Święty Mikołaj :)

  • Rozpoczynający wątek Lagnar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Udało mi się trafić w sedno sprawy. :) Mam nadzieję, że Święty Mikołaj mój list wziął pod uwagę i ma jakiś drobny upominek dla wskazanej przeze mnie osoby. ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ech nie trafiłem, poszedłem zupełnie innym tropem. Dobre serce - zaoferowałem Mikołajowi pomoc w pracy, bo wszyscy myślą tylko o prezentach, a nikt nie pomyśli, jak musi on się napracować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w nagrodę dostałam 9 bryłek złota. W liście napisałam, że fajnie by było jakby ktoś pamiętał też o Mikołaju i jemu też dał prezent...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przepraszam, nie wiem skąd się pojawiły więc pomyślałam że to od Mikołaja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Prezent dla innego gracza hm.. byłem blisko prosiłem o prezent dla osoby nie mającą nic wspólnego z grą pech ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że jednak prośba o prezent dla Mikołaja nie została zaliczona - Mikołaj to nie gracz... Gratuluję zwycięzcom :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajny event :) tym bardziej ze wygralismy z kolegami :) chociaż przyznam, że do końca nie spodziewałem się wygranej i myślałem że pomysł był lipny ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo sympatyczne nagrody :)
Gratuluję pozostałym zwycięzcom!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja poprosiłem o prezent dla innego gracza a tak dokładnie dla całej wioski boję się że po czasie
 

DeletedUser

Gość
Gość
pech byłem blisko i mama nadzieję że więcej takich eventów będzie :I:
 
kurcze szkoda , nie wygrałem , w moim liście zaproponowałem mu pomoc w roznoszeniu prezentów oraz chciałem mu dać swojego Kłusaka ;)

Gratulacje dla zwycięzców ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też Mikołajowi chciałem pomóc. Cóż, wiedziałem, że z moim szczęściem nie wygram ::P:
Bardzo fajny event. Czekamy na następne!
 

DeletedUser18766

Gość
Gość
To jak w końcu zrobić tego questa, albo powiedzcie chociaż jaka nagroda pif paf:huh:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Świetny Event :I: Szkoda, że na to nie wpadłem ::(: Ale czekamy na więcej takich niespodzianek :)

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry