Święto pracy - zadanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
sos barbecue, pewnie do tego jakaś kiełbaska, a w sklepie widzę szczypce do grilla za 500 bryłek, może ktoś wiedzący napisać czy skończę zadanie bez zestawu grilowego? Po prostu mnie nie stać na wywalenie kasy na tyle bryłek i stąd pytanie czy jest sens robić zadanko.
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
sos barbecue, pewnie do tego jakaś kiełbaska, a w sklepie widzę szczypce do grilla za 500 bryłek, może ktoś wiedzący napisać czy skończę zadanie bez zestawu grilowego? Po prostu mnie nie stać na wywalenie kasy na tyle bryłek i stąd pytanie czy jest sens robić zadanko.

Szczypce do grilla nie są wymagane do zakończenia zadania, a fartuch do grilla dostaniesz z zadania.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
500 obligacji ;c a ja mam tylko 150 ;/
Przydałoby się mieć taki secik ;s
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tw-db było chyba napisane, że zestaw daje +200 PP, ale stronka w tej chwili nie czynna, nie można sprawdzić.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Z tego co jest napisane na forum bety wynika że +50 punktów pracy.

Pfff kto wyda tyle Oupa czy bryłek (ok 50zł) na set który daje tylko 50 pkt pracy :/ Jakby rzeczywiście dawał te 200 pkt Pracy to bym się i może skusił ale tak to leje na to :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg mnie tylko głupi wierzył w to co jest napisane na db na temat bonusu tego setu. Od kiedy to eventy dają wypasione rzeczy które dają ogromne bonusy?
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
No fakt trochę to dziwiło że 200 pkt , ale znowu czemu aż tyle szczypce kosztują o_O
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Niestety ale ten set nie jest wart tych ojupów lub bryłek. Już lepiej na cyrk to wydać.
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
Zadanie jest podzielone wg poziomów doświadczenia (10-30; 31-55;56-80;81-120) a sos barbecue, którego będziecie szukać jest dostępny tylko z jednej określonej pracy dla każdego przedziału.

Zamiast narzekać zacznijmy szukać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę aby ktoś kto wie napisał z jakich prac wypada ten sos dla wszystkich przedziałów lvl.

dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry