Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser8523

Gość
Gość
To jest zadanie i dla ludzi na 99 levelu i na 1 levelu. Co wy chcecie? Dla, niektórych to już pomarańcze są trudne do zdobycia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja czekam na tych co zrobią te zadania żeby zobaczyć nagrody sam nie będe tracił czasu ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie kurde no, jak się wam nie podoba to nie róbcie, a nie tylko narzekacie !
Nie jest obowiązkowe ! Ja z wielką chęcią zrobię, bo 1 cecha to dla mnie dużo nawet na 59lvlu. !
 

DeletedUser

Gość
Gość
całe zadanie z 3 czesci daje 150 expa i ceche na koniec
a troszke orobić sie trzeba zwłaszcza w 3 czesci

w całym zadaniu trzeba tyrac przy max szczesciu kilkanascie ladnych godzin
w tym czasie dobry gracz robi 1500 expa - a jak bitewka sie nawinie to sporo wiecej
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nie wiem jak Wy, ale ja żółty punkcik z chęcią przyjmę na każdym lvl i o każdej porze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
na 80 levelu z nudow to pewni zrobie
cecha to cecha 1-czasem wiecj PP no jako poszukiwacz to do tego sprowadzam taki prezent
zamiast tyrac 20h na 1pp do pociagu wole tyrac na level i zdobyc 5pp do tej pracy, jakby dali inne produkty lepiej dropiace albo tych z 3 części mniej trzeba było, mnie te ostatnie to nigdy nie chciały dropic rewelacyjnie dlatego omijam questy z nimi

a tak pozatym to chetnie bym dostal taki prezent na swieta czemu nie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak Wy, ale ja żółty punkcik z chęcią przyjmę na każdym lvl i o każdej porze :p

mam podobne zdanie :p żółty punkcik zawsze da mi o te 3 pkt więcej w nnpp ;) ale i tak zrobie to po kupieniu itemków, chociaż szczerze NIE CHCE MI SIĘ. Za trudne prace sa w tym queście, do rabowania fasolek brakuje mi sporo pkt a o reskillu nie ma mowy ;) <joke>
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Każdy exp się opłaca nie wiem jak wy ale ja nie pogardze qestami jeden żółty punkcik nigdy nie zaszkodzi:) I napewno dodali nowe rozgałęzienie zadań może ukrytych może nowe decyzje?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra co by nie powiedzieć to nie oszukujmy sie ... cecha zawsze sie przyda ale .... ale faktycznie przez czas żeby zdobyć ten punkick to 99% osób pracując w swoich najlepszych pracach zdobędzie go robiąc zwykły levle up ... zatem taak zrobię to zadanie, ale jak będe miał lvl 99 nie wcześniej, bo jak już tu wiele osób powiedziało jest to nie opłacalne (tak jak nie jest opłacalne robienie wszytskich zadań jak leci .... zwyczajnie nie kalkulują się :p )

Ale dla każdego coś dobrego nie :) Inni własnie lubia mieć zrobione wszytskie zadania i będą je robić :) no i super ... ja tylko liczę że to nie jedyne zadanie jakie zostało wrzucone ... bo to troszkę malunio :eek:
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
No sam się właśnie zastanawiam nad wykonaniem tego zadania... może jednak je zrobie... jestem tylko ciekaw do kiedy bedzie mozna to zadanie wykonać :) żeby chociaż dali miesiąc czasu :pP

Do 26.11.2009 do 24h, bo wtedy kończy się święto dziękczynienia, więc później już jego nie będzie można wykonywać :p(Wg. mnie)
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
... zatem taak zrobię to zadanie, ale jak będe miał lvl 99 nie wcześniej ...

To jest zwyczajny eventowy quest, jak ten na Wielkanoc (30min przepędzania ptaków z pola), on był chyba tylko 1 dzień, więc nie sądzę, by udało Ci się tak szybko wbić 99 :p
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
A ja zrobie tego qesta choćby z ciekawości:D Może będą dalej zadania od Louisa??
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
A ja może tracę czas, ale lubię wykonywać wszelakie Questy. Lubię i już. :D Robię ten Quest na wszystkich światach. A kto wie? Może jest IV część zadania? Może programiści specjalnie nas zniechęcili do wykonywania zadania, bo na końcu jest jakaś super nagroda? A potem będzie można tylko zgrzytać zębami. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
cz III tego questu jest częścią ostatnią
dowód:
...Quest Finished
There is nothing after the Turkey legs
My personal opinion: Thats a [crappy] quest :(
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
czemu na west stat jest że w pierwszym zadaniu jest łowca nagród
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze wykonanie tego questa odblokuje nastepnego od Luisa...
a nawet jesli nie to i tak 1 pkt charyzmy sie przyda :)

tylko trzeba zdazyc z tymi indykami do 26 na razie mam 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest zwyczajny eventowy quest, jak ten na Wielkanoc (30min przepędzania ptaków z pola), on był chyba tylko 1 dzień, więc nie sądzę, by udało Ci się tak szybko wbić 99 :p


Qrde ... to faktycznie wtopa :) nie docztyłem ... teraz to zmienia troszkę postać rzeczy .... ale ostatecznie chyba i tak się jednak nie zdcyduje ... za duże ryzyko, że nie znajdę tych indyków na czas :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry