Święto pracy - zadanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30826
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Po pierwsze to trzeba przyjąć to zadanie.
Po drugie wystarczy 15 sekund w pracy .
 

DeletedUser

Gość
Gość
To że ktoś wystawił to mięsko za 40k to nie znaczy że za tyle ono chodzi.
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Prawdę mówiąc to na tym ewencie można się całkiem fajnie dorobić :) Sam już prawie 100k zarobiłem w 3 dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh chyba admini zwiększyli szanse na produkt, bo róże mi podrząd wypadają, a mam 24 % szansy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byl CYRK - wielu oblowilo sie. Jestescie posiadaczami calej sterty bezuzytecznych produktow wzmacniajacych, ktore daja dodatkowe PP (narzekano, ze po co?), teraz jest tego pelny targ. To GRILOWANIE - powod by jakos to wykorzystac.
120 lvl, oczywiscie rozumiem, im to do niczego nie sluzy (chyba, ze odsprzedadza tym mniejszym)...
Na nonsesowe pomysly i brak logiki sam narzekalem od dluzszego czasu. I czasem az mnie zdziwko chyta, ze ktos potrafi az tak robote spartaczyc. ;) Ale po ankiecie, musze przyznac, zauwazylem, ze w IG zaczyna isc lepiej z mysleniem (moze jeszcze nie wystarczajaco dobrze ;) , jednak sa wyrazne proby polepszenia gry i to bardo cieszy!
Wiec, mniej narzekan, tylko ruszac glowa (albo kto czym jeszcze myslec potrafi :) i skladac sesowne podpowiedzi, moze czasem naprowadza ich na dobra droge, z czego i my jako gracze skorzystamy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22197

Gość
Gość
Ja już skorzystałem,ponad 100k zarobku na kilku światach :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Mam pytanie, kalkulator wybiera ten set do jakiś prac? Załóżmy, że posiadamy dżentelmena, rakietę czy inne (by zająć slot).
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Dzięki, więc warto zakupić jako eq do prac.
 

DeletedUser6561

Gość
Gość
Ludzie ,komu to przyjemność sprawiło ,żeby zadanie tylko tydzień trwało ,trzeba było uprzedzić ,spóżniłem się jeden dzień u barmana już zadania nie ma a w lokalizatorze zadań wisi ,że wszystko zebrałem ,co za idiotyzm ,tym bardziej ,że do tego święta pracy to trzeba było się nastarać ,bo po 10 różnych nie byle jakich produktów trzeba było zebrać produktów ,już nie robię więcej tego typu debilnych questów hmpf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7292

Gość
Gość
Ja wiem, czy tak trudno było? Sam zebrałem wszystkie produkty w 3 dni dla najwyższego przedziału. A potem sprzedawałem róże. Z przedziałem 41-60 czy jakoś tak też się zbytnio nie męczyłem. Poza mięsem kraba, które na targu kupiłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja sobie nadropiłem zestawy do pokera a resztę kupiłem za 30k można było to wydropić jak ktoś się postarał
 

DeletedUser7406

Gość
Gość
Do kiedy należało wykonać święto pracy, bo ja już zadania nie widzę u barmana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry