Święto Dziękczynienia - nowe zadanie

  • Rozpoczynający wątek Pawel.k1
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mi się nie odblokowało, nadal jest skreślone to zadanie, co jest??? Pozatym jak zostało przywrócone to do kiedy jeśli mozna wiedzieć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam wszędzie odblokowane, nawet na jednym miałem już te 10 indorów, wystarczyło pobrać i zakończyć zadanie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też chce przejść ale nie mam czasu. Wolę wydobywać srebro niż zbierać fasolę czy jeszcze co inne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Została przywrócona możliwość zrobienia zadania nr.3, ale nie rozkładania torów, prawda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Została przywrócona możliwość zrobienia zadania nr.3, ale nie rozkładania torów, prawda?
Tak to chyba wygląda.

Odblokowana jest tylko część trzecia. Więc kto nie zebrał owoców i nie rozłożył torów to papa.

Jeszcze tylko przydałoby się info jak bardzo trzeba się spieszyć z tymi indorami..:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Denerwuje mnie to całe gadanie. Ktoś na forum pisał już kilka dni temu z przypuszczeniem, że zadanie zostanie zakończone zaraz po dniu dziękczynienia i jakoś nikt tego nie pamięta.
Miałem zebranych już 7 indyków i bohatersko je sprzedałem po tym jak zadanie zostało anulowane - ktoś mi je przywróci?!?!
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
@up
Produktów się nie sprzedaje, zawsze mogą się przydać.

A co do questa, czy ktoś oprócz mnie zdołał go ukończyć? :p Nie mówcie mi, że jestem jedynym szczęśliwym posiadaczem dużego punkciku ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi sie pojawilo, mam motywacje 15% wiec wzialem juz to premium =p najzwyzej przez 2 tygodnie amiast expa poszukam kartki ;] a jesli chodzi o zadanie to domyslalem sie ze zniknie , to logiczne ale mialem nadzieje ze nie :) niezmiernie sie ciesze ze sie znow pojawilo, mam nadzieje ze szybko znajde 2 brakujace indyki, i powodzenia reszcie ktorzy na nowo szukaja
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Dziękuje za przedłużenie zadania świątecznego. Zadanie zakończone :)

Miły gest z waszej strony.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
3 część będzie cały czas włączona, pozostałe nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę szkoda, bo niestety nawet pierwszego zadania nie zrobiłem. Miałem nadzieję, że będzie trwał dłużej. Nie wiem czy przeboleję ten 1 pkt Charyzmy. No niestety za lenistwo trzeba płacić...
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Ke?
Mając doświadczenia z poprzednich questów nie wyciągnąłem wniosku, że zadanie jest czasowe.
Wystarczyło w opisie zadania napisać: "pospiesz się. Po świętach nie będziemy potrzebowali Twoich indyków"

I z takiej wskazówki można sobie wyciągać wnioski..
Nie kłóć się z Thompsonem jak nie wykonałeś wykonasz za rok ja też nie zdążyłem i się nie awanturuje nawet w wiadomościach na TVP 1 mowili kiedy jest to święto dziękczynienia więc raczej każdy powinien wiedzieć ,że to zadanie czasowe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja rowniez dziekuje za udostepnienie. z premium ostatnie 2 indyki poszly w 4h =p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie kłóć się z Thompsonem jak nie wykonałeś wykonasz za rok ja też nie zdążyłem i się nie awanturuje nawet w wiadomościach na TVP 1 mowili kiedy jest to święto dziękczynienia więc raczej każdy powinien wiedzieć ,że to zadanie czasowe.
Ale ja się nie kłócę.. ;)

Ja próbowałem tylko udowodnić, że reguły gry nie były jasno określone i tyle.
Przywrócenie tego zadania, chyba też świadczy o tym, że programiści przyznali się do błędu.

I proszę Was bardzo, nie każcie ludziom wiedzieć wszystkiego, albo oglądać TVP1.

Ja gram w Westa, a nie oglądam TVP1. Chcę tylko jasnych reguł, a nie że trzeba się domyślić co autor miał na myśli.

Równie dobrze można sytuację odwrócić. Gdyby zadanie nie było ograniczone czasowo, to wtedy Wy mielibyście pretensje o to, że zadanie nie wygasło wraz z zakończeniem ŚD...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hej, mam pytanie do adminów: Czy za rok bedzie można wykonać to zadanie? ;> tzn. jak ktoś nie wykonał nawet 1cz zadania
 

DeletedUser

Gość
Gość
to zadanie jest od jakiegoś czasu znowu aktualne,
"Kaputron" dobrze napisał, poza tym ten "ciasteczkowy admin" pisał,
że postara się przywrócić jeszcze na jakiś czas zadanie z indykami.
Trochę mnie to rozbawiło ciasteczkowy admin:D, ciasteczkowy potwór to był na ulicy sezamkowej a to jest nasz Onufry admin ;)

radi-t; napisał:
Quest działa , jak dla mnie jesteś Adminem roku. Strasznie mi się to podoba że ktoś szanuje zdanie graczy a nie pierdzieli bez sensu ze należało się czegoś domyśleć. Dziękuję w imieniu swoim i innych graczy

Również po przeczytaniu tych paru stron podzielam Twoje zdanie.Pamiętam kiedyś było zadanie świąteczne które działało dłużej i poza tym powinno być napisane czarno na białym co,jak i kiedy(tak myślałem ze zadanie zakończy się wraz z końcem święta,ale pewności nie miałem ) a obarczanie winną graczy ze się nie domyślili to chyba jakaś pomyłka ,bo chyba programiści o czymś zapomnieli i można było się do tego przyznać.
I również ciekawi mnie pytanie Pawła,czy zadanie będzie aktualne za rok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A ja juz skonczyłem wszystkie teraz tylko zostalo mi Wielka podróż (Przygotuj konie do podróży) :)

na wykonanie wszystkich zadan straciłem chyba z 4000 ekspa ale co mi tam mam 72 level to robilem tylko z nudow :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry