczone, jak te, które łapiemy w lesie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
(...) zadania już nie ma cały dzień i każdy o tym wie.
to zadanie jest od jakiegoś czasu znowu aktualne,
"Kaputron" dobrze napisał, poza tym ten "ciasteczkowy admin" pisał,
że postara się przywrócić jeszcze na jakiś czas zadanie z indykami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to zadanie jest od jakiegoś czasu znowu aktualne,
"Kaputron" dobrze napisał, poza tym ten "ciasteczkowy admin" pisał,
że postara się przywrócić jeszcze na jakiś czas zadanie z indykami.

Ja nie mam tego na 8-mym .świecie
 

DeletedUser3096

Gość
Gość
I tu jest pies pogrzebany :p
Poczekajcie ze sprzedażą indyków, może uda się tego questa włączyć jeszcze na jakiś czas. Nie obiecuję nic!

Quest działa , jak dla mnie jesteś Adminem roku. Strasznie mi się to podoba że ktoś szanuje zdanie graczy a nie pierdzieli bez sensu ze należało się czegoś domyśleć. Dziękuję w imieniu swoim i innych graczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry