Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a ja pracuje, pracuje, pracuje jeszcze trochę, a motywacja leci w dół z prędkością Kubicy w F1 i wciąż żadnego indyka, a dzisiaj 26.11, więc mam nadzieję, że queścik nie zniknie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zadanie z indykami zniknęło w 1. świecie (a miałem już 9 kurczaczków!), natomiast w 5. świecie - jest....... z 3 kurczaczkami...... bez sensu!
 

DeletedUser

Gość
Gość
40h roboty, 8 indykow, energia 15 ale robie jeszcze 2 h. jak nie zdaze dzisiaj tego zrobic...
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Mam podobnie, ponad 30h pracy przy indykach wynik, 8 sztuk. Porażka roku świąteczne zadanie. Wkurzyłam się ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam podobnie, ponad 30h pracy przy indykach wynik, 8 sztuk. Porażka roku świąteczne zadanie. Wkurzyłam się ...

dlatego nawet go nie przyjąłem ;)
Fajnie że pojawiło się to zadanko, skoczyłem o kilka miejsc w rankingu w górę ;) byłem 350 a jestem +/- 315
 

DeletedUser7098

Gość
Gość
Udało się. Doszedłem do 14% motywacji. Niestety był to najgorszy quest świąteczny. Mało expa, żadnej nagrody typu jajko, czapka. I mnóstwo roboty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
muszą wymyslec quest na hallowen a nagroda bedzie dynia ze straszna buzia xD
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
już za późno , już po halloween , fajnie by było gdyby na mikołajki jakąś fajną misję zrobili ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no fajnie by bylo a ja skonczylem tylko 1 czesc i teraz czekam rok
 

DeletedUser

Gość
Gość
To zadanie to jakaś lipa. Zbierałem indyka i udało mi się jak dotąd znaleźć 0 sztuk. Teraz trzeba będzie poczekać cały rok aby dokończyć lipne zadanie. Ostatnio to mam chyba wielkiego pecha.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szlag by to...

Ależ się wściekłem..
Trzy dni tyrki nad idiotycznym questem i jak miałem komplet durnego ptactwa to mi questa zamknęło... Zero informacji że to zadanie trzeba ukończyć do 26.11.. Szlag mnie trafił... :mad:
Zmarnowane tyle czasu....

Idę kogoś ubić...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ależ się wściekłem..
Trzy dni tyrki nad idiotycznym questem i jak miałem komplet durnego ptactwa to mi questa zamknęło... Zero informacji że to zadanie trzeba ukończyć do 26.11.. Szlag mnie trafił... :mad:
Zmarnowane tyle czasu....

Idę kogoś ubić...

informacja byla w nazwie zadania. ten quest to taki bonus jak mikolaj w swieta (nagroda za zadanie: czapka), albo wielkanoc (z bonusowa pisanka).



ps. na wszelki wypadek - zaczalem zbierac paczki (z napadu na powoz pocztowy). Czort wie, czy na 6.12 w tym roku nie pojawi sie misja w stylu: "Przynies 100 paczek" ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jakaś porażka jest ten quest. Odblokowują na pare dni ten quest raptem i trzeba mieć na prawdę dużo szcześcia aby znaleźć te 10 indyków, a nie będe specialnie kupował premium. IG się nie popisało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
:( :( :( :(


indyki.jpg
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Wystarczyło zmienić limit 10 indyków na 5 i nie było by problemu. Wszyscy byli by szczęśliwi i każdy by świętował na swój sposób.
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Wystarczyło zmienić limit 10 indyków na 5 i nie było by problemu. Wszyscy byli by szczęśliwi i każdy by świętował na swój sposób.

I dla każdego po 10k a co drugiemu złotego jeżozwierza ;) Quest był fajny i faktycznie trzeba było się sprężyć , ja tam jestem zadowolony (skończyłem 24.11)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Która część tego questa była fajna? Zbieranie pomarańczy czy 10 godzin przy torach? Ogólnie to się nie postarało IG. Quest w stylu dostarcz 30 produktów X to dostaniesz jedną ceche nie jest jakiś specialny...

btw: Ors poszukiwaczem łatwpiej się znajduje produkty, ale inną klasą postaci jest trochę trudniej i zebranie 10 indyków to nie jest proste zadanie. Poczytaj ile ludzie pracowali przy tych indykach. Więc fakt, że trzeba było się sprężyć jest trochę nie na miejscu.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem dużym nieporozumieniem było nie poinformowanie graczy, że zadanie będzie aktualne tylko kilka dni, tym bardziej że inne tego typu questy wisiały miesiącami..

Gracze zostali potraktowani w mało poważny sposób..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem dużym nieporozumieniem było nie poinformowanie graczy, że zadanie będzie aktualne tylko kilka dni, tym bardziej że inne tego typu questy wisiały miesiącami..

Gracze zostali potraktowani w mało poważny sposób..

Hmm... święto skończyło się wczoraj, zatem zadanie nieaktualne. Po co komu indyki na święto 2010? Wtedy nie mieli jeszcze zamrażarek :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry