Święty Mikołaj :)

  • Rozpoczynający wątek Lagnar
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jak to nie mówi prawdy to admin jest on nam wykluczył parę rzeczy a ty mówisz że kłamie jak by nie on to byś mikołaja dalej po mapie szukałpif paf
Adminowi dzięki, że nas naprowadzał, ale nigdy nie wiadomo na 100% czy mówi prawdę.
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Chodzi o to, że jak Modlisz się w The West, to na bosku w pasku pary jest, że coś wykonujesz; analogicznie nawiązując do słów szanownego wielce admina, event nie ma nic wspólnego z pracami. Jak się mylę to nie dostanę prezentu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol ludzie bez przesady...

nie sądzę żebym potrzebowała tłumaczenia, to chyba inni go potrzebują...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak u was, ale mi pod choinkę prezenty kładło dzieciątko Jezus

Dostałem dzisiaj gazetke od jehowych w ktorej bylo napisane ze Święta Bożego Narodzenia to pogaństwo i dzielo szatana rownoczesnie. Przeczytalem tam rowniez ze w Austrii wlasnie Dzieciątko Jezus przynosi prezenty co wydalo mi sie bardzo dziwne i nie na miejscu. U mnie w domu zawsze przynosil mikolaj albo gwiazdor, rozumiem wersje z aniokiem i takie tam. Jesli chodzi o zeswiedczenie swiat to nie mam nic przeciwko. Kazdy przezywa je duchowo tak jak czuje a to ze coca-cola wymyslila nam czerwonego grubasa ktory cieszy to naprawde nic zlego :) Wazne jest aby pamietac o co tak naprawde chodzi.

Zeby nie bylo offtopu- jeszcze tylko 18 minut xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
18 minut jeszcze zostało,mikołaj nie wyjdzie z tego cało
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwaga! Ten, kto nie otrzyma prezentu niech wystawi list gończy za Mikołajem ;p Może rekord jakiś się pobije? ;p He He


Edit:
PÓŁNOC!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No i tyle by było z Mikołaja ;) Ciekawe kiedy admini coś napiszą ;)


W ramach bycia grzecznym: dobranoc, czekam na prezent przy łóżku w hotelu ;P ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam nadzieje ze jak wstane rano to wszystko bedzie wiadome ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że Mikołaje muszą teraz odpocząć od tych dziesiątek ton ciastek i hektolitrów mleka :p
Dajcie czas teraz wszystko podsumować i cierpliwie poczekajcie. Mikołaj nie lubi pośpiechu, a Wy przecież wszyscy jesteście bardzo grzeczni... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a wiec chodzilo by poprosic o prezent dla innego gracza :) nie wpadlem na to. napiszcie prosze co dostaliscie gdy juz dostaniecie prezenty
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mamy. I ja poprosiłem, aby mi prezentu nie dawał tylko komuś innemu, komuś bardziej potrzebującemu (nie podałem nicku tego kogoś). Ciekawe czy zaliczy...
 

DeletedUser8899

Gość
Gość
Mamy. I ja poprosiłem, aby mi prezentu nie dawał tylko komuś innemu, komuś bardziej potrzebującemu (nie podałem nicku tego kogoś). Ciekawe czy zaliczy...

Zrobiłem to samo ale skoro tak napisałem jestem grzeczny ale nie chcę nagrody za event :):I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem to samo ale skoro tak napisałem jestem grzeczny ale nie chcę nagrody za event :):I:

To masz mniejsze szanse, bo trzeba było komuś innemu - ja napisałem że potrzebującym. Ale jak ja był bym tym co sprawdza, to Tobie też bym uznał.

A teraz doczytałem:
Nie liczyły się prośby o prezent ogólne, czyli dla całego miasta, koalicji, serwera, świata, galaktyki
 
Status
Zamknięty.
Do góry