Święto pracy - zadanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30826

Gość
Gość
a poniżej 31 lvl ? dokładnie 26? gdzie znajde sos?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tw-db była informacja, że ten zestaw będzie miał +200pp, dlatego szybciutko kupiłem szczypce. Teraz jest +50pp. No i zostałem wkręcony - pif paf
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Na tw-db była informacja, że ten zestaw będzie miał +200pp, dlatego szybciutko kupiłem szczypce. Teraz jest +50pp. No i zostałem wkręcony - pif paf

TW-DB jest zewnetrzna strona nie majaca nic wspolnego z polska wersja gry, wiec wszelkie pretensje ze wprowadzaja w blad podajac nieprawdziwe informamcje prosze skladac bezposrednio do nich.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
Sos można znaleść poniżej 31 lvla'a w znakowanie bydła jakby ktoś jeszcze nie wiedział ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doskonale wiem,że tw-db jest zewnętrzną stroną. Nigdzie też nie napisałem, że mam pretensję do The West.
Napisałem tylko, że tam była taka informacja i dlatego zrobiłem tak jak zrobiłem. I tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam 34 poziom i muszę zdobyć m.in. 10 tequili od 37 poziomu oraz 10 garnków do gotowania od 45 (sic!) poziomu do tego dynie od 39 poziomu. Może jakoś sobie poradzę wydając mnóstwo kasy na produkty ale dla wielu graczy to zadanie będzie niewykonalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to niewykonalne!prace można robić każdą ,jest jedynie problem z czasem i ilością kasy na zakup produktów jesli ktoś ma duże braki
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Nie narzekajcie, nie mogli dać 200 punktów pracy bo wtedy dżentelmen byłby bez znaczenia... Jeszcze byście pewnie chcieli te szczypce na targu wystawiać. Skoro pas ala chodzi po 200-300k to szczypce by chodziły pod 1kk- tutaj radość tych co nawalają w grę bryłami bo kupią kilka szczypiec i mają kasy jak lodu. Pomyślcie troszkę logicznie bo póki co wszystko hejtujecie- tak samo z poprawką do wzoru, wielkie oburzenie bo na becie testują sprawność manualną zamiast wytrzymałość- co jest bardzo dobrym posunięciem ale tego oczywiście nikt nie wie, najlepiej zjechać wszystko z góry na dół tak dla zasady.
Ale taka już mentalność nasza, na wybory także nikt nie chodzi a pretensje że "Tusk podniósł VAT" ma każdy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to niewykonalne!prace można robić każdą ,jest jedynie problem z czasem i ilością kasy na zakup produktów jesli ktoś ma duże braki

Ano takto niewykonalne, że nie każdą pracę można robić - potrzebne są punkty pracy.


Postać 57 poziom.

Połów krabów jest od 68 poziomu - brakuje mi PP, aby pracować już teraz.
Produktów na targu oczywiście brak.

Pracuj jako żołdak od 63 poziomu - trochę łatwiej; przynajmniej produkty na targu są.
Ale także brakuje PP.

Wydobycie ropy od 59 - tu nawet mogę już pracować.


Nie mam pojęcia czym kierowało się Szanowne InnoGames w doborze prac do tej serii, ale pierwszy raz widzę aż tak dużą... powiedzmy niedoróbkę.


Na innych światach, przy poziomie 114, czy 120 raczej nie ma z tym problemu.
Na 57 poziomie jest to dla mnie niewykonalne.


Wniosek:
InnoGames strzeliło sobie w kolano blokując ludziom wykonanie tej serii na niższych poziomach.

Przecież nie kupię Szczypców* nie mając Fartucha.


----- @edit-1
*Tak. Wiem. Szczypiec chyba powinno być - ale w tym kontekście, to Szczypców nawet lepiej brzmi. ;;)

-----@edit-2
http://so.pwn.pl/lista.php?co=szczypce
A jednak... Wg powyższego może być i tak (Szczypców), i tak (Szczypiec). o_O
-----
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30852

Gość
Gość
Kraby sobie kupisz tylko przypilnuj

Na s12 kraby po 40k chodzą :kak:

A przy 67 lvl'u to z jakiej pracy dropnie ?


Edit: Poczytałem trochę i mam :D
lvl 1-31 znakowanie bydła
lvl 31-55 łapanie koni
lvl 56-80 polowanie na miśki
lvl 81-120 włamanie

Podobno :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21120

Gość
Gość
85 lvl i nie wpada na włamaniu, próbowałem 10 razy 15 s i kilka razy 10 minut :/

Ok, już wiem :D Jak zwykle moja głupota, nie przyjąłem zadania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poza tym mówił że w tym roku obniży, skłamał ::(:
Jeśli chodzi o sos zawsze dropi z pracy za pierwszym razem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry