Święto pracy - zadanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30826

Gość
Gość
To jak ja jestem 100% pojedynki a mam 26 lvl to dam rade zrobić to zadanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Event został beznadziejnie zrobiony z powodu braku możliwości ukończenie 2 zadania na 60lvl wymaga dostarczenia 5 mięs kraba. Praca jest od 68 a przedmiotu nie da się kupić na targu. ŻENADA :&:
 

DeletedUser24737

Gość
Gość
Na 120 lev potrzeba :

- Zestaw do pokera - 10 szt.
- Papierosy - 10 szt.
- Rum - 10 szt.
- Róża - 10 szt.
- Sos barbecue - 1

Jak ktoś jeszcze nie zaczął to moze stukać 8h prac tak aby mu w/w itemy wypadły.

81-120lvl włamanie - 15s

Tzn. ze z tego wypadl sos czy tylko robiles lub miales zamiar robic ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już łatwiej jest zrobić zadania na 81lvl, bo można te rzeczy kupić na rynku i zadanie jest wykonalne nie to ca przedział na 60lvl. hmpf
 

DeletedUser24737

Gość
Gość
Event został beznadziejnie zrobiony z powodu braku możliwości ukończenie 2 zadania na 60lvl wymaga dostarczenia 5 mięs kraba. Praca jest od 68 a przedmiotu nie da się kupić na targu. ŻENADA :&:

Mam level 40
W drugim zadaniu "Piknik" trzeba zorganizować 5 produktów, niestety 2 z nich są do zdobycia na wyższym levelu. Na targu nie ma tylu tych produktów - do taki event, którego nie można ruszyć :(
Sfrustrowałem się


Napiszczie co potrzeba to moze ktos kto ma to wystawi, a byc moze jak sie 120levelowcy obrobia ze swoimi itemami to pojda dropic Wasze i wystawia na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mięsa kraba nie da się wystawić i tu jest problem, chyba że się mylę :oops: ,ale wątpie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mięso z kraba to normalny produkt do pracy po prostu jest deficyt na targu. Jak ja robię ta pracę to wpadają 1 rzadziej dwa produkty na 1h więc z tym możecie mieć problem
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Znamy już bonus całego setu? Mówię o polskich światach, nie plotach z bety/forum.
 

DeletedUser28110

Gość
Gość
Ludzie czemu Wy tylko narzekać potraficie? Jak wam zadanie nie odpowiada to go nie róbcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Użyłem koniczyny (+150 pkt pracy) i robię garnki, resztę da się kupić.

Wie ktoś może gdzie wypada sos na lev 30/50
 

DeletedUser

Gość
Gość
500 obligacji za jakieś durne szczypce ? Mam sporo obligacji , ale poczekam na coś poważnego, przydatnego w grze.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie no te szczypce są w miarę niezłe.
Cena powala a jakby dali 100 pkt pracy jako bonus to więcej osób by kupiło, ale nie chcieli dawać takiego bonusu jak w broniach AQ czy Baca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mógłby ktoś dać skirna z gry, bo nie wiem komu wierzyć?
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Mógłby ktoś dać skirna z gry, bo nie wiem komu wierzyć?

jmj4.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest mi ktoś wstanie powiedzieć gdzie znajdę sos barbecue przy 58lvl.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry